Moja siostra i jej koleżanka w rajstopach

8 kwietnia 2011

26 min

Historia, którą opisałem jest prawdziwa. Wszystko co jest tu opisane miało naprawdę miejsce. Mogą jedynie różnić się niektóre drobne szczególiki, gdyż od tamtego czasu minął prawie rok, a pamięć jest zawodna.

Było lato. Miałem 17 lat. Pojechaliśmy całą rodziną nad morze - Ja, Mama i Tata. Siostra została u koleżanki i miała następnego dnia razem z nią do nas dojechać. Nad morze dotarliśmy wieczorem. Ja przez całą podróż myślałem tylko o ruchaniu i tylko czekałem żeby w końcu wejść pod prysznic i zwalić sobie konia. Gdy to zrobiłem, to zaraz poszedłem spać.

Następnego dnia poszliśmy nad morze, pozwiedzaliśmy i tak zleciał cały dzień. Wieczorem rodzice pojechali odebrać ze stacji moją siostrę i jej koleżankę - Karolinę. Ja w tym czasie włączyłem sobie pornosa na komórce i waliłem konia. Asia (moja siostra) znały się z Karolinką od dawna, Karolina często przychodziła do nas do domu i moi rodzice ją lubili więc pozwolili Aśce zabrać ją razem z nami na wyjazd. Cieszyłem się ponieważ Karolina zawsze mnie podniecała i miałem nadzieje że jak pójdziemy wszyscy razem na plażę, to będę mógł sobie popatrzyć na nią jak się opala w stroju kąpielowym. Poza tym Karolinka zawsze nosiła dość krótkie spódniczki i na nóżkach rajstopy, co mnie bardzo podniecało (nawiasem mówiąc to moja siostra jest winna temu, że rajstopy mnie tak podniecają, bo po domu często chodzi w samych rajstopach, majtkach i koszulce, i parę razy miałem okazję pomacać sobie jej nóżki w rajstopkach, i teraz bardzo mnie to jara. Jak przyjechali ze stacji, to myślałem, że się spuszczę na sam widok dziewczyn (Aśki i Karoli). Moja siora - miniówka, japonki i krótka koszulka. Karolinka - również miniówka, na nóżkach jak zwykle rajstopki, adidasy i także dość krótka koszulka. Przywitałem się z nimi i zaraz poszły do pokoju w którym miały nocować. Wieczorem jeszcze z parę razy je widziałem - na kolacji, jak szły się kąpać, za każdym razem pobudzały moją wyobraźnię. Kiedy ja się poszedłem kąpać, to oczywiście zwaliłem sobie pod prysznicem gruchę wyobrażając sobie jak dotykam przez rajstopy nóg i pośladków Karolinki. Potem wszyscy poszli spać.

