Noc zimowa (II)

16 sierpnia 2012

10 min

Niespodzianek ciąg dalszy.

Agnieszka leżała z zamkniętymi oczami na łóżku, łapiąc oddech jak po długim biegu, niemal kompletnie nieświadoma otoczenia. Dwukrotny orgazm całkowicie ją wyczerpał. Czuła, że Paweł odsunął się od niej, słyszała jakiś ruch, potem znów poczuła jak położył się obok niej.

Powoli uniosła powieki i napotkała jego spojrzenie. Był nagi, widocznie kiedy ona wracała na ziemię po orgazmie musiał się rozebrać do końca. Leżał na boku, podpierając się na łokciu i obserwując jej twarz. Delikatnie się uśmiechał.

- Jak się teraz czujesz? - zapytał cichym, ciepłym głosem.

Roześmiała się drżąco.

- Nie będę nawet próbowała tego opisać – odpowiedziała. - Czy ty masz pojęcie, co ty ze mną robisz?

Przybrał lekko zaniepokojony wyraz twarzy.

- Właśnie nie bardzo, a co, aż tak to widać? - zapytał. - Myślałem, że ci się podobało.

Agnieszka aż otwarła usta ze zdumienia.

- Co to znaczy, że "nie bardzo"? - zapytała podejrzliwym tonem.

- Och, no wiesz... - zaczął i urwał, wyraźnie speszony.

- Czy ty mi usiłujesz powiedzieć, że ty jeszcze nigdy... - zaczęła i urwała.

Wzruszył ramionami.

- Jakoś nie było okazji.

Agnieszka zamknęła oczy, i potarła ręką czoło. Tego się nie spodziewała. Nie po tym jak ją całował, nie po tym jak wylądowali na jej łóżku po jednym dniu znajomości, i - do diabła! - nie po tym jak ją przed chwilą pieścił.

- Nie podobało ci się? - zapytał niespokojnie, a ona otwarła oczy i uśmiechnęła się szeroko.

- Och, to było niesamowite, nieziemskie... powiedzieć, że mi się podobało to za mało – odpowiedziała.

- To świetnie – rozpogodził się – bo to jeszcze nie koniec. Tylko wiesz, chciałem spytać o pewne kwestie praktyczne – znów wyglądał na speszonego.

Agnieszka zmarszczyła brwi.

- Znaczy?

- No Wiesz, mam coś w kieszeni kurtki... kupiłem w kiosku jak zdecydowałem, że wrócę do ciebie...

- Ahaa, o to chodzi – roześmiała się. - Zażywam tabletki, więc nie musisz do tej kieszeni sięgać, chociaż to miło, że pomyślałeś.

- Ja w ogóle jestem miły – powiedział, przesuwając dłonią po jej brzuchu aż do piersi, delikatnie pocierając sutek.

- Jesteś – potwierdziła.

Przyciągnęła jego głowę do siebie, i ich wargi znów połączyły się w pocałunku. Wyciągnęła rękę, dotykając jego brzucha, przesuwając niżej w stronę wyprężonego w erekcji penisa, ale złapał ją za nadgarstek uniemożliwiając dalszy ruch.

- O nie, moja droga, robimy to według mojego planu - powiedział i zanim zdążyła cokolwiek odpowiedzieć wsunął język głęboko do jej ust uniemożliwiając dalszą dyskusję. Przeniósł jej rękę nad głowę, i tam unieruchomił obie jej ręce, trzymając oba nadgarstki w uścisku jednej dłoni, podczas gdy drugą przesuwał po jej ciele, od szyi aż do łona i z powrotem, aż znów zaczęła szybciej oddychać, wyginając się w stronę jego ręki, marząc by jego palce znów zagłębiły się w jej szparce.

Puścił jej ręce, tylko po to aby rozsunąć jej nogi i uklęknąć między nimi.

