Przyszywana siostra (I)

6 marca 2012

Opowiadanie z serii:
Przyszywana siostra

25 min

Sonia zadzwoniła do mnie do pracy.

- Wpadnę pod wieczór, co? - spytała - chciałabym trochę pogadać

- Dobra, ok

Nawet się ucieszyłem, bo nie lubię samotnych, piątkowych wieczorów. Na ten wieczór nie miałem akurat planów, więc dobrze się złożyło.

Sonia jest moją przybraną, albo: przyszywaną siostrą. (Nie wiem nawet, która nazwa jest prawidłowa). Ponad dwadzieścia lat temu spotkali się nasi rodzice. Oboje byli wtedy samotni i szukali szczęścia. Miałem pięć lat, Sonia siedem.

Teraz siedzieliśmy u mnie na miękkich fotelach z kieliszkami wina w rękach zasłuchani w dźwięki piosenek mojej ukochanej Adele.

Milczeliśmy, ale wcześniej Sonia pozwierzała mi się dość "obficie" i wyżaliła. Chodziło o to, że z Jackiem - jej facetem - przechodzili poważny kryzys. Nie dogadywali się, kłócili. Na szczęście nie dochodziło do rękoczynów (bo chyba bym go ubił), ale sytuacja była napięta. Jacek wziął Wiktorię (ich córkę) i pojechał do swej Matki.

Zaproponowałem, że obiję mu mordę, tak profilaktycznie, ale propozycja upadła.

- Zatańczymy? - spytała Sonia

Właśnie rozlegały się pierwsze dźwięki "Someone Like You". Podniosłem się z fotela. Jeśli chodzi o taniec to jestem drewniana noga, ale utwór był wolny i dostojny więc powinno obyć się bez strat w ludziach. Przytuliliśmy się do siebie, policzek do policzka. Sonia praktycznie przykleiła się do mnie. Między nami nie było żadnej szpary. Powoli stawialiśmy kroki.

Nie ukrywam, że cała ta sytuacja sprawiła mi dużą przyjemność...

Sonia, Sonik, Sonija, Cerwona Sonya, Sanyo, Sony - tak ją nazwałem. Lubiłem ją i nadal lubię. Nigdy nie było między nami jakichś większych spięć. Traktowaliśmy się raczej po kumpelsku, bo przecież przyszywane rodzeństwo, to żadne rodzeństwo. Nasi rodzice byli szczęśliwi ze sobą, czyli: wszystko grało.

A poza tym niezła z niej była laska. Niejednemu mojemu kumplowi "stawał" na jej widok, czego nie potrafili ukryć podobnie jak głodnych spojrzeń. Każdy był pod wrażeniem i to dużym. Ja też byłem, ale u mnie było gorzej, albo lepiej, bo te widoki miałem codziennie...

Teraz też wyglądała ekstra. Miała niezłą figurę, a duży biust i zgrabny, krągły tyłeczek... - po prostu - miodzio.

Prawdziwa kobieta, z krwi i kości, silna, świadoma swej kobiecej siły, wiedząca czego chce. W tym momencie wydała mi się jeszcze bardziej pociągająca niż dziesięć lat temu.

Było na czym zawiesić oko.

Do głosu doszły moje dawne pragnienia. Przypomniałem je sobie i odświeżyłem w pamięci...

Po raz pierwszy zobaczyłem w niej kobietę w wieku czternastu lat. Było to pewnego wieczora, gdy zamyślony wszedłem do łazienki. Nie zauważyłem, że była ona zajęta przez Sonię. A ona stała naga przed lustrem osuszając ręcznikiem swe ciało. Przed chwilą musiała wyjść z wanny.

Znieruchomieliśmy na kilka sekund zaskoczeni sytuacją. Co najdziwniejsze - milczeliśmy. Nie było żadnych pisków, wrzasków, nerwowych ruchów i tym podobnych rzeczy. Po prostu tak staliśmy.

