Forum

Ponowne publikowanie tego samego tekstu (strona 2 z 2)
Agnessa w składzie porcelany? - przeszukałem wszystkie książki i przeguglowałem cały świat, przekopałem piramidy i dupę Zahiego Hawassa, ale znalazłem tylko jebanego słonia.

Potem znalazłem przyklejoną pod spodem popielniczki piksę. Kto wie, ile lat tam tkwiła. Pamiętała minione szalone czasy. Usunięcie korony włosów łonowych wszelakiej maści i odklejenie jej nie było łatwe. Wielokrotnie zwilgotniała, zamoczona, ubabrana bógwieczym, była jak kamień wrzucony do zanieczyszczonej rzeki czasu. Wokół nazbierały się pokłady wszelakiego plugastwa. Jej smak zaskoczył mnie swą neutralnością. Oprócz lekkiego posmaku chemicznego było tam też wspomnienie umami oraz zwietrzałej zupki chińskiej. Trochę rozczarowany usiadłem przy komputerze i...znalazłem: Bez Agnessy nie ma kołaczy, Darowanej Agnessie w zęby się nie zagląda, Agnessa kołem się toczy, Nie chwal Agnessy przed zachodem Agnessy, Agnessa rośnie w miarę jedzenia... Wszystko nagle miało sens- serial Agnessa i Hutch, Układ Agnessocentryczny... Jak mogłem przeoczyć...
A piksa, przeszła bez śladu, nie wywołała żadnego wielkiego efektu, prócz smaku niemytej cipy w ustach przez kolejne trzy dni.
Komentarz usunięty przez administratora serwisu!

(@Marc, jakbyś mi to podświetlił dla bardziej wiarygodnego efektu byłbym bardzo zobowiązany, dzięki!)
Żeby dostać pałką po mordzie, nie wystarczy stawić się na komendzie i o to poprosić. Trzeba rzucić tym kamieniem, napluć na coś, albo przynajmniej być kobietą. Powinieneś to wiedzieć. Nie pucuj się tu na rebelianta bez fatygi.
To dlatego geje Cię nie lubią starski. Za te kamienie, plucie i udawanie kobiety. A nie słyszałeś jak Ci tłumaczyli że nie musisz robić tych rzeczy żeby dostać od nich pałką po mordzie? 🙂

A wracając do tematu:

W 2020 widziałem na P. wiele spin, zbyt wiele jeśli chodzi portal w którym uwaga powinna skupić się na publikowanych tekstach.

W kilku brałem udział, czego żałuję, resztę obserwowałem. Wspólnym ich mianownikiem była postać Agnessy.

Była już imba z cytowaniem czatu w komentarzach, była Dorotka, teraz spina na forum. Czy kolejny etap to opowiadania, w których strony przedstawią swoje punkty widzenia? Ileż to będzie odsłon dla każdego 🙂

Także, tyle chciałem powiedzieć,
pozdrawiam 🙂
Jakie tam znów spiny. Tocz to zwykła zabawa choroumysłowa.
I na czym w końcu stanęło?
Mi stanęło jak, wyobraziłem sobie siebie, udającego kobietę.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.