Następnego dnia (była to niedziela) starzy wstali wcześnie żeby iść do kościoła. Ja nie chodziłem do kościoła więc zostałem w domu. Dziewczyny jeszcze spały (bo wieczorem gadały do późna) i miały iść razem na wieczorną mszę. Więc jak starzy sobie poszli, ja sobie siedziałem sam i jadłem śniadanie. Po chwili usłyszałem z pokoju dziewczyn ich głosy - znaczy się, że już wstały. Po paru minutach wyszła z pokoju Karolina w koszuli nocnej. Powiedziała mi cześć, ja jej odpowiedziałem i poszła do łazienki. Jak wyszła z łazienki była już ubrana - jak zwykle krótka spódniczka i rajstopki. Siadła koło mnie przy stole i zaczęła jeść swoje śniadanie (mama przed wyjściem przygotowała dla wszystkich). Zaraz z pokoju wyszła moja siostrzyczka i też poszła do łazienki. Ja kończyłem już śniadanie, ale specjalnie jadłem jak najwolniej żeby jak najdłużej siedzieć koło Karoliny i patrzyć sobie na jej nóżki. Pała mi stała. Karolina nagle odwróciła się do mnie i chyba zauważyła, że ciągle się patrzę na jej rajstopy, mimo że szybko odwróciłem głowę. Ale zaraz znowu nie mogłem się powstrzymać i zacząłem znowu gapić się na te piękne piętnastoletnie nóżki w rajstopkach. Karola popatrzyła mi w oczy, a mi się zrobiło głupio. Nic nie mówiąc wzięła moją rękę i położyła ją na swojej prawej nodze. Powoli zabrałem rękę, bo trochę się wstydziłem, ale ona znowu położyła ją na swojej nóżce i trzymając ją zaczęła dotykać się moją ręką po nogach. Byłem tak podniecony, że myślałem, że zaraz się spuszczę. Zacząłem macać ją po udach przez rajstopy. Szedłem ręką coraz wyżej i zacząłem podwijać jej spódniczkę. To było bardzo podniecające. Karolinka się uśmiechała. Niestety zaraz usłyszeliśmy, że Aśka wychodzi z łazienki. Karolinka powiedziała: "Dobra, starczy na razie, bo Aśka zobaczy, potem sobie jeszcze podotykasz". Wkurzyłem się, że siostra mi wszystko zepsuła, ale już nie mogłem doczekać się tego "potem". Gdyby nie to, że byłem już podniecony tak, że bardziej się nie dało, to na widok siostry podnieciłbym się jeszcze bardziej. Wyszła z łazienki w samych majteczkach i staniku i przeszła tak do swojego pokoju. Ubrała się tam, ja w tym czasie znowu położyłem rękę na nodze Karoliny i chwilkę ją jeszcze podotykałem. Żadne z nas nic nie mówiło. Zaraz Asia wyszła z pokoju, niestety nie była w spódniczce tylko w krótkich spodenkach. Ja zabrałem rękę z nogi Karoliny, a że skończyłem już jeść to wstałem i wyszedłem przed dom. Miałem wielką ochotę iść do łazienki i zwalić konia, ale wstydziłem się, bo wiedziałem, że jakbym poszedł do łazienki to Karolina wiedziałaby w jakim celu. Myślałem jak by tu zrobić tak żebyśmy byli sami z Karolinką, ale nic nie wymyśliłem. Po jakimś czasie wszedłem z powrotem do domu. Dziewczyny już zjadły i były w swoim pokoju. Słyszałem jak się śmieją. Pomyślałem sobie, że skoro nie wiadomo kiedy uda mi się znowu macać Karolinę, to na razie sam sobie zrobię dobrze, to mi ulży i przynajmniej nie będę cały czas myślał o niej.

Byłem tak podjarany sytuacją z nogami Karoliny, że dojście do orgazmu zajęło mi tylko około 15 sekund. Potem położyłem się na łóżku i tak sobie leżałem. Zaraz wrócili rodzice z kościoła i powiedzieli żebyśmy się wszyscy szykowali, bo zaraz idziemy na plażę. Mi się nie chciało iść, w ogóle mi się nic nie chciało, ale zgodziłem się. Poszliśmy wszyscy, moja siostra była ubrana tak samo jak z rana, Karolina też tylko niestety zdjęła rajstopy, chyba po to żeby nie nabrać sobie do nich piachu. Ale na razie mi to wisiało, bo byłem świeżo po waleniu. Na plaży chwilę poleżeliśmy wygrzewając się na słońcu, potem wszyscy poszliśmy popływać, ale woda była zimna i niedługo wyszliśmy. I znowu opalanie. Mi się już nie chciało opalać, pomyślałem sobie, że zaraz wrócę sam do domu i pooglądam telewizję. Ale zaraz przyszło mi do głowy, że przecież Karolina i Aśka są w samych strojach kąpielowych więc mogę sobie popatrzyć. Położyłem się więc na brzuchu z głową odwróconą w stronę dziewczyn. Widziałem moją siostrę, Karolina leżała za nią i była zasłonięta. Zacząłem wyobrażać sobie, że dotykam siostrzyczkę po pupie, po nóżkach, po pleckach i brzuszku, po jej malutkich cycuszkach, potem, że wsadzam jej rękę pod majtki. Pała mi stanęła. Potem zacząłem sobie przypominać wszystkie sytuacje kiedy to moja piętnastoletnia siostrzyczka chodziła po domu w samych rajstopach. Przypomniałem sobie też parę sytuacji w których dotykałem moją siostrę po nogach przez rajstopy. Ona tego wtedy nie traktowała jako dotyk seksualny, ja też udawałem, że tak tylko sobie dotykam, ale tak naprawdę strasznie się przy tym podniecałem. Te piękne wspomnienia znowu bardzo mnie podnieciły, lecz kiedy sobie przypomniałem dzisiejsze poranne dotykanie nóg Karoliny to myślałem, że nie wytrzymam. Wkurzyłem się że mogło być tak pięknie gdybyśmy jeszcze mieli trochę czasu z Karoliną sami dla siebie, a tak nic z tego nie wyszło. Myślałem, że już nie nadarzy się kolejna taka okazja. Nie wiedziałem co ma się niedługo wydarzyć. Poleżałem tak jeszcze chwilę i postanowiłem wrócić do domu i znowu sobie zwalić. Zresztą i tak było mi już za gorąco na słońcu. Zapytałem rodziców kiedy mają zamiar wracać. Powiedzieli, że jeszcze co najmniej z godzinę chcą się poopalać i potem iść na obiad gdzieś do restauracji. Jak powiedziałem im, że idę do domu, to Karolina z Aśką zaczęły coś szeptać i zaraz powiedziały, że one też już chcą iść bo im za gorąco na słońcu. Karolina pewnie chciała żeby Aśka została, a my z nią byśmy sami sobie wrócili i dokończyli to, co zaczęliśmy rano, ale niestety ona też chciała wracać. "I znowu nic z tego nie wyjdzie" - pomyślałem. No więc ubraliśmy się i poszliśmy, po drodze Aśka z Karoliną plotkowały o jakichś swoich koleżankach, ja się nie odzywałem.