Pochłaniałem ten niecodzienny obraz. Wszystko we mnie zawrzało. Podnieciłem się momentalnie.

Sonik pierwsza odzyskała zimną krew.

- Napatrzyłeś się już? - spytała cicho i spokojnie, bez agresji w głosie.

Stała do mnie bokiem, więc jej wdzięki prezentowały się niezwykle subtelnie.

- Nie - odpowiedziałem nieco zadziornie - przepraszam...

Miałem szczery zamiar odwrócić się i wyjść, ale Sonia zareagowała szybciej. Odwróciła się do mnie przodem, ale jednak przykryła się ręcznikiem w pasie.

- Okej – stwierdziła - a teraz spływaj...

Nie potrafię określić co się ze mną wtedy działo. Ale spłynąłem... z niechęcią.

Ten obraz długo we mnie siedział. No wiadomo przecież... normalny chłopak, nastolatek, hormony pracują w akordzie, a tu takie ciało. I to na żywo. Nie żadna rozkładówka Playboy'a czy jakiegoś "świerszczyka", ale pełen real.

Kurde, jaka ona była piękna. Jak wodna nimfa wynurzająca się z toni jeziora. Wilgotne włosy opadły niedbale na jej ramiona. Kropelki srebrzyły się na jej jedwabistej skórze. Piękne, okrągłe, duże cycuszki, duże różowe aureole wokół sutek. Niżej płaski brzuszek. Potem kosmaty ręcznik, który przysłonił mi widok. (Ale od czego moja wyobraźnia, która podsunęła mi i dopowiedziała resztę). No i dwie zgrane nóżki, niczym dwie kolumny. Kurde...

Od tej pory pojawiała się w moich snach i wizjach erotycznych. A że moja wyobraźnia to niczym nie ograniczony ocean, to były to wizje naprawdę odważne. No dobra... to były świństewka pierwszej wody.

Teraz tańczyliśmy.

Moja dłoń mimowolnie i nieświadomie zsunęła się na tyłek Sonii. Nie zdawałem sobie nawet z tego sprawy, dopóki nie zobaczyłem naszego odbicia w szybie jednej z gablotek mojego segmentu. Skoro jednak Sonia nie protestowała...

Przytuliła się za to jeszcze mocniej i objęła za szyję.

Dawno już trwał kolejny utwór. Naszego tańca nie zakłóciła nawet przerwa pomiędzy jednym, a drugim...

Rozlałem do kieliszków resztę wina. Osuszyliśmy całego Mogen Davida. Dobre wino i nastrój chwili zrobiły swoje. Było mi ciepło, ba... wręcz gorąco.

Do tego jeszcze Sonia usiadła mi na kolanach opierając się o jedną poręcz fotela, a nogi o drugą.

- O czym myślisz? - spytała.

Szczerze mówiąc o niczym nie byłem w stanie myśleć. Coraz bardziej było mi gorąco. Czułem się jak w fińskiej łaźni.

Nagle myśl jak płomień wpadła mi do głowy.

- Szczerze? - zapytałem dla całkowitej pewności.

- Jak najbardziej

- Więc, pomyślałem sobie... - wziąłem większy oddech - pomyślałem, że... nooo...

- No wykrztuś wreszcie...

- Poszedłbym chętnie z tobą do łóżka...

Drgnęła nieco i znieruchomiała co dokładnie odczułem. Patrzyliśmy sobie prosto w oczy. Walczyłem ze sobą, aby pierwszy nie odwrócić wzroku. Udało się...

To Sonia pierwsza "pękła".

- Pieprzysz - burknęła odstawiając kieliszek.

Targnęło mną złe przeczucie. Cholera, przegiąłem i wszystko szlag trafił.

- Pieprzysz... - powtórzyła

- Wcale nie - postanowiłem brnąć dalej, bo skoro powiedziałem A, to muszę powiedzieć B i C, żeby nie być D - od dawna o tym marzyłem, do dziś cholernie mnie jarasz, zawsze marzyłem, że znajdziemy się w takiej sytuacji jak dzisiejsza i...

