Pamiętnik - dziwne uczucie

15 stycznia 2017

5 min

Poniższe opowiadanie zawiera wyjątkowo kontrowersyjne sceny!

Poniższy tekst znajduje się w poczekalni!

Publikuję niektóre wpisy z pamiętników z dawnych lat... Życie jest pełne niespodzianek.

Wpis...

...

Tak więc mieszkamy na wsi. Jakiś czas temu przeprowadziliśmy się w ciche miejsce do zmarłych już rodziców mamy. Dookoła lasy, a najbliższy dom sąsiada leży kilkadziesiąt metrów od naszego. Jest tu naprawdę niesamowicie.

Jest zima dlatego mniej biegam za to potrafię godzinami chodzić po lasach. Uwielbiam zimę pod tym względem. Nie ma robaków, pająków i pajęczyn. Mogę wejść wszędzie, dosłownie wszędzie! Nie spotkałem jeszcze żadnego człowieka podczas długich spacerów. Tutejsi ludzie pewnie mają po uszy hasanie po lasach jak sarny. A no właśnie, często spotykam zwierzęta, głównie sarny. Liczę, że w końcu spotkam dziki choć z drugiej strony boję się jak diabli. Nie wiem czego się spodziewać po takiej dzikiej świni. Niekiedy napotykałem wieże obserwacyjne, stare, ale zawsze można wejść i przyczaić się lub po prostu skryć się bezpiecznie przed stadem świń. Zabawne...

Właściwie to głównie ostatnio spędzam czas na Diablo II: LoD. Świetny klimat pasujący do miejsca. Dziwnie się czuję, jak w jakiejś mrocznej dziurze. To wszystko dokoła...

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Na tyle dziwne bym mógł je zapisać tylko w dzienniku. Dom jest dość duży ma dwa piętra. Ja mam pokój u góry, niedaleko mnie ma swój pokój moja siostra Amelia. Rodzice siedzą na dole. Za to na samej górze jest ogromny strych na rupiecie. Mamy różne pozostałości po dziadkach i babciach.

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale siostra ciągle mnie nachodzi. Zaczęła przesiadywać u mnie w pokoju, dziwnie się zachowując. Czułem, że zbliża się z czasem coraz bardziej, że pozwala sobie na więcej i więcej. W końcu mnie pocałowała i to jak kobieta! Po prostu siedzieliśmy, a całe zdarzenie miało być zwykłą próbą. To dziwne... Czuję się dziwnie, jakby przesiąknięty jakąś mroczną aurą. Co za głupota... Szmata! Wykorzystuje mnie, bawi się mną! Przecież to nieprzyzwoite.

Wszedłem do łazienki, gdy naszła mnie Amelia. Zamknęła drzwi na zamek. Miała rozpuszczone swoje blond włosy, białą bluzkę, czarną spódniczkę i czarne pończochy. Stała tak wpatrując się we mnie, podeszła i przycisnęła do umywalki. Lekkie światło zachodzącego słońca wpadało wprost na nas przez wysokie, ale wąskie okno, które znajdowało się dokładnie z lewej strony.

Całowała mnie, gdy nagle weszła do góry mama wołając nas na dół. Odezwała się siostra, że jest w łazience. Przestraszyłem się. Co by pomyślała mama gdyby wiedziała, że jestem w środku. Siostra kazała jej wejść, dobrze wiedziałem, że drzwi są zamknięte i nikt nie wejdzie do środka. Zastanawiałem się jednak w co ona gra. Dziwnie się zachowuje. Stała ciągle blisko mnie, przyklejona. Ze strachu mój członek zaczął opadać, ale gdy mama nacisnęła klamkę siostra złapała go przez spodnie. Jakie to chore... i przyjemne.

Mamka spytała o mnie, siostra zaczęła coś odpowiadać kontynuując rozmowę z mamą. Nic nie rozumiałem z rozmowy bo moje spodnie właśnie zostały przez nią ściągnięte. Mówiąc zagłuszała dźwięki z ubikacji.

