Sen o nieznajomej

1 stycznia 2014

10 min

O północy zadzwonił telefon. To Ty... Prosisz mnie żebym po Ciebie przyjechał do hotelu, gdzie bawiliście się (z mężem) na imprezie. Z rozmowy telefonicznej wywnioskowałem, że jest on bardzo zalany.

Ubrałem się szybko i wsiadłem do samochodu. Było tuż po Świętach. Ulice i witryny sklepowe mieniły się różnokolorowymi światłami. Taka świąteczna ciepła atmosfera. Wreszcie minąłem miasto i pomknąłem w ciemności...

Z trudnością odnalazłem niewielki hotelik, niedaleko drogi głównej. Kiedy parkowałem samochód, usłyszałem stłumione dźwięki muzyki. Wszedłem do środka i po chwili odnalazłem Was siedzących przy barze. Tak jak myślałem, Twój mąż był zalany, a Ty sama znudzona i zła. Siedziałaś i sączyłaś drinka stukając paluszkami w blat...

Jak to w takich sytuacjach bywa, minęło troszkę czasu nim dotarliśmy do samochodu. W końcu udało nam się wepchnąć Adama (Twojego męża) na tylne siedzenie. Zdyszani usiedliśmy z przodu – ja za kierownicą, a Ty Kotku obok. Ubrana byłaś w eleganckie krótkie futerko. Kiedy rozpięłaś je, mojemu wzrokowi ukazały się zgrabne nóżki w czarnych pończoszkach. Reszta schowana była pod ciemną spódniczką.

Powoli wyjechałem z parkingu. W świetle mijających nas aut widziałem, jak przyglądasz mi się ukradkiem, jakby się nad czymś zastanawiając. Byliśmy może w połowie drogi do domu, kiedy przerwałaś ciszę:

- Nie wydaje ci się to podniecające?

- O czym mówisz? – zapytałem udając, że nie wiem o co chodzi?

Wskazałaś Adama śpiącego na tylnym siedzeniu.

- To, że w końcu siedzimy tak blisko siebie, mamy na siebie ochotę a mój mąż śpi jak zabity...

Zgłupiałem i nie wiedziałem, co mam powiedzieć. Wtedy położyłaś bez słowa swoją dłoń na moim udzie. Popatrzyłem na nią, na Twe smukłe palce i długie czerwone paznokcie.

- Przestań robić z siebie świętoszka! Jestem lekko wstawiona i mam na ciebie ochotę, zawsze miałam...

Spojrzałem nerwowo w lusterko, żeby się upewnić czy Adam na pewno śpi i nie słyszy tego wszystkiego. Ale nie, spał jak zabity...

Dotyk Twej dłoni był taki ciepły, niemal gorący. Położyłem swoją dłoń na Twej dłoni.

- Mówiłem Ci już kiedyś, że mnie podniecasz...

- No więc na co czekasz? Moja szparka jest już bardzo mokra...

Mówiąc to zaczęłaś pocierać swoim udem o moje. Popatrzyłem na Twe zgrabne nóżki i kształtne uda, obciągnięte cienkimi pończoszkami i w tym momencie poczułem ciepłą dłoń na swoim ptaszku. Stanął natychmiast. Zaczęłaś głaskać mnie przez cienki materiał spodni. Teraz przypomniałem sobie, że w pośpiechu zapomniałem włożyć majtki. Powiedziałem Ci o tym, a ty spojrzałaś na mnie mrugając oczkiem zalotnie. Pochyliłaś się nad moim rozporkiem. W lusterku widziałem śpiącego Adama... Usłyszałem cichutki odgłos rozpinanego rozporka, a potem poczułem ciepły oddech na moim sztywnym kutasku. Zrobiło mi się gorąco... Twe wprawne usta najpierw zaczęły pieścić główkę. Odsunęłaś skórkę i lizałaś ją, głaskałaś języczkiem pieściłaś ustami. Zaciskałaś swe paluszki na nim, poruszałaś nimi w górę i w dół, bardzo powoli i ostrożnie...

Zacisnąłem ręce na kierownicy... Ale po chwili położyłem dłoń na Twych włosach. Bawiłem się nimi, głaskałem po głowie... a Ty zaczęłaś połykać go coraz głębiej i głębiej, czułem że ustami zbliżasz się do moich jajeczek... Zacząłem masować Twój kark i szyję. Miałaś tam niezwykle delikatna skórę. Twe palce masowały moje jajka, a języczek pieścił wytrwale ptaszka. Dotykałaś go tym lekko szorstkim języczkiem w taki sposób, jakbyś go rzeźbiła. Zapanowałaś nad nim do tego stopnia, że to Ty decydowałaś, kiedy ma się prężyć z ogromną siłą a kiedy lekko mięknąć. Wiesz dokładnie gdzie uciskać opuszkami palców odpowiednie miejsca, żeby spotęgować i wydłużyć moje podniecenie.