Pochylony nad nią, trzymając w dłoni swój nabrzmiały penis, przesuwał samym czubkiem po jej mokrej szparce, a ona kwiliła cicho z pragnienia, unosząc ku niemu biodra w prośbie, w błaganiu o to by wreszcie wszedł w nią, by wreszcie ją pieprzył.

- Co byś chciała? - zapytał łagodnie, niemal pewny odpowiedzi.

Wymamrotała coś niezrozumiale.

- Nie słyszę, powtórz proszę - zamruczał.

Spojrzała na niego dziko.

- Weź mnie – wydyszała – proszę, zerżnij mnie wreszcie.

Nadal się z nią drażnił, delikatnie czubkiem penisa rozchylając jej wargi, dotykając samego wejścia do mokrej, rozgrzanej szparki.

- Prosisz? - spytał

- Proszę – wydyszała – błagam, pieprz mnie, zerżnij, proszę...

- Skoro prosisz – powiedział, chwytając ją za ręce – to jako miły facet nie mogę ci odmówić.

Wchodził w nią z dręczącą powolnością, centymetr po centymetrze, aż wszedł do końca, wypełniając ją szczelnie, a ona przywarła do niego, owijając nogi wokół jego bioder, wbijając pięty w jego pośladki.

- Więc chcesz żebym cię pieprzył – powiedział bardzo, bardzo spokojnym głosem.

- Tak, o tak – jęknęła.

- Zgodnie z twoim życzeniem - powiedział, i zaczął się poruszać, długimi, mocnymi ruchami, docierając za każdym razem do końca, wsłuchując się w jej głośny oddech przeplatany jękami.

Gdy poczuł, jak jej pochwa znów zaczyna się zaciskać w serii drobnych skurczy przyśpieszył, wbijając się w nią z większą gwałtownością, nieubłaganie zbliżając się do szczytu.

- Tak, o tak! - krzyczała Agnieszka, zaciskając dłonie, wychodząc naprzeciw jego gwałtownym pchnięciom – teraz, błagam, teraz!

Puścił jej ręce, ciasno obejmując ramionami jej drobne ciało, wtulając twarz w jej wilgotną od potu szyję, i w serii gwałtownych ostrych pchnięć doprowadził siebie i ją do szczytu, zalewając jej ciasną, rozgrzaną szczelinkę strumieniem spermy.

Nie wiedziała jak długo leżeli ciasno przytuleni, powoli wracając na ziemię. Poczuła, że się odsuwa a potem bierze ją na ręce i gdzieś niesie. Otwarła oczy – niósł ją do łazienki.

- Obojgu nam przyda się prysznic – odpowiedział na pytanie zawarte w jej spojrzeniu.

W strumieniu ciepłej wody Agnieszka powoli wracała do rzeczywistości. Paweł powolutku, metodycznie mydlił jej całe ciało pachnącym żelem pod prysznic, a potem namydlił szamponem jej włosy.

- Umyjesz ty mnie teraz? - zapytał, a ona posłusznie zaczęła mydlić najpierw jego plecy, potem tors, ramiona. Uklękła przed nim mydląc pośladki i uda.

Potarła policzkiem jego penis – teraz jeszcze miękki i bezwładny, a następnie polizała go lekko, trochę żartobliwie. Z zadowoleniem zauważyła, że niemal natychmiast zaczął reagować na pieszczotę, rosnąc i podnosząc się. Wzięła go do ust, wargami odsuwając skórkę z żołędzi, z zadowoleniem czując jak pęcznieje i wypełnia jej usta. Chwyciła go sprawnie jedną ręką, drugą opierając na jego pośladkach, i nie przestając ustami pieścić główki zaczęła przesuwać po nim ręką pewnie i nieustępliwie.

Położył rękę na jej głowie, lekko nadając jej odpowiedni rytm. Jęknęła i przyśpieszyła pieszczoty, teraz oboma rękami trzymając go za pośladki, i wsuwając go sobie do ust tak głęboko jak mogła, niemal do gardła.

