Forum

Nowości (2019)
Jak być może zauważyliście - mamy nowe logo. Po dziesięciu latach przyszedł czas na zmianę logotypu.
Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.
A ja myślałem, że to w związku z Walentynkami zmiana 🙂
Będzie. Chociaż w sumie nie pamiętam poprzedniego 🙂
Wyświetlanie komentarzy do opowiadań z poczekalni i warsztatu teraz dostępne jest bezpośrednio z głównego menu.
Zalogowani autorzy w tym samym menu mają także dostęp do wszystkich otrzymanych komentarzy.
Pozwolę sobie narzeknąć na to nowe logo. Napis "pokątne" zalewa się z niektórymi tytułami opowiadań. To nie poprawia komfortu korzystania z tego portalu.
@MrHyde W którym miejscu? Jaka wersja portalu?
Sekcja komentarzy działa dużo przejrzyściej, tylko jedna uwaga:
1. jak otwieram swój komentarz normalnie pod danym tekstem, to wszystko jest okej, ale
2. jak podglądam go przez menu komentarzy na tej rozwijanej liście, to nie mogę edytować - mam łapkę w górę, w dół, zgłoszenie i odpowiedź, ale edycji (która się przydaje choćby do poprawki literówek) już nie. Tak, jakby lista traktowała mój własny i obcy komentarz tak samo.
Ale poza tym wszystko gra i buczy! 🙂
Warsztat, wersje dla Windows i Android.
Członkowie loży mogą teraz opcjonalnie otrzymywać powiadomienia o zmianach w wybranych przez siebie opowiadaniach lub nowo dodanych komentarzach z poczekalni lub warsztatu.
Dzięki za info. Jedno juz sobie kliknąłem.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.