Forum

Pozycjonowanie strony, czyli dlaczego wyszukiwarka nie lubi pokatne.pl? (strona 2 z 2)
Mamy takie przyjaźnie, z któymi możemy sobie bardziej frywolnie pogadać.
siemka 🙂 super linki
Widzę, że w trakcie zmieniliście temat główny na bardziej ciekawy i przyznam, mnie w jakiś sposób interesujący. GL zdziwiło, że Diabeł rozmawia/rozmawiał (tu akurat mniej istotne gdzie) z innymi na temat opowiadań erotycznych. Ja sporo rozmawiam z ludźmi na temat seksu ogólnie, z czasem na temat swoich opowiadań i zauważyłam, że większość rozmówców ma przed tym tematem zahamowania; przynajmniej na początku. To jedna sprawa, druga, to to, że najczęściej nie potrafią o seksie - ogólnie, nie swoich doswiadczeniach - rozmawiac swobodnie, jak na każdy inny temat(!). To nadal temat tabu dla większości 🙁(( i to jest bardzo smutne.
Krystyna, temat na pewno jest trochę tabu. Ja często zapuszczam się na czaty, gdzie wyszukuję osoby zainteresowane tematem zdrady kontrolowanej. Po kilku minutach rozmowy można już wysondowac, czy ma się do czynienia z jakimś typkiem nastawionym na wyciąganie zdjęć do masturbacji, czy z kims, kto jest autentycznie zainteresowany, bądź może nawet jest w takiej relacji. Niektórzy dzielą się chętnie swoimi fantazjami, przeżyciami i oczekiwaniami. Często proponuję takim osobom przeczytanie moich tekstów i wyrażenie opinii. Jeśli chodzi o osoby "realne" w powszechnym tego słowa znaczeniu, tzn. znane mi osobiście, to grono jest kilkuosobowe. Ja nie mam problemu z opowiedzeniem o tym, że czytam takie opowiadania. Wiadomo, że trudniej mi jest rozmawiać z kimś znajomym o tym, że je piszę. Szczególnie, że tematyka zdrady kontrolowanej jest cały czas "tabu" pomimo tego, że w moim odczuciu są to fantazje obecne w bardzo wielu związkach. Tutaj, wszyscy jesteśmy w jakiś sposób anonimowi i wydaje mi się, że możemy rozmawiać, pisać, wymieniać się odczuciami czy też pomysłami.
Diable, teraz tylko zdradź, który to czat, swój nick na nim i...
Co zaś tematu opowiadań, nie tylko zdrady kontrolowanej, ale problem leży bardziej w tym, że zaraz po przeczytaniu najczęściej pada pytanie: o sobie napisałeś/łaś? I dylemat... powiedzieć nie czy tak? Do czego się przyznać - jeżeli tak? Jak osądzą mnie inni, głównie znajomi, o rodzinie nie wspomnę? Na szczęście nie mam z tym problemu. Ludzie, wśród których przebywam wiedzą, że mam JAKIEŚ - ODMIENNE od ogólnie panujących preferencje, ponieważ i oni takie mają. Mogą jedynie nie wiedzieć, jakie konkretnie. W sumie jednak właśnie po to się spotykamy, aby wymienić poglądy.
Żal mi tych, którzy muszą w sobie tłamsić swoje fantazje - takie nawiązanie do poruszonego tematu fantazji na forum.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.