Forum

Trochę pusto tu ostatnio
Wiadomo, że aby poprawić sytuację należałoby samemu coś napisać, ale raczej nie byłaby to twórczość najwyższych lotów.
W takim razie mam pytanie czy ktoś jest w stanie polecić jakiś podobne strony? Tylko chodzi mi dokładnie o strony w rodzaju pokątne, z opowiadaniami w których fabuła, choć zwykle drugoplanowa, to jednak istnieje. Mogą też być strony z opowiadaniami w języku angielskim.
Cześć. Nie musisz pisać opowiadań, aby dokładać cegiełkę do portalu. Wystarczy, że będziesz wystawiał oceny i dawał komentarze, a niejeden autor zyska dodatkowej motywacji. Założenie konta to pierwszy krok 🙂
Wierzę zresztą, że bessa jest chwilowa. Najpóźniej jutro wrzucę nowe opowiadanie, które zupełnie przypadkiem będzie miało wątek psychoanalityczny 😀
@psychoanalityk - najprościej te, które zwykle wymienia się w towarzystwie Pokątnych, czyli:

- Najlepsza Erotyka - teoretycznie mająca najlepszy poziom warsztatowy ze wszystkich, choć praktycznie zawierająca często sztukę dla sztuki. Ale jeśli faktycznie szukasz czegoś ambitniejszego (chwilami wręcz na granicy pretensjonalności), to zdecydowanie tam,
- LOL24 - trzeba się już mocno naszukać, by wyłowić perły z błota. Natomiast są autorzy piszący długie cykle fabularne, z których można złożyć wręcz minipowieści, udzielający się tylko u nich,
- jest jeszcze Wattpad, ale to LOL to sześcianu. Zawodowe autorki, które znajdziesz w topce Empiku, a zaraz obok ludzie, którzy nie powinni przenigdy nawet dotykać klawiatury,

- no i jeżeli podejdzie ci jakieś autorszcze 😛 to sprawdź, czy nie ma własnej strony lub bloga, bo tam czasami trafiają się bonusy, niepublikowane gdzie indziej

Chyba tyle.

Vee napisał/a:
Cześć. Nie musisz pisać opowiadań, aby dokładać cegiełkę do portalu. Wystarczy, że będziesz wystawiał oceny i dawał komentarze, a niejeden autor zyska dodatkowej motywacji. Założenie konta to pierwszy krok 🙂
Wierzę zresztą, że bessa jest chwilowa. Najpóźniej jutro wrzucę nowe opowiadanie, które zupełnie przypadkiem będzie miało wątek psychoanalityczny 😀


Eroświrotyk wrzucisz? 🙂

MrHyde napisał/a:
Eroświrotyk wrzucisz? 🙂


Mam teraz ograniczony czas i bawię się trochę historią starą jak świat, a w niej psychoanaliza jako pocieszna głupotka do kreacji czarnego charakteru 😉 Bardzo mnie kusi opowiastka w szpitalu psychiatrycznym, ale zdrowie psychiczne uważam za dużo delikatniejszy temat od choćby wiary.

Żeby chociaż zahaczyć o temat dyskusji, to nie wiem jak jesteś obeznany, Psychoanalityku, ale tutejsze zbiory są naprawdę duże i pewnie udałoby Ci się jeszcze odkryć w nich coś ciekawego 😀
@Agnessa Novvak dzięki za sugestie. Lola kojarzę ale szkoda mi czasu na szukanie pereł wśród wieprzy. Najlepszej erotyki natomiast nie znałem, ale znalazłem tam kilka serii, które mógłbym przysiąc czytałem kiedyś na pokątnych.

@Vee na pewno jak mnie jakieś opowiadanie zainteresuje to skomentuję 😉
Szukam opowiadania 'Od wytchnienia do zapomnienia' może ktoś coś było i zginęło :-(
Autor jakiś czas temu zmienił nick i wygląda mi na to, że usunął swoje opowiadania 🙁
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.