Nagle niespodziewanie odezwał się Adam. Zamarliśmy w bezruchu. Poderwałaś głowę i przestraszona spojrzałaś na mnie. Ciekawa sytuacja: prowadziłem samochód obnażonym, sterczącym tuz pod kierownicą członkiem, obok mnie siedziała napalona dziewczyna, a z tyłu spał jej mąż.

Kiedy Adam odezwał się po raz drugi, już wiedzieliśmy, że to tylko majaki senne. Napięcie opadło w jednej chwili. Spojrzeliśmy na siebie z uśmiechem.

- Moje majtki są takie mokre, że można je wyżymać, skarbie...

Mówiąc to pochyliłaś się ponownie nad moim członkiem i otuliłaś go swoimi ciepłymi ustami. Byłem już tak mocno podniecony, że eksplozja musiała nastąpić wkrótce. I tak stało się. Czułem, jak fala zbiera się we mnie i nasienie płynie w górę, żeby znaleźć swoje ujście w malutkim otworku na czubku.

Trysnąłem ciepłym gęstym strumieniem. Poczuwszy mój smak zaczęłaś ssać moją pałkę tak mocno... Spiłaś każdą kropelkę, a potem wypuściłaś penisa z ust i przyglądałaś mu się przez moment, ugniatając go ręką i wyciskając ostatnie krople.

Cały czas prowadziłem samochód, ale czułe się jakbym zapadł się w miękki skórzany fotel, a nie siedział za kierownicą. To było niesamowite przeżycie. Pocałowałaś mnie jeszcze w policzek i szepnęłaś na ucho:

- Mam nadzieję, że dobrze się spisałam...

- O tak...

Obejrzałaś się do tyłu, po czym odwróciłaś się do mnie i uśmiechnęłaś się. Dojeżdżaliśmy na miejsce.

Kiedy parkowałem pod waszym domem, zegar wskazywał drugą. Z wielkim trudem zaciągnęliśmy Adama do środka.

- Pomóż mi go zanieść na górę, do sypialni - poprosiłaś.

Tym razem wziąłem pijanego Adama na plecy i zacząłem się wspinać po schodach. Trochę dziwiła mnie troskliwość z jaką traktowałaś swojego męża. Przecież przed chwilą, w jego obecności, zabawiałaś się ze mną w samochodzie, a teraz wzorowa żona.

Kiedy dotarłem do sypialni wyprzedziłaś nas i otworzyłaś drzwi. Położyłem Adama na łóżku. Padł jak kłoda. Stanąłem przy łóżku i patrzyłem jak się przy nim krzątasz... zdjęłaś mu marynarkę, koszulę, potem buty i spodnie. Kiedy pochylałaś się nad nim całkowicie zaabsorbowana, ja patrzyłem na Twe wspaniałe ciało. Krągłe biodra i ten rozkoszny tyłeczek... Zgrabniutkie piersi...

Poczułem, że mój penis sztywnieje i znów Cię pragnę. Podniecenie spadło na mnie tak nagle. Nie mogłem się powstrzymać. Klęknąłem tuż za Tobą i objąłem za biodra. Westchnęłaś w geście przyzwolenia. Zadarłem spódniczkę a Ty wypięłaś tyłeczek. Zobaczyłem czarne majteczki, które wpijały się lekko w Twą dupcię. Lekko wypukły wzgórek łonowy dobrze się odznaczał przez cienką koronkę i musiałem go dotknąć. Wzdychałaś głośno, gdy moje palce przemykały wzdłuż Twego rowka. Potem zsunąłem majtki w dół, aż upadły u Twych stóp. Wtedy szerzej rozsunęłaś nogi i stanęłaś rozkroku. Rozkoszowałem się widokiem obnażonej cipki. Wargusie były już mokre. Ucieszył mnie tez fakt, że jesteś całkowicie wydepilowana. Byłem tak podniecony, że zachowywałem się niemal jak zwierze... Wąchałem szparkę lekko dotykając nosem i uciskałem w dłoniach jędrne pośladki.