- Napijemy się jeszcze? - przerwała mi pytaniem.

Wstała.

Miałem jeszcze jednego Mogena. Otworzyłem go i rozlałem do kieliszków.

Sonia stała przy oknie i wyglądała przez nie oparta o parapet.

- Naprawdę o tym marzyłeś? - spytała nie odwracając głowy.

- Naprawdę - potwierdziłem

- To czemu nie powiedziałeś o tym wcześniej?

- Czemu?! Nie wiem – odpowiedziałem - nigdy nie byliśmy normalną rodziną... zawsze luz i względna beztroska,... normalnie, całe życie z wariatami... ale to chyba dobrze, że tak się układało naszym staruszkom i w ogóle - chyba się trochę motałem - nie wiem czemu...

Sonia trzymała już w ręce kieliszek.

- Napijmy się... za nas - wzniosła toast, a nieśmiała nadzieja wkradła się w moje serce.

Stuknęło szkło.

Równocześnie odstawiliśmy kieliszki. Staliśmy bardzo blisko siebie. Sonia zarzuciła mi ręce na szyję i zbliżyła swe usta do moich. Zaczęliśmy się całować.

Nasz pocałunek był wprost nieziemski. Jeszcze nigdy się tak nie całowałem. Znaczy: nigdy tak się z Sonią nie całowałem.

Mam dwadzieścia sześć lat, moment inicjacji dawno już za sobą, kilka partnerek z dłuższym lub krótszym stażem w związku, a tu nagle... A tu nagle i tu wcale nie zalewam, poczułem się jak nastoletni gówniarz, który po raz pierwszy "wpada z dziewczyną w ślinę".

Kurde... Jak Sonia świetnie całowała. Nasze języki szalały. Robiło się coraz bardziej "ślisko". Moje slipy już trzeszczały w szwach rozpierane przez nabrzmiewającą męskość.

- Chodź - wyszeptałem biorąc Sonię za rękę.

Poprowadziłem ją do sypialni. Nawet nie wiem po co zamknąłem za nami drzwi.

- Chodź - powtórzyłem.

Już ściągaliśmy swe ubrania. Moja koszula, spodnie, skarpety a na końcu majtki lądowały na podłodze. Podobnie ciuchy Sonii.

Opadliśmy na pościelone łóżko. Wtuliliśmy się mocno w siebie. Nasze pocałunki były gorące, pieszczoty dzikie i nienasycone. Zupełnie tak jakbyśmy na siłę chcieli nadrobić to, co nas ominęło.

Całowałem twarz Sonii. Składałem szybkie pocałunki na jej policzkach i wargach. Zaczęliśmy rytmicznie falować.

Piersi Sonii były nabrzmiałe i twarde. Objąłem wargami jej sterczący sutek. Ssałem go. Dotknąłem czubkiem języka. Dłonią masowałem drugą pierś. Ścisnąłem ją nieco mocniej i przeniosłem na nią swe pocałunki.

Paznokcie Sonii wbijały się w moje plecy. Nie czułem jednak żadnego bólu.

Moja ręka powędrowała między jej nogi. Przykryłem dłonią wilgotną muszelkę by po chwili wsunąć środkowy palec pomiędzy wargi sromowe. Z ust Sonii wyrwał się pierwszy, głośny jęk rozkoszy. Po chwili kolejne...

Nie przerywałem tej czynności i posuwałem Sonię palcem zasłuchany w odgłosy ekstazy.

Poprawiłem nieco swą pozycję by mogła sięgnąć i schwycić w dłoń mojego penisa.

Odwróciłem się na plecy. Pozwoliłem przejąć Sonii inicjatywę, a ona od razu to wykorzystała. Całowała mnie po twarzy jednocześnie "maltretując" dłonią zaciśniętą w pięść mojego kutasa. Robiła to gwałtownie i mocno naciągała skórkę odsłaniając żołądź. Gdy syknąłem po raz kolejny stała się delikatniejsza i zwolniła tempo.

