Forum

Wspólna książka
Prosty plan - dziesięć, może piętnaście najlepszych prac w 2015 roku złożyć jako "zbiór opowiadań". Jedna, max dwie prace jednego autora. Robimy zrzutę, przelewamy na czyjeś już wspólne konto, szukamy wydawnictwa... Co wy na to?
Masz pojęcie ile kosztuje wydanie książki? ;]
Chyba w dziesięciu egzemplarzach ;]
zależy od ilości stron
Wydać można wszystko, to kwestia pieniędzy, tylko kto to kupi? Ile egzemplarzy się sprzeda? Większy sens miałby darmowy PDF z 12-13 najlepszymi opowiadaniami z poprzedniego roku. Tylko które są najlepsze? Wiadomo, że „gwiazdki” nie są miarodajne.
Dziesięć - piętnaście najlepszych? Przecież nie napisałem tylu.
Rzucałem ten pomysł już ze dwa lata temu. Teraz jest chyba już za późno, wtedy był lepszy czas na takie akcje.
Nie wiem, może byśmy wybrali jakąś "komisję", np. ja, MarySue, Indragor, Great Lover, Strarski, Man in Black...
Ja nie czuję się kompetentny w decydowaniu czyje są najlepsze. Moim zdaniem ebook to lepszy pomysł niż papier. Jednak jeśli ktoś nie ma pomysłu na promocję czy jakieś patronaty, nie wiem czy jest sens. Oczywiście bez w miarę fachowej korekty, to raczej daremny trud.
Mnie proszę w to nie mieszać ;] Paty, nie jesteś pierwszą osobą, która wyskoczyła z tym pomysłem, ale mam wrażenie, że jego realizacja przebiegnie tak samo jak w poprzednich przypadkach ;]

Falaga i Indragor mają rację - czas na takie inicjatywy był jakiś czas temu i dziś ciężko byłoby wybrać kilkunastu dobrych autorów, skoro P. zmieniły się ostatnio w one man show 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.