Jak wróciliśmy, to Karola poszła pod prysznic, a Aśka do ich pokoju, po Karolinie ona miała iść pod prysznic. Pomyślałem sobie, że po nich ja też pójdę i się zmasturbuję. Póki co włączyłem sobie telewizor. Jak Karolina wyszła z łazienki to spytała mnie, co oglądam. Akurat leciał "Świat według Bundych". Usiadła koło mnie i powiedziała, że lubi Bundych i też sobie obejrzy. Przypomniałem sobie, że Asia ma zaraz iść pod prysznic i zdałem sobie sprawę, że zaraz będę sobie macał Karolinkę - byłem wniebowzięty, nadchodzi upragniona chwila! Plus jeszcze to, że po kąpieli znowu ubrała na nóżki rajstopki. SUPER!!! Karolinka nie jest głupia, zaplanowała to sobie. I zaraz z pokoju wyszła moja siostrzyczka i poszła do łazienki. Gdy tylko zamknęła drzwi od razu moja ręka powędrowała na nóżkę Karolinki. Powiedziała: "Poczekaj, niech puści wodę" - bała się, że Aśka nagle wyjdzie. Ale ja nie czekałem - jeśli wyjdzie, to po prostu szybko zabiorę rękę i tyle. Ścisnąłem lekko jej udko. Chwilę ją pogładziłem po rajstopach. Drugą rękę położyłem na drugiej nóżce - na kolanku. Zupełnie zapomniałem o siostrze, o tym, że może nagle wyjść z łazienki gdyby jej się coś przypomniało (jeszcze nie było słychać szumu lecącej wody) i żeby było mi wygodniej macać nogi Karoli, to zszedłem z kanapy i uklęknąłem przed nią. Zacząłem powoli podwijać jej brązową spódniczkę. Podwinąłem już na tyle, że było widać przyciemnienie na rajstopach które zaczyna się prawie przy samej pupce - część majteczkowa. Położyłem twarz na jej udach. Było mi tak przyjemnie... I za chwilę stało się. Nagle otworzyły się drzwi od łazienki i wyszła Asia. Zobaczyła nas w takiej pozycji i speszyła się. Wyjąkała: "O, sorry. Zapomniałam ręcznika". Ja też się straszliwie zawstydziłem. Zacząłem nieudolnie udawać, że coś mi spadło na ziemie i klęczę dlatego że tego szukam. Karolina szybko wyprostowała spódniczkę żeby nie było widać że jest podwinięta. Ale Aśka i tak już wiedziała co się dzieje. Czułem, że jestem cały czerwony na twarzy. Spojrzałem na Karolinę - ona też była cała czerwona ze wstydu. Nie wiedziała co powiedzieć, wyjąkała: "cześć Asia". Aśka przeszła szybko spod łazienki do pokoju, wzięła swój ręcznik i zaczęła iść z powrotem do łazienki. Ja z powrotem usiadłem na kanapie oddalając się od Karoliny.

Było mi strasznie głupio, bałem się też, że Aśka może powiedzieć rodzicom. Ale w sumie to wstydziłaby się chyba o tym gadać z rodzicami, zresztą po co miałaby to robić. Na wszelki wypadek zawołałem ją jednak żeby pogadać. Sytuacja była głupia i wszyscy byli speszeni.