Zaczęła się rozbierać a właściwie zsunęła z siebie tylko spódniczkę. Wzięła mnie za rękę podeszliśmy bliżej drzwi, zastanawiałem się co ona wyprawia! Odwróciła się tyłem do mnie, ściągnęła majtki pomagając sobie nogą, wypięła się mocno i kazała mi się przysunąć. Ciągle rozmawiając z mamą chwyciła mojego gorącego kutasa i lekko ściągnęła skórkę. Cichym głosem kazała mi masturbować się nad jej tyłkiem, sama wszystko oglądała w dużym lustrze tuż obok nas. Coś mówiła do mamy, a ja waliłem przez krótką chwilę nad jej niesamowitym tyłkiem aż wylałem z siebie spermę tak obfitą, że zalałem nie tylko jej tyłek, ale także uda wraz z pończochami.

Było mi tak przyjemnie, że przywarłem do niej łapiąc ją za piersi. Złapałem kutasa i nakierowałem na jej cipkę. Włożyłem go do samego końca szybko i zdecydowanie. Amelia nie spodziewała się tego, przestraszona jęknęła. Trzymałem go w jej cipce głęboko nie wychodząc. Każdy ruch poprzedzony byłby jękiem z naszej strony. Kazałem jej spławić mamę. Drżąc zrobiła to, a po chwili rżnąłem siostrę jak dzikus. Jęczała głośno, nie mogła złapać tchu. Jej blond włosy nie mogły znaleźć sobie miejsca, rozlatywały się w rożne strony. Złapałem ją za tyłek i mocno posuwałem oglądając jej napięte i schowane pod pończochami uda. Była tak bardzo seksowna... Dłużej nie wytrzymałem i skończyłem w niej. Gdy z niej wyszedłem stanęła w bezruchu a z jej wnętrza wylewała się moja sperma, ociekała po jej udzie. Chciałem ją wziąć ponownie, jak szmatę, wycisnąć z niej ostatnie krople. Tego przecież chciała, ciągle do tego dążyła! Nie zrobiłem jednak tego. Amelia stała szlochając. Nie rozumiałem, przecież tego chciała!

Ciągle powtarzała, że to nie miało tak wyglądać! To nie miało tak wyglądać? A więc jak?!...

Rżnąłem ją! To nie moja wina...

Gdy się ubrała stanęła przede mną lekko jeszcze szlochając. Miałem do niej pretensje o to co się wydarzyło. Przecież to nie moja wina. Uwiodła mnie siostra, ok. Wziąłem ją, może za ostro, nie wiem. Nie panowałem nad sobą. Pierwszy raz dotykałem kobietę. Może za szybko skończyłem i była niezadowolona. Nie wiem i najwyraźniej na razie się nie dowiem. Później z nią pogadam...

To wszystko jest bardzo dziwne. Idę pograć w Diablo II: LoD.

24,979
7.21/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 7.21/10 (49 głosy oddane)

Komentarze (8)

alojzy · 15 stycznia 2017

0
0
Chore i tyle

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Indragor · 15 stycznia 2017

0
0
Dobre i tyle 🙂

Amelia pewnie nie zdawała sobie sprawy, że igranie z męskimi hormonami może być niebezpieczne, zresztą brat również nie posiadał tej wiedzy i wyszło jak wyszło, czyli oboje tego żałują, co może mieć poważne następstwa psychiczne. A może nie. Ludzie są różni. Taka oto konkluzja wypływa z tego opowiadania. A propos wypływania – trochę przesadziłeś z ilością spermy.

