Forum

Opublikowałem dwa teksty, oba są w poczekalni od wielu tygodni
Kiedy przejdą dalej? Trochę nie ogarniam jak działa ten portal...
Debiutanckie opowiadania są publikowane w poczekalni. Gdy conajmniej dwóch autorów należących do loży autorskiej (grupa najbardziej doświadczonych autorów na Pokątnych) zagłosuje za przeniesieniem ich do zbioru głównego, wtedy zostaną opublikowane w zbiorze głównym.
Dzięki za info. Czyli to zależy od czyjegoś widzimisię?
Ogólnie technicznie ten portal jest do bani. Albo to ja go nie ogarniam.
Np. loguję się i jak mam znaleźć swoje treści (opowiadania, posty na forum itd.)?

michal.story napisał/a:
Czyli to zależy od czyjegoś widzimisię?


Tak.
Swoje posty znajdziesz w zakładce "komentarze" => "twoje komentarze".
Swoje opowiadania znajdziesz klikając swoją ksywkę gdziekolwiek (przy komentarzu, opowiadaniu...) lub przez zakładkę "opowiadania" => "autorzy" => "M" => "michal.story".

Indragor napisał/a:
...
Swoje opowiadania znajdziesz klikając swoją ksywkę gdziekolwiek (przy komentarzu, opowiadaniu...) lub przez zakładkę "opowiadania" => "autorzy" => "M" => "michal.story".


lub w panelu użytkownika, klikając niebieskie "michal.story" w prawym górnym rogu i wybierając z menu "edycja tekstów".

Indragor napisał/a:
Tak.
Swoje posty znajdziesz w zakładce "komentarze" => "twoje komentarze".
Swoje opowiadania znajdziesz klikając swoją ksywkę gdziekolwiek (przy komentarzu, opowiadaniu...) lub przez zakładkę "opowiadania" => "autorzy" => "M" => "michal.story".


Miałem na myśli posty na forum, tych nie mogę znaleźć (na szczęście po napisaniu dodałem tego posta do zakładek).

michal.story napisał/a:
Dzięki za info. Czyli to zależy od czyjegoś widzimisię?
Ogólnie technicznie ten portal jest do bani. Albo to ja go nie ogarniam.
Np. loguję się i jak mam znaleźć swoje treści (opowiadania, posty na forum itd.)?


Ewentualne statystyki wszystkich swoich opowiadań znajdziesz po zalogowaniu - kliknij w swoją nazwę w prawym górnym rogu, tam gdzie strzałeczka - edycja tekstów.
Masz tam wszystko, ilość odsłon, daty, komentarze, oceny, ilość pobrań.
Hmmm tak sobie czytam, czytam, czytam, ........ i widzę że dużo tekstów jest dodawanych i wiele ląduje na X miesięcy w poczekalni bo chyba nikt z mogących je przenieść dalej nie jest zainteresowany ich czytaniem 🙂 lub w co nie chce wierzyć nikt z w/w nie wchodzi już na to forum. Może więc czas zrezygnować z poczekalni???
Sugerowałbym raczej zmodernizowanie poczekalni, tak by loża działała tak jak obecnie, ale dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik dostawałby co miesiąc 1 głos warty połowę (lub 1/3, to detal) głosu członka loży. Wtedy, przykładowo, opowiadanie mogłoby wyjść z poczekalni poprzez jeden głos członka loży oraz dwa comiesięczne głosy od użytkowników.

Problemem nie jest poczekalnia jako taka, ale dysproporcja pomiędzy ilością dodawanych opowiadań a ilością (i aktywnością) członków loży.

teedud napisał/a:

(i aktywnością) członków loży.



Która jak widać leży i kwiczy ...........
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.