- Aśka

- Co?

- Sorry, ale rozumiesz chyba, każdy czuje popęd seksualny, nam się z Karoliną bardzo tego zechciało - mówiłem cicho i nieśmiało.

- Spoko

- Ale nie mów nic rodzicom, ok?

- A po co miałabym mówić?

- No nie wiem, tak żeby mi zrobić na złość

- Nie powiem

I już wchodziła do łazienki, gdy nagle wpadła na pomysł.

- A mogę popatrzyć? - spytała nieśmiało.

- Na co?

- No... jak to robicie...

- Jak co robimy? - spytała Karolina

- No... seks

- Nie uprawiamy seksu, twój brat tylko sobie dotykał moich nóg, nic takiego - odpowiedziała Karola

- Aha, dobra, sorry, że spytałam - Aśka źle zrozumiała sytuację, pomyślała, że nie chcemy żeby sobie popatrzyła i zaczęła zamykać za sobą drzwi do łazienki.

Moja siostra mnie podniecała, wiem, że to może trochę zboczone, ale nic na to nie mogę poradzić. Była jedyną osobą, którą tak często widziałem prawie nagą. Zanim zamknęła drzwi powiedziałem do niej: "spoko, możesz sobie popatrzyć", i przysunąłem się znowu do Karolinki. Asia się uśmiechnęła i wyszła z łazienki. Była w samych majteczkach i staniku - już rozebrana do kąpieli. Usiadła na krześle naprzeciwko nas i powiedziała: "Nie przeszkadzajcie sobie". Po Karolinie widziałem, że chyba nie podobało jej się to, że ma nas oglądać moja siostra, w końcu były najlepszymi przyjaciółkami, pewnie było jej głupio. Mi powinno być jeszcze bardziej głupio, bo to przecież moja siostra, ale ta sytuacja jeszcze bardziej mnie podnieciła.

Uklęknąłem przed Karoliną i wróciłem do poprzedniej pozycji. Zacząłem lizać jej uda, podwijać spódniczkę, łapczywie macałem jej nóżki. Rozchyliła je trochę, jakby chciała żebym zajął się cipką. Dostałem się ręką do cipki, i przez warstwę rajstop i majtek, które były pod spodem zacząłem ją masować. Spojrzałem na twarz Karoliny i zobaczyłem, że jest jej dobrze. Porobiłem jej tak trochę, a potem złapałem ją dwoma rękoma za kolano, przyłożyłem do niego swojego kutasa i zacząłem ją ruchać w kolano na klęcząco. Za chwilę wstałem, zdjąłem spodnie, spojrzałem na moją siostrę i zobaczyłem, że szybko zabrała rękę ze swoich majtek jak się zorientowała, że patrzę. Uklęknąłem znowu, wyjąłem fiuta z majtek i włożyłem go między kolana Karoliny. Przyciskając je rękami do mojej pały zacząłem ruchać ją między kolana. Już prawie bym w ten sposób doszedł, ale nie chciałem jeszcze kończyć zabawy, przecież było tak ciekawie. Wstałem i usiadłem koło Karoliny. Ona masowała się po cipce. Asia wstała i przysunęła się do nas ze swoim krzesłem żeby lepiej widzieć. Zobaczyłem, że ma mokrą plamkę na swoich majteczkach. Świadomość, że moja siostra jest podniecona jeszcze bardziej mnie podnieciła. Powiedziałem cicho do Karolinki: "Chodź na kolanka". Usiadła na nich. Przyszedł mi do głowy pomysł. Poprosiłem ją jeszcze żeby na chwilę wstała, zdjąłem sobie gacie i usiadłem. Potem powoli zdjąłem Karolince spódniczkę tak, że została w samych rajstopach, majtkach i koszulce. Złapałem ją delikatnie za dupkę, pociągnąłem do siebie i usadziłem na moich kolanach tak, że mój kutas wchodził pomiędzy jej orajstopione uda. Włożyłem rękę pod jej czerwone majteczki. Poczułem, że jej cipka jest lekko owłosiona. Znalazłem mokrutką szparkę i wsadziłem tam palec. Poruszyła się i cichutko mruknęła z rozkoszy. Zacząłem ją ruchać między uda wsadzając jej palec do cipki. Powiedziałem do niej szeptem: "Zawsze mnie strasznie podniecałaś. I te twoje rajstopy". Pocałowałem ją w szyję. Jedną rękę ciągle trzymałem jej w majtkach, a drugą macałem po dość dużym jak na jej wiek cycku. Zaczęła jęczeć z rozkoszy, chyba już dochodziła. Ja też już dochodziłem. Moja siostra zapytała nagle: "A ja?" i zaraz po tym pytaniu wytrysnąłem na rajstopy Karoliny. Było tak dobrze, że aż wydałem z siebie jęk. Ona też jęczała i się wiła. Po moim wytrysku powkładałem jeszcze chwilkę palca do jej cipki, bo widziałem, że jest jej dobrze. Za chwilkę przestała jęczeć i powiedziała, że starczy.