- Liż mnie skarbie, Liż... wyliż mój tyłeczek. Adam nigdy tego nie robi – szepnęłaś cichutko. Natychmiast rozchyliłem Twe pośladki i patrząc na malutką, ciasną dziurkę w dupci pozwoliłem ponieść się podnieceniu. Widziałem jak ta słodka dziurka kurczy się, zdawało się, że pulsuje w oczekiwaniu na mój języczek. Najpierw dotknąłem Cię koniuszkiem języczka w miejscu, tuż nad rowkiem pomiędzy rozkosznymi pośladkami. Potem nie odrywając się od Twego ciałka zagłębiłem się w tej szczelince. W ten sposób dotarłem do rozgrzanej dziurki w Twej dupci. Przyssałem się do niej z ogromna siłą i zabrałem do lizania. Oparłaś się o łóżko i jeszcze bardziej wypięłaś pupcię. Kiedy poczułaś, jak mój języczek penetruje dupkę, jak próbuje wcisnąć się do środka, położyłaś dłoń na kroczu Adama. Masowałaś mu ptaszka patrząc czy się nie obudzi... Potem zdjęłaś górę i odsłoniłaś swoje piersi. Miałaś tak bardzo sterczące sutki, że musiałem ich dotknąć. Lizałem Twój tyłeczek i ściskałem cycuszki. Widziałem jak Twoja dłoń ugniata ptaszka Adama. Odniosłem nawet wrażenie, że w jego bokserkach coś drgnęło. Chyba jego penis budził się do życia, chociaż jego właściciel był nieświadomy.

- Teraz cipkę – szepnęłaś.

Posłusznie przesunąłem języczek z dupci na ta słodką dziurkę. Widziałem jak błyszczące wargi rozchylają się i ze środka wypływa dużo gęstego soczku. Dotknąłem ich ustami. Cipka była mokra i gorąca. Zacząłem ją lizać. Była taka wspaniała. Ta jedwabista delikatna skóra, ten słodkawy smak. Z dziurki, kropla po kropli sączył się sok, który spijałem... Nie zaniedbywałem także dupci – cały czas masowałem ją paluszkiem. Delikatnie zaczęłaś pojękiwać z rozkoszy...

W końcu z nogawki bokserek wyciągnęłaś kutaska męża. Zerkałem raz po raz, jak robiłaś mu dobrze rączką. Świadomość, że klęczę i liżę Twoją cipkę, a Ty w tym samym czasie walisz mu konia działała na mnie jak afrodyzjak. Nie wiedziałem nawet, że coś takiego może mnie aż tak podniecić (zaraz wystrzelę)!!! Wsunąłem języczek do środka, masując pochwę najlepiej jak mogłem. Potem skupiłem się na ssaniu i lizaniu nabrzmiałej łechtaczki. Poczułem, że ze mnie też zaczynają kapać pojedyncze krople. Oderwałem się od Ciebie i zdjąłem spodnie. Złapałaś mnie za członka. W drugiej ręce wciąż uciskałaś peniska męża. Nie mogłem już dłużej czekać. Wsunąłem swego fiuta do dziurki. Wszedł bez najmniejszego oporu. Zacząłem posuwać Cię od tyłu, a ty nachyliłaś się i wzięłaś do buzi ptaka Adama. Oblizywałaś i ssałaś go, podczas gdy ja dobijałem do samego końca. Pomimo, że mocno ciągnąłem Cię za biodra nie wypuściłaś z ust sztywnego fiuta.

Doszedłem bardzo szybko. Poruszając się coraz szybciej spuściłem się głęboko w twej szparce. Czułej jak Twą cipkę ogarniają skurcze, więc nie zatrzymałem się dopóki nie dostałaś orgazmu.

Po chwili członek Adama opadł na bokserki. Odwróciłaś się do mnie i pocałowałaś mnie w usta. Kiedy schodziliśmy na dół, żeby napić się kawy zobaczyłem jak moje nasienie spływa po Twych udach...

