Forum

Poczekalnia - warunki opuszczenia (strona 2 z 3)
@GreatLover Przecież o to właśnie chodzi w wyborach, żeby zdobyć poparcie a ostatniego dnia głosy. A że bohaterka daje... Jej błąd. Powinna była obiecywać. 😉
@MrHyde, no faktycznie 🙂 Przecież tak się robi politykę ;]
Mam pytanie, co zrobić w takiej sytuacji, gdy tekst, który dodałam 3 lata temu, teraz gruntownie przerobiłam.

W tamtej wersji był dramatycznie słaby, choć na pokatnych i tak dostał zaskakująco wysoką ocenę.

Teraz jest, mam nadzieję, znacznie lepszy.

Czy po prostu go edytować, czy dodać jako nowy? Jeśli tylko edytuję, nikt nie pomyśli, że to coś świeżego...
Pomyśli, że to coś świeżego, jak po po edycji dodasz komentarz wyjaśniający (nie zapomnij o "przeładowaniu" wersji do pobrania - PDF...). Możesz też poprosić moderatora o usunięcie starego, ale po dodaniu poprawionej wersji zmieni się data publikacji.
Jest jeszcze trzecie wyjście. Zostaw stary tekst i dodaj nowy, poprawiony, również z odpowiednią adnotacją. Wówczas czytelnik będzie miał do wyboru dwie wersje tego samego opowiadania.
Nie bawiłbym się w dublowanie tekstów. Zrób edycję polegającą na tym, że wstawisz nowy tekst, zatwierdź, wstaw komentarz który będzie informować czytelników o tej operacji i czekaj na odzew.
Przychylam się do opinii GreatLovera. Edytuj dotychczasowy tekst i wstaw odpowiednią informację w polu "od autora". Postaramy się najszybciej zaktualizować pliki ebooków.
A komentarz informujący o nowo dodanej treści pojawi się na głównej stronie portalu. To przyciągnie uwagę czytelników.
Przy moim opowiadaniu: Mikołaj. Sen Marty - widzę komunikat - opowiadanie dostało wystarczającą ilość głosów na opuszczenie poczekalni... a jednak od dłuższego czasu nie opuszcza...
Witam! Nie zapomnieliśmy o Twoim opowiadaniu. Wkrótce powinno zostać przeniesione do zbioru głównego. Trochę tekstów czeka w kolejce do publikacji. Pozdrawiam.
Podpinam się pod temat, bo nie widzę sensu tworzenia nowego, a lektura regulamin nie przyniosła odpowiedzi. A przynajmniej nie dokładnych.

Mianowicie moje pierwsze opowiadanie leży sobie w poczekalni. W sumie mi się nie spieszy, ale:
1. czy w jakikolwiek sposób jest określony czas, chociaż szacunkowy, takiego "poczekalniowania", czy po prostu będzie tam dopóki nie spełni warunków wyszczególnionych w regulaminie
2. czy jeżeli są jakieś dodatkowe wymagania, które muszę spełnić (np. korekta błędów) to czy zostaną one w jakikolwiek sposób wskazane, np. w komentarzu albo wiadomości prywatnej?
3. zakładam, że kolejne opowiadanie (mniej ważne, czy to będzie kontynuacja już zamieszczonego, czy coś nowego) umieścić na portalu dopiero po wyjściu obecnego z poczekalni? I czy ono też będzie najpierw sprawdzane, czy zostanie od razu dopuszczone na stronę główną? Czy są jeszcze jakieś inne zasady? Bo czytam, czytam ten regulamin i jakoś nic konkretnego nie widzę.

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Agnessa
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.