Wzięła go do buzi. Jęknąłem. Głowa Sonii równomiernie opadała i wznosiła się. Totalny odjazd...

Teraz przyszła moja kolej. Wtuliłem twarz między nogi Sonii. Całowałem i lizałem jej cipkę. Była rozgrzana do czerwoności i wilgotna wypływającymi z głębi sokami rozkoszy. Była już gotowa...

Przytknąłem penisa do szczelinki. Zacząłem powoli wsuwać się w nią aż po same jądra. Trzymając mocno Sonię w biodrach wykonałem kilka naprawdę mocnych pchnięć, a za każdym razem z ust Sonii wyrywał się rozkoszny jęk.

Objąłem jej głowę mając ręce zgięte w łokciach na których się opierałem. Całowaliśmy się. Wchodziłem w nią rytmicznie falując w równym tempie.

Cipka Sonii przyjmowała mojego penisa na całej długości. Czułem, że wypełniam ją całą.

- Tak, tak, tak, tak... - jęczała Sonia.

Urywane dźwięki z jej ust były wspaniałą muzyką. Stawały się coraz głośniejsze...

Doszliśmy jednocześnie do finału. Wystrzeliłem w Sonię cały swój arsenał.

Oparłem głowę na jej cycusiach. Sońka objęła mnie i przytuliła mocno do nich. Trwaliśmy tak uspokajając oddechy...

Sonia gładziła moje włosy.

Wciąż leżeliśmy w takiej pozycji w jakiej zastygliśmy. Ja chyba nawet trochę się zdrzemnąłem.

- Dobrze mi jest, wiesz... - usłyszałem głos Sonii - tak dobrze dawno mi nie było... jesteś cudowny...

- Ty też byłaś całkiem niezła, nie spodziewałem się, że masz tyle ognia w sobie...

- Wielu rzeczy o mnie nie wiesz... braciszku...

Spojrzałem na nią uważnie. Uśmiechnęliśmy się do siebie.

- To było takie... - tu zabrakło mi słów.

- Niesamowite?

- Taak... - zgodziłem się i nagle spytałem - a nie przyszło ci do głowy, że jesteśmy trochę walnięci?

- Nie, ale trochę zgłodniałam... Masz coś w lodówce?

- Coś się powinno znaleźć...

Jedliśmy kanapki w łóżku. Normalnie jak świnki. Patrzyłem na Sonię przełykając kolejne kęsy. Po raz pierwszy widziałem ją taką, a ona mnie.

Byliśmy nadzy i nie przysłanialiśmy swych intymnych sfer. Pełna "głasnost i pierestrojka", nic do ukrycia i śmierć krawatom...

Nie próbowałem nawet zbierać swych myśli.

- Jeszcze... - zalotnie szepnęła do mojego ucha.

Jej palce już błądziły w okolicy mojego podbrzusza. Była nienasycona. Czułem na policzku jej gorący oddech.

- Jesteśmy niemoralni - stwierdziłem

- Wiem - uśmiechnęła się - zboczone świntuszki z nas... to jest bardzo podniecające, nie uważasz?

- Sam nie wiem co myśleć...

- Więc nie myśl... - muskała ustami moją twarz - nie myśl o niczym, tylko poddaj się chwili...

Nie przerywała i całowała mnie coraz dalej. Doszła do sterczącego pala. Zaczęła i jego obsypywać pocałunkami. Potem wzięła go pomiędzy swoje piersi. Otuliła go nimi. Wyglądał jak parówka w cieście. Sonia poruszając się i swoimi piersiami masowała go i próbowała schwycić w usta.

Przyciągnąłem Sonię do siebie tak, aby mieć te dwa okrągłe cudeńka tuż przy twarzy. Sutki sterczały i te czerwone niteczki krwiobiegu wokół nich... To było tak bardzo podniecające i stymulujące.