Szybko, szybciej niż się spodziewała krzyknął i zalał jej usta porcją gęstego białego kremu.

Nadal klęczała przed nim, przytulając policzek do jego biodra. Uniósł ją do góry, pocałował, wyczuwając językiem smak własnej spermy.

- Hej, to nie było zgodne z moim planem – powiedział.

- Jesteś za mało elastyczny – odpowiedziała z cichym śmiechem – plany są od tego by je zmieniać.

Z niby to groźną miną wypchnął ją delikatnie spod prysznica.

- Już ja ci pokażę jaki jestem nieelastyczny – powiedział, odwracając ją do siebie tyłem, i zmuszając, aby pochyliła się, przytrzymując się rękami umywalki.

Z satysfakcją stwierdziła w lutrze, że jego penis pomimo niedawnego orgazmu nadal sterczy w pełnej gotowości. Miała na to spostrzeżenie tylko chwilę, bo niemal natychmiast chwycił zdecydowanie jej biodra i wbił się w jej cipkę. Trochę zabolało, nie była jeszcze w pełni gotowa i wilgotna, ale gdy znów zaczął ją posuwać dostosowała się do jego ruchów obserwując w lustrze grę jego mięśni, wyraz twarzy. Przesunął ręce z jej bioder i chwycił jej kołyszące się piersi, ściskając mocno.

Jęknęła, czując jak napięcie w jej ciele znowu narasta, pochyliła głowę, z pasją odpowiadając na jego ruchy, z trudem balansując na czubkach palców. Osiągnęła orgazm pierwsza, a wtedy wyszedł z niej, bezwolną obrócił twarzą do siebie i unosząc tak by objęła nogami jego biodra znowu nabił na siebie. Dwa kroki w małej łazience i znów znaleźli się pod prysznicem, pod strumieniami gorącej wody. Paweł całym ciałem przypierał Agnieszkę do ściany, pieprząc tak mocno i szybko jak tylko mógł. Resztką sił wczepiała się kurczowo w jego ramiona, cały świat zawęził się do kłębów pary wokół nich, chłodnych kafelków za plecami, skrzywionej z wysiłku twarzy Pawła o centymetry od jej twarzy i jego twardego, sztywnego fiuta raz po raz zagłębiającego się w jej ciągle spragnionej szczelince.

Jęczała głośno, ochryple, zaciskając palce, wbijając paznokcie w jego gorącą od wody i śliską od mydła i potu skórę. Całe ciało przeszywały jej drobne dreszcze, krzyczała z zachwytu i rozkoszy, usłyszała niski, basowy pomruk wydobywający się z jego piersi i zamknęła oczy, czując jak spada w ciemność przeszytą iskierkami ekstazy.

Paweł przytomnie obniżył temperaturę wody, oboje potrzebowali otrzeźwienia.

- Wybacz, ale z powrotem cię nie zaniosę – powiedział ze śmiechem. - Teraz to ja sam ledwo chodzę!

Agnieszka pokiwała głową.

- Nic dziwnego – powiedziała. - Po takim maratonie to dziwne, że jeszcze się trzymasz na nogach.

- Ja cię jeszcze dzisiaj zadziwię – powiedział nadal się śmiejąc. - Ale teraz potrzebujemy oddechu, oboje. Może przynieś to wino, o którym wcześniej mówiłaś? A ja w tym czasie zadzwonię do domu, że nie przyjdę na noc. I może zamówię jakąś pizzę? Jeszcze nie ma dziesiątej, trzeba odbudować zapasy energii.

Spojrzała zdziwiona.

- Ty jeszcze nie masz dosyć? - spytała zdziwiona.

- No co ty! Za długo czekałem na taką noc, żeby tak szybko miała się skończyć – powiedział. - Czekałem, planowałem... Wiesz, że statystycznie ten pierwszy raz następuje u chłopaków około piętnastego roku życia? Ty wiesz, jakie ja mam zaległości? - mówił z komiczną powagą, doprowadzając ją do śmiechu.

