Forum

Pozycjonowanie strony, czyli dlaczego wyszukiwarka nie lubi pokatne.pl?
Nie wiem, czy pytanie jest w dobrym dziale, jak nie to przenieście. I nie, nie mam zamiaru nikogo wytykać palcami, że nic nie robi w tej sprawie.

Co nie zmienia faktu, że trudno was (nas?) znaleźć. Ja już nie pamiętam skąd tu jestem, ale na pewno nie było to jedno, czy nawet drugie wyszukiwanie wyszukiwarki 🙂 Zresztą każdy może sobie wpisać w google:
- pokatne - mnie wyskakuje połowa pierwszej strony (no dobra, pierwszy jest pokątny twitter, ale z plusminus 150 obserwującymi to jest margines marginesu),
- pokĄtne - do piątej strony włącznie - nic. A dalej i tak by nikt nie szukał,
- opowiadana erotyczne - strona trzecia. Wcześniej są jakieś mikroblogi, strony na fejsie które lubią chyuba tylko znajomi piszącego i ogólnie takie stężęnie tak porażającego barachła (zarówno pod względem layoutu, jak i przede wszystkim zawartości), że głowa mała.

Dlatego pytam, czy ktokolwiek za to odpowiada i w jakikolwiek sposób pracuje nad tym, czy po prostu strona sobie wisi w sieci i niech sobie żyje własnym życiem? Bo pokatne mają naprawdę gigantyczny potencjał, ale mam wrażenie, że nikt z tym nic nie robi. Albo robi, ale efektów nie widać.

I jeszcze raz - nie oskarżam, nie wytykam błędów, tylko tak pytam dlaczego mogłoby być naprawdę super, a jest co najwyżej przeciętnie?
Witam,
Przyznaję, że przez ostatnie kilka lat zaniedbaliśmy trochę pozycjonowanie strony. W ubiegłym roku strona - z nieznanych nam powodów - została całkowicie zablokowana przez Google na 6 miesięcy na niektóre frazy.

Zdaję sobie sprawę z obecnych pozycji i pamiętam czasy, gdy byliśmy numerem jeden na frazę "opowiadania erotyczne", a ruch bywał dwa razy większy. Niestety pozycje w wyszukiwarce nie zależą od jakości portalu i publikowanych tekstów, a wiążą się raczej z inwestycjami w SEO.

Niemniej jednak postaram się pomyśleć, co zrobić z tym problemem. Jeśli Wy macie jakieś propozycje, to chętnie je przedyskutujemy.
Może banerek, który będzie można umieścić na swojej stronie internetowej. Nie wiem, czy to pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi .
Zrzutka na patronite na wykupienie usług w firmie, które zajmują się pozycjonowaniem stron.
Też czasem jestem zdziwiony, że pokątne nie wyskakują w google jakoś na początku. Chyba obok NE jest to druga strona, na której się wychowywałem w kwestii wirtualnej erotyki. Zdarza mi się czasem rozmawiac z ludźmi o opowiadaniach w internecie i chyba jeszcze nie spotkałem rozmówcy, który by odpowiedział - tak czytuję opowiadania na Pokątncyh. Chciałbym się czasem mile rozczarować i pogadac z kimś, kto czytał mój tekst 🙂
@DwG rozmawiasz o opowiadaniach w internecie, ale jakich? Erotycznych?
@GreatLover, czasem w necie, czasem, o zgrozo, face to face, czy w realu, jak kto woli 😀
@DwG, sorry, źle się wyraziłem - chodzi mi o to, że rozmawiasz ze znajomymi o czytaniu erotycznych opowiadań w sieci? To jest ostatni temat, który poruszyłbym w rozmowie 🙂
@GL, ja nie mam z tym proobemu. Oczywiście, są to specyficzne sytuacje. Częściej rozmawiam ze znajomymi z sieci, o opowiadaniach w sieci 😀 Tak lepiej? 😀
@DwG, teraz tak. Podejrzewałem, że rozmowy na ten temat odbywały się przez sieć, bo ciężko mi sobie wyobrazić by w towarzystwie gadać o tym, kto czyta opowiadania erotyczne z internetów. Chyba, że pora jest odpowiednia i towarzystwo przygotowane na takie tematy 😉
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.