Położyłem Sonię na plecach. Przykucnąłem nad nią a mój penis znalazł się w wąwozie między dwoma tymi cudami. Przesuwałem nim delikatnie, gdy otulała go nimi a ja przytrzymywałem je rękami. Sonia mocno złapała mnie za pośladki.

- Daj mi go - wyszeptała

Uklęknąłem przy jej twarzy, ale w przeciwnym kierunku niż leżała. Pochyliłem się do przodu i opierając na ramionach położyłem twarz między nogami Sonii. Moje uda i łydki tworzyły kąt prosty a twarz Sonii znalazła się pod wzwiedzionym członkiem. Opuściłem biodra nieco w dół, by mogła mieć łatwiejszy do niego dostęp i bez problemu wziąć go do buzi. Taka odwrócona pozycja sześć na dziewięć.

Lizałem jej wilgotną szparkę. Spijałem soki. Drażniłem językiem łechtaczkę.

Sperma buzowała już w moich jądrach.

- Zaraz wytrysnę - wycharczałem.

Gorący strumień wystrzelił na brzuch i piersi Sonii. Po chwili doszła i ona.

Ostatnią rzeczą, którą zarejestrowałem nim zasnąłem było to, że elektroniczny budzik wskazywał godzinę 3.19. Jeszcze tylko przygarnąłem Sonię mocno do siebie.

Obudziłem się przed szóstą. Cicho wysunąłem się z łóżka.

Pod prysznicem próbowałem to wszystko jakoś ogarnąć, ale za cholerę nie byłem w stanie. W mojej głowie nadal była "wielka kołomyja".

Sytuacja trochę mnie przerosła. No, bo jak miało być inaczej skoro w sypialni spała moja przyszywana siostra, z którą kochałem się przez całą noc i przyznaję, że był to najlepszy seks w moim życiu.

Kur... Nic nie kumałem.

Gdy wszedłem do sypialni Sonia otworzyła oczy i uśmiechnęła. Naciągnęła mocniej kołdrę.

- Już wstałeś? Cześć.

- Cześć

Usiadłem na łóżku.

- I jak? - spytała

- Zajebiście - odpowiedziałem zgodnie z prawdą

- Mnie też... chodź - klepnęła dłonią kołdrę i zrobiła mi miejsce

- Słuchaj, czy my trochę nie przegięliśmy... siostrzyczko - jakoś przeszło mi przez gardło to określenie

- Nie. Dlaczego? Oboje tego chcieliśmy, prawda?... Spełniliśmy swoje marzenia...

- Tylko nie mów, że ty też mnie pragnęłaś?... Takiego szczawia?! - byłem zdziwiony

- Szczawiem byłeś za dzieciaka, ale teraz całkiem niezłe z ciebie ciacho...

- Ok, dzięki, kupiłaś mnie - zaśmiałem się - idź się wykąpać, ja skoczę po bułki, zjemy śniadanie... chyba że jeszcze chcesz pokimać?

- Nie chcę... Rozkaz Wodzu - zasalutowała

Przy tym ruchu kołdra opadła w dół odsłaniając jej cycki. Teatralnym gestem zakryła je dłońmi wydając jednocześnie równie teatralnie przesadzony pisk.

- Aaaaa... - i nagle spoważniała - będę tu jeszcze mogła u ciebie posiedzieć?

- Jasne - moja odpowiedź była błyskawiczna

- Nie chcę siedzieć sama w pustym mieszkaniu

- Okej... Tylko, mam nadzieję, że wiemy co robimy

- Aha, a nawet jeślibyśmy trochę się zapomnieli, to lepiej zgrzeszyć i żałować, niż...

- Żałować, że się nie zgrzeszyło - dokończyłem.

Sobota w rozkwicie.

Po śniadaniu pojechaliśmy na zakupy, potem po parę drobiazgów Sonii. Obiad.