- Ale chyba nie zamierzasz nadrobić wszystkiego w jedną noc? - zapytała z udawaną powagą.

- Och, w jedną noc na pewno się nie da... - powiedział z udawanym smutkiem. - Ale możemy przecież próbować! - klepnął ją żartobliwie w pośladek. - No, idź już po to wino!

30,881
9.69/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 9.69/10 (40 głosy oddane)

Pobierz powyższy tekst w formie ebooka

Komentarze (22)

SonOfSnakes · 16 sierpnia 2012

0
0
Ciekawe, fabuła nieprzewidywalna i zaskakująca. Kolejnym plusem są dobrze dopracowani bohaterowie – nie przypominają bezmózgich, nieskomplikowanych zwierząt, czy też dwuwymiarowych makiet, jak u większości autorów, lecz są pełni wyrazu. Udało się również uniknąć często pojawiających się schematów.

Oczywiście komentarz nieco ironiczny – opowiadanie tragiczne z wyżej wymienionych przyczyn.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MarySue · Autor · 16 sierpnia 2012

0
0
Teraz widzę że dzielenie tego opowiadania na dwie części nie było dobrym pomysłem. A nawet był to bardzo zły pomysł.
Biję się w wątłe piersi, więcej tego nie uczynię.
Obiecuję.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

bialy_kolnierzyk · 16 sierpnia 2012

0
0
Dla mnie problemem tego opowiadania jest pierwsze wyobrażenie bohaterki. Jakoś wbiło mi się do głowy, że jest ona dość nieciekawą, zaniedbaną "dziewuchą". Od razu napiszę, że nia mam pojęcia skąd to. Poza tym poprawnie, miło i przyjemnie, tylko musiałem sam siebie oszukiwać, że ona jednak jest inna...

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MarySue · Autor · 16 sierpnia 2012

0
0
@ bialy_kolnierzyk - Agnieszka wcale nie jest ani nieciekawa ani zaniedbana. Może nie jest również jakąś powalającą od pierwszego spojrzenia seksbombą, ale jest ładna i pociągająca. Ma dopiero dwadzieścia parę lat, a w tym wieku raczej więcej jest kobiet atrakcyjnych niż nieatrakcyjnych 😉
Problemem Agnieszki jest to że nie zdaje sobie do końca sprawy ze swojego sex-appealu.
A może ciebie nie pociągają rudzielce ... Albo znasz lub znałeś jakąś nieciekawą Agnieszkę 😉

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

bialy_kolnierzyk · 16 sierpnia 2012

0
0
Napisz dalszy ciąg. Poświęć jej trochę uwagii, może obdaruj sceną, w której ona skupia się na swoim wyglądzie, zrób z tego zdumiewająco wyrazisty kształt, a potem kąsaj nas nią, rzucaj nas na ziemię, kuś i duś. Na pewno możesz to zrobić, tylko czy chcesz?

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MarySue · Autor · 16 sierpnia 2012

0
0
Może znajdę czas na taką akcję. Chociaż jestem zawalona różnymi mniej lub bardziej zawodowymi projektami, a "Agnieszka" jest projektem bardzo, bardzo prywatnym 😉 A pisanie erotyki ma to do siebie że wymaga czasu, nastroju, i czasu 😉

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

SonOfSnakes · 16 sierpnia 2012

0
0
Jeśli o mnie chodzi, to komentowałem całość opowiadania, nie tylko jedną jego część.

Podział na dwie części jest jak najbardziej uzasadniony, inaczej mało kto dotrwałby do końca przy tak jednostajnym i mdłym piśmiennictwie.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MarySue · Autor · 16 sierpnia 2012

0
0
@SonOfSnakes - nie patyczkujesz się, wygłaszasz dość arbitralne opinie, zastanawiam się na ile jest to naprawdę twoje zdanie o mojej prozie, a na ile na twój krytycyzm wpływa chęć utarcia nosa pewnej pyskatej i bezczelnej babie...