Moja siostra poczuła się chyba urażona, że nie odpowiedziałem na jej pytanie i powiedziała: "dobra nie to nie". Karolina wstała, westchnęła i zaczęła wcierać sobie w rajstopy moją spermę. Ja podszedłem do siostry, kucnąłem przy niej, złapałem ją za gołe udo i zapytałem:

- Ale co, "nie to nie"?

- Pytałam czy mną też się zajmiesz tak jak Karoliną, a ty nie odpowiedziałeś.

- A chciałabyś? - już się napaliłem

- No...

- Sorka, ale widziałaś, że akurat jak o to pytałaś to miałem orgazm...

- Pierwszy raz widziałam męski orgazm. To jak?

- Bardzo chętnie Asiu się tobą zajmę.

Pomyślałem sobie, że nie mogę przepuścić takiej okazji, przecież tyle razy marzyłem o seksie z własną siostrą. Tylko, że był problem. Byłem świeżo po orgazmie i mój fiut był zmęczony i nawet dotykanie ciała Asi nie sprawiało mi w tej chwili aż takiej radości. A to był już drugi orgazm tego dnia, bo z rana strzepałem sobie gruszkę. Fakt, że parę razy udawało mi się zwalić konia 3 razy w jeden dzień, ale to były dłuższe odstępy czasu. Powiedziałem jej: "Wiesz co, muszę chwilkę odpocząć, mój fiut się zmęczył tym orgazmem". Asia powiedziała mi, że rozumie, bo czasem robi sobie palcówkę i wie jak to jest od razu po orgazmie. Ale wiedziałem, że nie mogę długo czekać bo mogą wrócić rodzice i będzie lipa. Właśnie mijała godzina odkąd poszliśmy z plaży, a oni mówili, że jeszcze godzinę chcą tam zostać. Poszedłem przekręcić klucz w drzwiach żeby nie było tak, że nagle wejdą i zastaną mnie i Aśkę ruchających się. Chyba by się wtedy nas wyrzekli... Fiut mi już zwiotczał i zechciało mi się lać, więc poszedłem do kibla. Zlałem się i wróciłem do siostry. Ona akurat gadała z Karoliną na temat kazirodztwa:

- Ale to jest normalne żeby siostra z bratem? - pytała Asia

- Nie wiem... - odpowiedziała Karola

- Trochę mi głupio przed tobą...

- E tam, spoko, gdybym ja miała takiego brata to też bym się z nim ruchała, hehe.

- Ale nie powiesz nic dziewczynom? - Asia bała się że Karolina wygada się przed ich wspólnymi koleżankami

- No co ty, jasne że nie

- Dzięki - powiedziała Asia i dała jej buzi w policzek

Usiadłem koło nich na kanapie. Objąłem siostrę jedną ręką, a drugą położyłem na jej brzuszku i szedłem nią powoli do góry, do cycków. Powiedziałem do niej: "Nawet nie wiesz, ile razy marzyłem o takiej sytuacji z tobą..." I położyłem rękę na jej staniczku. Zsunąłem go z jej piersi w dół i zobaczyłem dwa malutkie, ale za to bardzo piękne cycuszki ze sterczącymi suteczkami. Pała znowu mi powoli stawała. Cały czas byłem goły, bez gaci, Asia popatrzyła na mojego kutasa i dotknęła go. To było bardzo przyjemne. W tym momencie zadzwonił mój telefon. Musiałem wstać i odebrać - to była mama. Powiedziała, że właśnie zbierają się z tatą do wyjścia z plaży i potem idą na obiad i zapytała czy dojdziemy do nich. Powiedziałem, że jeszcze nam się nie chce jeść i że później sami sobie pójdziemy na obiad. Spytałem się kiedy wrócą żeby wiedzieć ile czasu mamy z Asią. Powiedzieli, że jeszcze co najmniej godzinę, bo zanim zbiorą się z plaży, dojdą do restauracji, zamówią, poczekają i zjedzą to tyle na pewno minie. Po rozmowie z mamą wróciłem na kanapę i usiadłem koło Asi. Karolina siedziała koło niej, cały czas bez spódnicy i patrzyła na mojego fiuta. Powiedziałem im, że mamy jeszcze godzinkę na nasze zabawy więc jest luz. Położyłem Asię na kanapie i powiedziałem:

- Pamiętasz jak często chodziłaś po domu w samych rajstopach?

- No... tak jest wygodnie.

- A pamiętasz jak wtedy często dotykałem twoich nóg, gładziłem je i udawałem, że sprawdzam czy to rajstopy czy gołe nogi?

- Pamiętam, często to robiłeś

- Dlatego, że mnie to bardzo podniecało, te twoje nóżki i jeszcze na nich rajstopki, mmmmm - i zacząłem lizać ją po udzie

- Aśka weź sobie ubierz rajstopy skoro to tak podnieca twojego brata - wtrąciła się Karolina.

- Nie zabrałam żadnych ze sobą, chyba że mi pożyczysz, ty zawsze masz ich pełno.

- Pożyczyłabym Ci, jasne, ale zabrałam ze sobą tylko dwie pary, te co nosiłam wczoraj to rano wyprałam i są jeszcze mokre no i drugie mam na sobie.

- E to lipa

- Mogę ci dać te, co mam na sobie jeśli chcesz.

- Nie no dobra, damy rade bez, hihihi.

- Asia, no weź ubierz rajstopy Karoliny, proszę, będzie fajnie - powiedziałem.

- No dobra, to daj te rajstopy - powiedziała Aśka

- Spoko - powiedziała Karolina i zaczęła zdejmować swoje rajstopy.

Przestałem lizać udo Asi i wziąłem do ręki jej lewego cycuszka. Zacząłem go pieścić całą ręką, ściskać za sutka i tak na zmianę. Drugiego cycka wziąłem do ust i mocno go ssałem. Asia ma małe cycunie więc całego miałem w ustach. Potem wypuściłem go z ust tak, że został mi w buzi tylko sutek. Mocno go ssałem, a rękę włożyłem pod jej majteczki i masowałem całą ręką jej mokrą cipeczkę. Nie jęczała tak jak Karolina, chyba się wstydziła, ale widziałem po wyrazie twarzy i po tym ze zaczęła się wić, że jej było dobrze. Karolina powiedziała: "Macie" i rzuciła Aśce na nogi swoje noszone rajstopy. Wyjąłem rękę z majtek siostry, wypuściłem z buzi jej pierś (ssałem tak mocno, że aż była czerwona w tym miejscu) i wziąłem rajstopy Karoliny. Asia się podniosła żeby je sobie nałożyć, ale powiedziałem, że ja jej nałożę. Wystawiła więc nóżkę. Zapytałem czy mogę jej najpierw ściągnąć majtki. Powiedziała cicho, że się wstydzi, ale powiedziałem, że nie ma czego, na pewno ma ładną muszelkę i zacząłem jej ściągać brązowo żółte majteczki. Zdjąłem i popatrzyłem na jej cipeczkę. Byłą leciutko zarośnięta rzadkimi włoskami. Dotknąłem jej nosem. Popatrzyłem na nią jeszcze raz, była bardzo ładna, po czym zacząłem zakładać Asi rajstopy. Na jedną nóżkę, potem na drugą, potem wstała i naciągnąłem je na goła dupkę. Moja siostra była wyższa i chudsza od Karoliny, nogi też miała dłuższe i dużo chudsze więc rajstopy Karoliny były na niej trochę luźne i trochę za krótkie. Ich krok nie dochodził do samej cipki tylko były trochę niżej. Pomasowałem ją po cipce przez rajstopki. Potem jeździłem rękami po całych nogach, od stóp do pośladków, nie mogąc się tym nasycić. Gdy już się nasyciłem, to stanąłem za Asią, dotknąłem fiutem do jej orajstopionej dupeczki, złapałem ją za cipkę i zacząłem ruchać jej dupę przez rajstopy. Już prawie doszedłem, ale przerwałem. Położyłem Asię na kanapie, brzuszkiem do góry. Spojrzałem na Karolinę, która trzymała rękę w majtkach i masowała się po cipce. Powiedziała: "Znowu się podnieciłam" i uśmiechnęła się. Podszedłem do niej, zdjąłem jej koszulkę, potem stanik i na koniec majteczki. Chciałem sobie popatrzeć na jej gołe ciałko. Polizałem chwilę jej cycki, miała dużo większe niż moja siostra. Pomacałem jej cipkę, pośladki, gołe uda. Całą ją zmacałem, po czym wróciłem do siostry, która leżała dalej na plecach. Położyłem się na niej, włożyłem fiuta między jej uda, rękami złapałem za cycuszki, i zacząłem ruchać ją między uda. Ona włożyła sobie rękę pod rajstopy i wkładała sobie palec do cipki. Po jakichś 30 sekundach dostała orgazm, cicho zajęczała i mocno zacisnęła nogi na moim kutasie. Czułem, że niedługo też dojdę. Moja siostra wiła się pode mną z rozkoszy. Skończył jej się orgazm, a ja ją dalej ruchałem między uda. Koło nas siedziała Karolina i patrząc na nas robiła sobie palcówkę, a drugą ręką ściskała mój pośladek. Dostała orgazm chwilę po mojej siostrze, zawyła, potem puściła mój pośladek. Ja dalej ruchałem siostrzyczkę między uda macając jej cycki i było mi tak dobrze jak nigdy dotąd. I niedługo po Karolinie ja również dostałem orgazm, sperma poleciała na kanapę i trochę na rajstopy Karoliny. Było jej mało, bo to był już mój trzeci wytrysk tego dnia. Wstałem z mojej siostry, sapnąłem, popatrzyłem na Asię, która też się podnosiła, zauważyłem tą spermę na jej nodze i powiedziałem do Karoliny: "Sorry, pobrudziliśmy Ci rajstopy...". Ona odpowiedziała: |Nie szkodzi, było warto poświęcić rajstopy za takie przeżycia. Zresztą i tak będę je nosić".