Kilka drobnych usterek interpunkcyjnych, ale ogólnie poprawnie napisane, co warto podkreślić, bo nie jest to obecnie częste zjawisko. Tylko trzy istotne błędy do poprawki:

wierze obserwacyjne


Wiem, że są stare, ale mimo wszystko to są wieże…

nie daleko mnie ma swój pokój moja siostra


Mam wrażenie, że powinno być „niedaleko”.


czarną spódniczkę
zsunęła z siebie tylko sukienkę


„Męski” błąd 😉. Jeżeli miała na sobie spódnicę to nie mogła zdjąć sukienki.
Jeśli poprawisz błędy, to opowiadanie moim zdaniem śmiało może opuścić poczekalnię.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Indragor · 16 stycznia 2017

0
0
@Nick, widzę, że naniosłeś korektę 🙂 . Na przyszłość daj znać, bo informacja o tym nie jest tu automatycznie generowana.

W takim razie wciskam ten magiczny niebieski guziczek "wyprowadź z poczekalni" i innym autorom polecam też to uczynić 🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MrHyde · 16 stycznia 2017

+2
0
bardz dziwne. Chore, a nie porywa.
Popracuj nad językiem, żeby to, co piszesz (treść), było tym, co chcesz napisać.
Przykłady:
Wszedłem do łazienki, gdy naszła mnie Amelia. - czas się zapętlił? Naszła mnie, czyli weszła po mnie, i gdy weszła po mnie, ja wszedłem, choć już tam byłem.

Mamka to nazwa zawodu, rodzaj pracy, a nie mamusia.

Mówiąc zagłuszała dźwięki z ubikacji. - no i? Zakłócała odbiór muzyki, czy co?

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Nick · Autor · 16 stycznia 2017 ·

0
0
MrHyde
Mamka stała pod drzwiami a mój pasek od spodni miał metalową klamrę, która hałasowała podczas rozpinania paska. Podczas opuszczania spodni klamra mogła uderzyć o płytki. Gdyby usłyszała to nasza mama to zaczęłaby podejrzewać, że jestem w środku. W końcu powinienem być na górze z siostrą a nie było mnie. MrHyde użyj czasem wyobraźni. To nie książka tylko wpis z pamiętnika.
Nie wiem jak mówisz na swoją mamę podczas rozmowy z kimś , ale ja używam często zwrotu "mamka". Gdybym nazwał twoją siostrę dziwką/prostytutką to poprawiłbyś mnie twierdząc, że to zawód a nie twoja siostra, która pracuje jako fryzjerka. Mądre to? Wydaje mi się, że nie bardzo.
Amelia mnie nachodziła w moim pokoju a nawet w łazience. Wchodziła nieproszona i bez mojej zgody. Źle dobrałem słowa? Sorry. A może jest tak jak piszesz i czas się zapętlił? Oglądałeś "Z Archiwum X"? Zresztą, nie ważne. Musiałbyś pogadać z Mulderem.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MaszRacje · 17 stycznia 2017

+1
0
Przeprowadzić się "w ciche miejsce do zmarłych już rodziców mamy" to trochę więcej, niż oczekiwałbym od erotyki...
Rozumiem, że to szkic i wydaje mi się, że jest wiele rzeczy do poprawy, albo rozwinięcia.
Może nieco więcej o kuszeniu, skoro to aż taka szmata, chyba że efekt powstał jedynie w zestawieniu z Diablo...
Mam wrażenie, że opowiadanie mogło i miało być czymś więcej.
Technicznie ciągle brak brak przecinka tu czy tam a najbardziej irytujące są powtórzenia. Strych kusi...
Powodzenia!

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Falanga JONS · 22 stycznia 2017

0
0
To nie jest chore. To jest tylko słabe.
Brak postaci. Jest jakiś chłopak i jakaś dziewczyna, o których wiem tylko tyle, że są rodzeństwem i nic więcej. To nie dla mnie.
Brak akcji, brak czegokolwiek.
Jedyny plus za "nie moja wina, że ją rżnąłem". Rozbrajające...🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Nazca · 28 stycznia 2017

0
0
Fajny pomysł z matką, ale poza tym, to jednak faktycznie opowiadanie jest słabe.
Raziło mnie zwłaszcza umotywowanie postępowania bohaterów, a raczej jego brak...
Sam styl pisania bardzo "surowy", wymaga sporo pracy.
Nie głosuję za wyjściem z poczekalni.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Teksty o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.