A, zapomniałam dodać : "przemądrzałej".

Oczywiście, niezależnie od motywów, dziękuję za wyrażenie szczerej opinii.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

JUStynA · 16 sierpnia 2012

0
0
Może autorka mnie doedukuje- poprawnie brzmi: "Trzymając w dłoni swój nabrzniały penis", Czy swojego nabrzniałego penisa? A może obie formy są dopuszczalne? Jakoś nie mogę sama tego rozwiązać🙂 a co do tekstu, druga część podobnie jak pierwsza emanuje delikatnością. Jak dla mnie duży plus. Fajnie się czyta, choć wydaje się trochę krótkie (orientując na drugą część).

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MarySue · Autor · 16 sierpnia 2012

0
0
@JUStyna - nie pozostaje mi nic innego jak napisać do Poradni językowej PWN. Sama już nie jestem pewna jak poprawnie się obchodzić z penisem w sensie literackim 😉

A co do długości (opowiadania, nie penisa) - jak już pisałam wcześniej - Noc Zimowa pierwotnie była jednym opowiadaniem, jednak przez wzgląd na to iż Pokątni Czytelnicy przyzwyczajeni są do form dość krótkich zdecydowałam się je podzielić. Nie jestem teraz już tak pewna słuszności tej decyzji.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MaciekCh · 17 sierpnia 2012

0
0
Muszę się wtrącić do tej wymiany zdań:
1. Pyskata jesteś i nie ulega to dyskusji.
2. Lubię dużo czytać i to ze wszystkich dziedzin literatury.
(Nie znoszę ograniczeń) Uważam, że twoje opowiadanie urzeka pod względem formy. Doskonałe opisy przeplatane z ciekawymi dialogami sprawiają, że obydwie części czyta się jednym tchem.
Masz świetny warsztat!! Piszesz coś oprócz tego? Chętnie przeczytam.
3. Przyznaję rację, że w jednym kawałku opowiadanie wyglądałoby lepiej, a fabuła nie jest zbyt wyszukana. (Ale co dzisiaj możemy nazwać wyszukaną fabułą? Czy coś takiego jeszcze istnieje?)

Pozdrawiam

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Falanga JONS · 17 sierpnia 2012

0
0
Co ciekawe, pierwszą rzeczą, na którą zwróciłem uwagę również było to nieszczęsne zdanie : "Trzymając w dłoni swój nabrzniały penis". I jako samozwańczy językoznawca, również uważam tą konstrukcję za błąd. No, ale to detal i wspominam o tym mimochodem.
Opowiadanie (mam na myśli obie cześci) generalnie jest jakie powinno być - tzn, jest początek, rozwinięcie i akcja główna. Można jednak przyczepić się do tego rozwinięcia - chyba za krótkie, ja wolę trochę dłuższe, jakieś dialogi, sytuacje prowadzące do głównej akcji. Tutaj tego mi nieco brakuje. Może brakuje też opisów przeżyć wewnętrznych. Tzn, one są, ale w niezadowalającej mnie ilości🙂.
Jeszcze słowo na temat maniery dzielenia opowiadań na dwie części, bo za długie... Gdybym miał się tym sugerować to drugi odcinek serii "Kamila niewolnica" musiałby zostać podzielony chyba na minimum pięć cześci😉.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

JUStynA · 17 sierpnia 2012

0
0
Można było rozwiązać to poprzez dodanie na początku drugiej części wątku przeżyć wewnętrznych bohatera, może nawet obojga... Wiesz, przełomowa chwila w jego życiu= natłok myśli, ocen, oczekiwań... Choć nie wiem Czy pasowało by do całości, to na pewno podkręciło atmosferę, -misternie wykonany plan działania i może jakieś niespodzianki ze strony partnerki🙂 było by dłuższe, a zarazem budujące emocje w czytelniku. Bo to zaczna się praktycznie sexem, który wypełnia każdą płaszczyznę tej części opowiadania... Pozdrawiam

