Forum

Warsztat
Od dzisiaj ruszamy z nowym działem - warsztat. Jest to miejsce, w którym początkujący autorzy będą mieli możliwość opublikowania swoich tekstów wąskiemu gronu członków loży autorskiej. Opowiadania trafiają do warsztatu na 21 dni i dostępne są tam wyłącznie członkom loży autorskiej i oczywiście samemu autorowi.
Celem warsztatu jest poprawa debiutanckich tekstów (publikacja w warsztacie dostępna jest dla wszystkich autorów) zanim przedstawione one zostaną na naszym portalu.
Nie ma tam możliwości głosowania gwiazdkami, dostępne są wyłącznie komentarze. Każdy z członków loży może natomiast oddać głos za (publikacja w zbiorze głównym) lub przeciw (publikacja w poczekalni). Po otrzymaniu dwóch głosów za tekst przeniesiony zostanie do zbioru głównego. Gdy po 21 dniach opowiadanie nie otrzyma wymaganej liczby głosów trafi do naszej poczekalni.
Jest to wersja testowa i zasady obowiązujące w tym dziale mogą jeszcze ulec zmianie.
Hip hip! Hurra! Tylko jakoś takiej zakładki nie widzę?
@Torment GAPA 😉 z Ciebie. Jest taka zakładka w opowiadaniach (tuż pod poczekalnią), ale musisz być zalogowany.
@Krystyna - uwierz mi, że jak pisałem tamten post, to tej zakładki nie było 😛
No, no, jednak się udało. Oby tylko autorzy nie omijali „Warsztatu” szerokim łukiem 🙂 . Zobaczymy…

Tylko dlaczego, aby zobaczyć zakładkę „Warsztat”, muszę się wylogować i ponownie zalogować? Jeśli loguję się w trybie „Pamiętaj mnie” to moje uprawnienia powinny być pamiętane. Czy to ma jakiś związek z używaną przeze mnie przeglądarką?
A ja mam pytanie z innej beczki, czy tylko mnie zniknęła zakładka "edycja tekstów"? Pytam tutaj, gdyż zniknęła ona z dniem wprowadzenia "warsztatu", więc domniemam, że to może być powiązane.
Fakt, u mnie też nie ma 🙁
@Indragor tak po prawdzie, to nie wiem, których autorów masz na myśli. Za to mnie jedna naszła... My, członkowie Loży wiemy nie tylko o istnieniu ,,Warsztatu", ale też, jaki jest jego cel. Zastanawia mnie, czy (głównie dotyczy to nowych autorów, ale i tych, którzy dawno nie publikowali) mają świadomość, że istnieje coś takiego? I tu moja uwaga @Marc do Ciebie. Właśnie sprawdziłam zakładkę ,,Dodaj tekst". Nie ma tam wzmianki o ,,Warsztacie", a sądzę, że to byłoby idealne miejsce na nią. Wtedy KAŻDY autor przed wstawieniem tekstu otrzymywałby informację, o możliwości skorzystania z takiej opcji.
Dodałem coś nowego do publikacji, a w zakładce "edycja opowiadań" można było sprawdzić status (akceptacja przez redakcję, a później oczekiwanie na publikację). I nie ma. Kiedy ta zakładka wróci?
@Krystyna, jest, zaraz nad "potwierdzam, że jestem autorem"...

@Torment, zrób to co ja - wyloguj się i zaloguj ponownie.

Właśnie zauważyłem, że zniknęła zakładka umożliwiająca edycję opowiadań. Są "wiadomości", "czat", "edycja profilu", "ustawienia konta", "wyloguj się" i… koniec 🙁
Ponadto w zakładce "autorzy", klikając "loża autorska", a następnie ikonkę dowolnego autora, pojawia się komunikat „Podana strona nie istnieje w naszym serwisie!”.
- Edycja tekstów wróciła. Wybaczcie, nasz błąd 🙂
- Linki do stron autorów w loży też poprawione!
- Tak, członkowie loży muszą się przelogować po tych zmianach, żeby mieć przywileje członka/członkini loży
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.