Tęsknię

Zawsze Twój

13,993
4.78/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 4.78/10 (20 głosy oddane)

Pobierz powyższy tekst w formie ebooka

Komentarze (10)

Anika · 1 stycznia 2014

0
0

Ludzie! Nie chcę załamywać autora, ale każde kolejne zdrobnienie załamuje coraz bardziej. Przy "wargusiach" odpadłam... Zdecyduj się, autorze. Albo "walimy konia", ale rozpływamy się w zdrobnieniach.
Oprócz tego, fabuła... Mało porywająca, z przykrością muszę stwierdzić. Jeżeli ktoś naprawdę, niedelikatnie mówiąc, daje sobie zrobić loda prowadząc samochód, to pozdrawiam go serdecznie.
Dalej, nie mogę sobie wyobrazić jakim cudem ocierała się udem o jego uda. W samochodzie zwykle i przez większość czasu siedzenie kierowcy i pasażera jest oddzielone dźwignią zmiany biegów i hamulcem.
Więc ja też o hamulec apeluję!
Szczęśliwego Nowego Roku, pozdrawiam serdecznie,
Anika

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

konto usunięte · 1 stycznia 2014

0
0

Też nie dałam rady przeczytać do końca. Ale z tym lodem podczas prowadzenia auta, to wcale nie jest takie niemożliwe... Nawet całkiem realne, tylko na gliny trzeba uważać ;-)))

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

GreatLover · 1 stycznia 2014

0
0

Blackjack - przy stanie naszych dróg gliny są najmniejszym problemem podczas takiej zabawy. Jeśli zastanawia was, jak może wyglądać najczarniejszy scenariusz, to polecam kilka scen z "Drogówki" Smarzowskiego😀

PS. Blacky, jak tam Sylwester🙂?

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

konto usunięte · 2 stycznia 2014

0
0

Ale jakie emocje! ;-D Człowiek jednak bywał głupi...

PS. Wypiliśmy szampana, pozwoliłam ukochanemu pobawić się sztucznymi ogniami i poszłam spać ;-)

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

GreatLover · 2 stycznia 2014

0
0

Ja dziękuję bardzo za takie emocje! 😀 Jedna dziura na drodze, a o te u nas nietrudno, i po tobie🙂

Ja Sylwestra będę wyjątkowo miło wspomniał, niezapominana noc 🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Suravi · 3 stycznia 2014

0
0

GreatLover niezapomniana, że aż można ją tu na pokątnych opisać? 😉

A opowiadanko... Złe nie jest, ale dobre niestety też nie. Zero wstępu... I te zdrobnienia! Ale jak popracujesz to lepsza ocena będzie 😉 5/10.

Pozdrawiam.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

konto usunięte · 3 stycznia 2014

0
0

A za sterami samolotu? Wiesz, w powietrzu dziur nie ma... A potem byłby specjalny odcinek Katastrofy z przestworzach, zatytułowany - Nieszczęsny lodzik 😀
Niestety na ten temat nic nie napiszę, bo latałam na szybowcach, a te jak wiadomo zazwyczaj są jednoosobowe :-)

Właśnie! Jak nie zapomniana to pisz... Byśmy i my z tego coś mieli, a nie tylko oblizywali się ze smakiem...

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

GreatLover · 3 stycznia 2014

0
0

No masz ci los, wystarczy słowo i już takie zainteresowanie moim Sylwestrem🙂?

A tak swoją drogą... to nie wiem czy wiesz, blacky, ale opisywany przez Ciebie przypadek miał miejsce. Wieki temu czytałem gdzieś na necie, że pasażerka zrobiła laskę pilotowi podczas lotu, spełniając tym samym swoje największe erotyczne marzenie. Gość miał z tego powodu masę problemów, bo mimo włączonego autopilota był w stanie, który nie pozwalał mu czuwać nad bezpieczeństwem pasażerów😀

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

konto usunięte · 3 stycznia 2014

0
0

Starski - na Puchaczu to ja się uczyłam :-) Jeden ci był w aeroklubie poznańskim... Z domu zwiałam jako niepełnoletnia, by się udać na badania we Wrocławiu :-) Było fajnie, choć nie "lody" były mi wtedy w głowie...

Na duuuużych samolotach to ja się nie znam, ale naprawdę sądzicie, że pilot siedzi kurczowo trzymając drążek i wybałuszając oczy przed siebie? No nie wiem... Może jakiś ekspert się wypowie? Dałoby się zrobić tego loda w powietrzu czy nie? A swoją drogą w jadącym samochodzie się da :-))) Tylko żeby nie było, że namawiam do złego...

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

GreatLover · 3 stycznia 2014

0
0

Wydaje mi się, że pilot takiej maszyny może nie trzyma kurczowo sterów, ale chyba ma oko na wszystkie przyrządy pokładowe - w końcu liniowiec to nie szybowiec 🙂 takim kolosem manewry trzeba wykonwyać płynnie i precyzjnie, bo na niebie też czasem bywa "tłoczno" 🙂

Od razu uprzedzam, że latałem tylko na symulatorze 🙂 I podczas lotu nie byłem oralnie dekoncentrowany ;]

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Opowiadania o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.