Siadła koło Asi i wtarła tą spermę w swoje rajstopy, które były wciąż na nogach Asi. Ja wytarłem spermę z kanapy. Potem my z Karoliną zaczęliśmy się ubierać, a Asia zdejmowała rajstopy Karoliny. Oddała je jej i powiedziała:

- Dzięki.

- Nie ma za co - odpowiedziała Karolina i zaczęła zakładać swoje rajstopy.

Ja podszedłem do siostry która była cała naga, pocałowałem ją w usta i powiedziałem: "Dziękuję Ci Asiu, było super". Odpowiedziała: "Też Ci dziękuję, mi też było super", po czym poszła do łazienki żeby się wykąpać. W końcu przecież wszystko zaczęło się od tego, że Asia miała się wykąpać... My z Karoliną ubraliśmy się, pocałowaliśmy się z języczkiem i powiedziałem:

- Tobie też bardzo dziękuję kochanie.

- Nie ma za co, ja też tobie dziękuję, nie zapomnę tego nigdy.

- Trzeba będzie to powtórzyć.

- Pewnie, że trzeba będzie - powiedziała Karolina i uśmiechnęła się.

Wymieniliśmy się z nią numerami telefonów żeby po powrocie znad morza móc się umawiać na ruchanko. Zadzwonił do mnie telefon. To był tata, powiedział, że właśnie zjedli z mamą obiad i wracają do domu. Usiedliśmy z Karoliną na kanapie przed telewizorem, przytuliliśmy się, i posiedzieliśmy tak aż Asia wyszła z łazienki. Potem usiadła koło nas i tak siedząc czekaliśmy na powrót rodziców, którzy nigdy nie będą mieć o niczym pojęcia.

EPILOG:

Po powrocie znad morza Karolina została moją dziewczyną. Ruchamy się prawie codziennie. Jest trochę zazdrosna o moją siostrę, bo wie, że z nią też często się zabawiam, ale aż tak bardzo jej to nie przeszkadza, przecież to tylko seks. Czasem spotykamy się na nasze igraszki we trójkę. Z siostrą nigdy nie dopuściliśmy się penetracji, macaliśmy się, uprawialiśmy petting, ale nigdy nie włożyłem fiuta do jej cipki. Nadal jest dziewicą. Najczęściej uprawiamy seks w pozycji, jak to nazwaliśmy, "na rodzeństwo" (ona ubrana w rajstopy siada mi na kolanach i bierze mojego fiuta między uda, a ja wkładam jej rękę w majtki, tak jak to robiliśmy z Karoliną nad morzem), lub w pozycji "siostrzanej" (ona w rajstopach i majtkach kładzie się na łóżku dupą do góry, ja kładę się na niej i rucham ją przez ubranie). Karolina straciła ze mną dziewictwo, a ja z nią prawictwo. Na początku też tylko uprawialiśmy petting, ale po paru tygodniach zacząłem jej wkładać w cipkę.