I już zrobiło się ciemno jak to zwykle bywa w lutym.

Wieczorem chciałem trochę popracować. Rozłożyłem laptopa i nawet otworzyłem potrzebne ikonki z dokumentami kiedy spojrzałem na Sonię. Ochota do pracy odeszła natychmiast.

Leżała niedbale na kanapie w krótkiej koszulce do połowy brzucha i krótkich spodenkach. Lewą nogę zgięła w kolanie. Czytała książkę.

Wyglądała ekstra i zaparło mi dech w piersiach. Nie wytrzymałem i usiadłem obok. Udawała, że mnie nie zauważa.

- Hmm... hmm... - to ja.

I nadal cisza.

Dotknąłem palcami jej stopy i powoli sunąłem w stronę kolana

- Miałeś popracować - odezwała się.

- Robota nie zając

- Więc...? - spytała odkładając książkę

- Więc oddajmy się szaleństwu nim noc się skończy - zaproponowałem

- Spodobało ci się?

- Zawsze mi się podobałaś

Głaskałem Sonię po udzie.

- Piękna jesteś...

Komplement był tu chyba na miejscu.

- Łał... mówisz tak, bo chcesz mnie przelecieć...

- Oczywiście...

Świetna żonglerka słowna.

Sonia podniosła się i położyła dłonie na moich policzkach.

- Wiesz co? - spytała - mogłabym się z tobą bzykać nawet gdybyś był naprawdę moim bratem...

Zatkało mnie a Sonia potarła nosem o mój nos.

Zaczęliśmy się całować.

Ściągałem spodenki z Sonii. Zsunąłem je do kostek, a potem odrzuciłem w bok. To samo zrobiłem z czarnymi stringami. Wzgórek łonowy Sonii był wydatny i skojarzył mi się w tym momencie z polem bitewnym, na którym niedługo rozegra się miłosna konfrontacja.

Sonia rozłożyła nogi. Jej cipka stała przede mną otworem.

Dotknąłem jej ustami. Zrobiłem mocny wdech. Była świeżutka i pachnąca.

Rozsunąłem palcami srom. Przesunąłem językiem po szparce. Czubkiem języka zahaczyłem o maleńki diamencik u wejścia do pochwy. Na nim się skoncentrowałem. Sonia zaczęła coraz szybciej i głębiej oddychać.

- O tak, o tak, o tak... wyliż mi ją dokładnie... jestem twoja... cała twoja... zrób ze mną co zechcesz - jęczała.

Wstałem. Ściągnąłem spodnie i majtki. Klęknąłem między nogami Sonii. Sonia zgięła je w kolanach i uniosła miednicę.

Zwilżyłem śliną swojego kutasa i wsadziłem go w nią z impetem. Mocnymi pchnięciami wbijałem się coraz głębiej.

Sonia wygięła się w łuk. Jej koszulka zsunęła się pod szyję i odsłoniła piersi, które przy każdym ruchu podjeżdżały w górę....

To było takie dzikie, zwierzęce i nieokiełznane.

Pozbyłem się wszystkich wątpliwości i obaw. Pozbyłem się tego paraliżującego strachu, że robimy coś złego, niestosownego, wynaturzonego i sprzecznego z przyjętym prawem oraz obowiązującym tabu. I to tak od razu, praktycznie w jednej chwili.

Fakt - był jeszcze Jacek i Wiktoria, ale to raczej inna już historia.

Sonia była moja. Moja. Moja...

Dochodząc wytrysnąłem w jej wnętrze, a po sekundzie poczułem wzmożoną falę wilgoci wydobywającą się z niego...

Wstałem. W kuchni nalałem sobie soku. Po chwili obok mnie znalazła się Sonia. Przytuliła się do mnie i odsunęła po chwili.

Nagle wybuchnąłem śmiechem.

- Z czego rżysz?

- Z nas – odpowiedziałem - dziwnie musimy wyglądać... dwoje golasów w kuchni...

