Forum

Warsztat (strona 2 z 4)

Marc napisał/a:
- Edycja tekstów wróciła.


Akurat! Po kliknięciu "edycja tekstów" następuje załadowanie strony głównej.

Indragor napisał/a:
Marc napisał/a:
- Edycja tekstów wróciła.
Akurat! Po kliknięciu "edycja tekstów" następuje załadowanie strony głównej.



Potwierdzam, u mnie to samo.

Torment napisał/a:
Indragor napisał/a:
Marc napisał/a:
- Edycja tekstów wróciła.
Akurat! Po kliknięciu "edycja tekstów" następuje załadowanie strony głównej.

Potwierdzam, u mnie to samo.



Tak, jak i u mnie.
Teraz już powinno działać. Nie było specjalnie czasu na testy 😉
Hura! Jest pierwsze opowiadanie w "Warsztacie".
Być może członkowie loży powinni dostawać powiadomienia o nowych opowiadaniach w warsztacie?
powiadomienie nie zaszkodzi 😉
A może nawet pomoże!
Powiadomienia to dobry pomysł.
+ jeszcze powiadomienia o nowych komentarzach dla autorów opowiadań, by wiedzieli, że ktoś ich "skrytykował".
Zapomniałem dodać, że głosy oddane na opowiadania w warsztacie można w każdej chwili zmienić, jeśli na przykład zmieni się zdanie na temat jakiegoś tekstu. Nie są one ostateczne tak jak w poczekalni.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.