I tak się wiedzie nasze spokojne pełne seksu życie. Oby tak było zawsze...

159,364
9.5/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 9.5/10 (67 głosy oddane)

Pobierz powyższy tekst w formie ebooka

Komentarze (21)

Michu · 8 kwietnia 2011

+1
0
Super, 2 orgazmy miałem przy jednym opowiadaniu, tak dalej 🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

alosza · 8 kwietnia 2011

+1
-1
beznadzieja, jakość tekstu na poziomie I klasy gimnazjum - jednym słowem dno

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Effy · 8 kwietnia 2011

0
0
Cienizna... Faktycznie gimnazjalny poziom... Gdyby nie lekki fetysz rajstopowy, to z pewnością nie do dotrwałabym do końca tego opowiadania...

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Ja · 8 kwietnia 2011

0
0
Panie Braciszek seks! Ciekawa bajeczka 1/10

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Flor · 9 kwietnia 2011

0
-1
Ja tam lubię takie o siostrze itp. ;p

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

czytelnik · 10 kwietnia 2011

+1
0
Hej,

zgadzam się z większością autorów negatywnych opinii. Sam początek opowiadania zniechęca do dalszego czytania. Umieszczanie takich opowiadań odbija się na poziom serwisu pokatne.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

game over · 12 maja 2011

0
0
Dobre, oby więcej takich dziewczyn.
aloha

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

gość · 3 lipca 2011

0
0
Może być ale z sioatrą 5/5

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

scorpion · 22 sierpnia 2011

0
0
oj daj numer Twojej siostry albo chociaż daj popatrzeć bo ja też jestem wielkim fanatykiem rajstopek i leginsów 😀 to jak?

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Braciszek_seks · 10 września 2011

0
0
http://tubegalore.com/search/?q=%22Panty+Hose%22|Pantyhose&kwid=5667&c=1

🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

DobryChlopak · 25 grudnia 2011

0
0
mi opowiadanie bardzo się podobało a przeczytałem już kilka tu opowiadań i mogę powiedzieć że to jest dobre, głównie przez to że moim zdaniem dziewczyny w rajstopach wyglądają bardzo seksownie🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Braciszek_seks · 7 stycznia 2012

0
0
Dzięki !!! 🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

gość · 14 stycznia 2012

0
-1
dobre, młode dziewuszki kuszące nóżkami....

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

gość · 24 stycznia 2012

0
0
zazdroszczę takiej siostry 🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

FilipZ · 28 lutego 2012

0
0
Miałem 3 orgazmy :O pierwszy raz przy takim opowiadaniu 😉

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Pabloo · 13 marca 2012

0
0
pojebane i zboczone nie no koleżankę rozumiem ale siostre macać juuuuu z***. . . 🙁

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

szarooka · 15 marca 2012

0
0
mnie się nawet podobało tylko proszę o więcej seksu w następnych opowiadaniach🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Genco · 8 kwietnia 2012

0
0
Wszystkiego najlepszego! Dzis mija rok od kiedy pojawiło się tu to wspaniałe rajstopkowe opowiadanie! Przez ten czas czytalem je wiele, wiele razy🙂 fajnie by bylo gdyby pojawilo sie nastepne podobne i rownie podniecające jak to. Pozdrawiam autora😀

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

murzyn · 3 maja 2012

0
0
to jest żałosne... Chłopak ma nie więcej niż 12lat i marzy o seksie z siostra i jej przyjaciółka... 1/10

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

paty_128 · 16 września 2015

0
0
Dotarłam do tego, gdy Aśka wyszła z łazienki.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

fsman · 21 lipca 2021

0
0
A mi się podoba przeczytać coś od czasu do czasu z tak bezpośrednim i prostym językiem. Sam jak przeżywam jakieś fantazje w myślach, to często posługuję się podobnymi zwrotami i stylem.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Teksty o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.