Forum

Opowiadania erotyczne
Witam.

Dodałem dzisiaj 2 opowiadania ("Gwałcony" oraz "Wakacje w Łebie"😉 i dostałem informację po dodaniu że zostały dodane. Wszystko fajnie tylko nic nie pisało o tym że musi czkać na moderację a znowu nie widać ich ani w opowiadaniach ani w informacjach mojego konta że dodałem.

Jaki jest mniej więcej okres oczekiwania na dodanie opowiadania lub czy to nie jest jakiś błąd w serwisie?

Pozdrawiam
Witam,
Dziękuję za nadesłane teksty, obydwa dotarły.
Wszystkie teksty przesłane na Pokatne podlegają moderacji, ewentualnej korekcie.
Czas oczekiwania na publikacje jest różny (przeciętnie od 1 do 3 dni) i zależy od ilości opowiadań będących "w kolejce".

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Dziękuję za informacje 🙂

Miłego dnia.
Pytanie do Pana moderatora. Czy moje opowiadanie do was przeszło bo to już któryś dzień z kolei i nie ma nic. Jeśli macie tyle do sprawdzenia to się cieszę. Jednak jeśli nie było zaakceptowane to poprosił bym wiadomość o odrzuceniu tekstu - pozdrawiam.
Chciałbym przypomnieć, że status nadesłanych tekstów można sprawdzać po zalogowaniu się w menu profil użytkownika->edycja tekstów.
one są moderowane przez człowieka czy jakiś system?
Człowieka jak najbardziej 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.