Forum

Poczekalnia - warunki opuszczenia
Z czego to wynika, że moje opowiadania, które są w poczekalni - mają wyższe wyniki, niż te które są opublikowane, a nadal pozostają w poczekalni?
Warunkiem opuszczenia poczekalni jest otrzymanie głosów od dwóch członków loży autorskiej. Średnia ocen nie ma tutaj większego znaczenia.
...a to, że tych dwóch głosów nie ma, może być spowodowane:
1. Opowiadanie jest słabe.
2. Autor nie dokonał poprawek wskazanych istotnych błędów (występujących licznie lub takich, od których bolą oczy).
3. Nikt lub zbyt mało członków loży autorskiej nie przeczytało Twojego opowiadania (opowiadań jest dużo).
4. Coś, o czym zapomniałem 😉
Jak wyjdzie Karzeł, to zamawiam jako ilustrację taki globus, o jakim jest mowa w opowiadaniu 😉
@MrHyde Starałem się jak mogłem 😉
@Marc Wow! 😉
Marc - próbowałam wysłać wiadomość bezpośrednio do Ciebie, ale nie udało się.
Dodając opowiadanie Wybory, odznaczyłam: Warsztat. Sądziłam, że to obowiązkowe, teraz wiem, że w ten sposób skazałam tekst na poczekalnię przed poczekalnią. Normalnie byłoby to bez znaczenia, ale to opowiadanie traktuje o wyborach, a kampania wyborcza właśnie zmierza do finiszu, więc warto byłoby coś przyspieszyć, o ile mogę skromnie o to prosić 🙂
@Historyczka Opowiadanie zostało przeniesione do poczekalni.
Faktycznie jest jakiś problem z wysyłaniem wiadomości. Postaramy się go rozwiązać najszybciej jak się da.
Marc, jest problem z cytatami. Próbowałem zacytować jedno zdanie z wypowiedzi historyczki, "(...) to opowiadanie traktuje o wyborach(...)" a gdy kliknąłem w ikonkę cytatu, to przeniosło mi całą wiadomość skierowaną do Ciebie.

A w tym opowiadaniu wyborów jest jak na lekarstwo - to raczej opowieść o kandydatce, która daje każdemu byleby zdobyć poparcie.
@Greatlover Na forum cytowanie nie działa tak jak w opowiadaniach. Nie można wybrać zaznaczonego tekstu do cytatu. Tak zawsze było. Pozdrawiam.

Wysyłanie wiadomości działa już poprawnie.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.