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MarySue · Autor · 17 sierpnia 2012

0
0
@FalangaJONS, dziękuję za opinię, w gruncie rzeczy pozytywną 🙂 Dzielić już więcej nie będę. Niech sobie inni dzielą, jak lubią. Niepotrzebnie się zasugerowałam, już tego nie zrobię.

Ciekawa jestem opinii czytelników o kolejnym opowiadaniu, które właśnie czeka na moderację.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MarySue · Autor · 17 sierpnia 2012

0
0
@MaciekCh - dziękuję za miłe słowa. To co piszę poza erotyką to głównie teksty naukowe, tudzież techniczne niekiedy, a więc takie których przez wzgląd na moją chęć zachowania anonimowości raczej nie pokazuję 🙂 Nie mówiąc o tym że i ciekawe zbytnio nie są dla osób niezwiązanych z daną dziedziną.

I nie ma absolutnie nic złego w byciu pyskatą. Ja tam to lubię 😉

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Kos · 18 sierpnia 2012

0
0
Paweł przytomnie obniżył temperaturę wody ,a jak miał obnizyć ją nieprzytomnie???:-)

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MarySue · Autor · 18 sierpnia 2012

0
0
@Kos - przytomnie , znaczy wykazał sie przytomnością umysłu, o którą nie łatwo w takich momentach. Jak chcesz się zacząć czepiać, musisz się czepiać skuteczniej, ta fraza się sama broni. 😀

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

WKTR · 20 sierpnia 2012

0
0
MarySue Noc zimowa I i II tak mi szybko minely, ze nawet nie zdarzylem sie rozpedzic ''Sen'' byl Bardzo dobry ale te dwa opowiadania ... Wlasnie brak slow w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu... ''Czy ty masz pojecie, co ty ze mna robisz?'' Czy zdajesz sobie spawe z tego, jaki Ty u mnie glod wywolujesz?
Usilnie blagam o nastepna czesc. (^^,)

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MarySue · Autor · 20 sierpnia 2012

0
0
@WKTR - pocieszę cię. Nie zamierzam przestać pisać.
A z Pawłem i Agnieszką jeszcze nie skończyłam, jeszcze powrócą, chociaż dalszych wydarzeń tej akurat pamiętnej nocy zimowej będziesz musiał sam się domyślać 😉

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MarySue · Autor · 30 sierpnia 2012

0
0
Wygląda na to że jestem gramatycznie nie dość zaprzyjaźniona z penisem... 😉

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Umbriel · 11 listopada 2012

0
0
A ja z zupełnie innej beczki:
Literacko - to znaczy warsztatowo - opowiadanie przednie.
Szkoda jednak, że preferuje literaturę bliższą rzeczywistości. Twoje postacie, i owczem, są bogate, dopracowane, dowcipne i bardzo elokwentne.. szkoda tylko, że kompletnie oderwane od realiów. Ludzie po prostu nie zachowują się i nie mówią tak podczas seksu.. No, chyba, że to naprawdę beznadziejny seks.. 😛
Co innego najwidoczniej pociąga nas w literaturze erotycznej. Osobiście przedkładam realne uczucia ponad wysublimowane fantazje.. ale trud doceniam.
Niemniej.. nie przekonało mnie.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Wisielec · 7 lutego 2016

0
0
Jeżu! To jest super! Naprawdę miło się czytało. Bez problemu byłem w stanie śledzić oczyma wyobraźni całą akcję. A co do Agnieszki, to nie wiem jak inni sobie ją wyobrażają, ale dla mnie - trzymając się twoich opisów - jest bardzo atrakcyjna.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Teksty o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.