Forum

Nowości (2019) (strona 2 z 3)
@Marc
Czadowa funkcjonalność. Jeszcze jakby dało się znaleźć przynajmniej listę wszystkich komentowanych przeze mnie opowiadań (może jakiś filtr?) zarówno własnych, jak i innych Autorów i byłoby super.
@XXX_Lord Dobry pomysł. Będziemy starać się go wdrożyć. W tej chwili dodaliśmy listę wystawionych komentarzy dostępnych z menu komentarze.
Wprowadziliśmy w ostatnich dniach sporo zmian w edycji/dodawaniu tekstów. Jeśli występują u Was jakieś błędy, coś nie działa, to proszę o wiadomość lub maila.
Tak sobie pomyślałem, że na podstronie "dodaj tekst", sformułowanie "Wyrażam zgodę na umieszczenie poniższego tekstu..." można by zastąpić "Proszę o umieszczenie poniższego tekstu...". "Wyrażam zgodę" tak trochę sugeruje obowiązkowość zaznaczenia kratki.
@Indragor Zgadzam się. Poszło...
Uwagi co do nowego edytora:
- wygląd jest bardziej przejrzysty, przypomina taką prymitywną wersje Worda
- zachowuje przynajmniej część formatowania oryginalnego tekstu, np. kursywę
- bardzo fajnie, że można wstawić od razu klikalny link

- jednocześnie niestety wysypała się część rzeczy z tekstów już umieszczonych, na przykład ja zawsze daję akapity z wcięciem, a tymczasem one zniknęły. Nie wiem, czy jeszcze coś poza nimi, ale to najbardziej zauważalna zmiana in minus.

- między przedmową autora, a samym tekstem przydałoby się zrobić więcej miejsca, bo teraz następują one zaraz po sobie, linijka po linijce, różniąc się tylko formatem tekstu. Ja sobie z tym radzę przez użycie linii, ale specjalnie estetycznie to nie wygląda.
- nie widzę przycisku "podgląd" takiego jak w edytorze tekstów już umieszczonych, czy go nie ma?

Na szybko tyle, co dalej się dzieje (lub nie) odpowiem, jak gotowy tekst ukaże się na stronie.
- Tak. Potwierdzam nowy edytor ma problemy z przenoszeniem "wciętych" akapitów w Worda.
- Dodatkowa przerwa dodana między tekstem a słowem od autora.
- Przycisku "podgląd" na podstronie "dodaj tekst" nie ma i nie było. Być może będzie.
Po ukazaniu się tekstu nadal nie ma wcięć, za to bardzo fajnie, że pojawił się czytelniejszy niż wcześniej układ ze zwiększoną interlinią między akapitami.
Reszta wydaje się okej.
Wprowadziliśmy możliwość edycji oraz podgląd nadesłanych tekstów oczekujących moderacji.
Jeśli to to, o czym rozmawialiśmy, baaardzo dziękuję za uwzględnienie sugestii! 😀
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.