Oparłem się o zlewozmywak.

- Ale nareszcie mamy okazję zobaczyć siebie bez tych cholernych masek, które przybieramy codziennie - powiedziała

- Chyba bez ciuchów - trwałem przy swoim

Sonia nagle ożywiła się:

- Wiesz kiedy jesteśmy najbardziej sobą?... Kiedy jesteśmy najprawdziwsi?... Kiedy uprawiamy namiętny seks z osobą, którą kochamy...

Objąłem Sonię mocno. Trwaliśmy tak bez ruchu dłuższą chwilę.

Sonia otworzyła lodówkę i wyciągnęła z niej jakiś serek homogenizowany w kubku.

- Po dobrym seksie zawsze jem – stwierdziła - inni palą, a ja jem.

Spojrzała na mnie, a ja dostrzegłem w jej oczach, że coś wpadło jej do głowy. Podeszła do mnie blisko. Pocałowała szybko w usta a następnie przykucnęła. Chwyciła dwoma palcami mojego penisa, obciągnęła skórkę odsłaniając żołądź i zanurzyła prawie całego w serku.

Przeszły mnie dreszcze. Po pierwsze: to było dla mnie nowe, a po drugie: serek był nieco zimny.

Sonia zlizywała białą masę. Wsadziła go całego.

To było takie zajebiste. Jęczałem z rozkoszy, gdy Sonia pochłaniała go systematycznie.

Wytarła usta dłonią.

- Mleczny kącik - stwierdziła wstając.

Pociągnęła mnie z rękę w stronę sypialni.

Po drodze zdążyłem wziąć czekoladę ze stolika.

- Teraz moja kolej na konsumpcję - uśmiechnąłem się.

Sonia położyła się na łóżku z rozłożonymi nogami.

Rozsunąłem jej srom i włożyłem pomiędzy wargi kostkę. Poczekałem chwilę aż zacznie się rozpuszczać. Wylizywałem słodycz starannie. Sonia jęczała...

Nie mogłem już wytrzymać i wsadziłem w nią penisa.

Chciałem ją mieć, właśnie tu, właśnie teraz.

Patrzyłem jak zagłębiam się w nią raz po raz. To był niezwykły widok, chociaż znany mi dobrze.

Sonia otworzyła przede mną nieznaną bramę. Pokazała nową, całkiem inną ścieżkę pełną mistycznych doznań. Jeszcze bardziej głębszych niż dotychczasowe...

Wysunąłem się z jej cipki, by wytrysnąć na jej brzuch. Opadłem delikatnie po chwili na jej ciało...

Zasnęliśmy...

Poranek był pochmurny i szary, jak to zwykle bywa w lutym...

(CDN)

66,067
9.91/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 9.91/10 (74 głosy oddane)

Pobierz powyższy tekst w formie ebooka

Z tej serii

Komentarze (6)

KRZ · 6 marca 2012

0
0

czekam na ciąg dalszy z niecierpliwością

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Marcin · 7 marca 2012

0
0

Cudowne opowiadanie.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

paweł · 24 marca 2012

0
-1

kiedy będzie ciąg dalszy po czytaniu az mi stanoł chciałbym poznać te boginie

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Gość · 26 marca 2012

0
0

Aż mi się żygać zachciało gdy przeczytałem "mojej ukochanej Adele" ;/

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Maciej · 4 maja 2012

0
0

Nie najlepsze ale na 8 zasługuje

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

darjim · Autor · 6 marca 2020

+1
0

To już 8 lat odkąd "Przyszywana siostra" buszuje na pokątne.pl. Przez ten czas zaliczyła prawie 56 tysięcy odsłon. To nawet niezły wynik.
Druga część tego opowiadania jest niewiele młodsza.

Dziś ukazało się także moje kolejne opowiadanie pt. "Ciotka Beata".
Zapraszam do lektury.
Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich Czytelników.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Opowiadania o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.