Smak siostry

16 maja 2016

31 min

Poniższe opowiadanie zawiera wyjątkowo kontrowersyjne sceny!

Atmosfera była wesoła. Lało się dużo wódki, co chwilę rozbrzmiewały głośne śmiechy. Tylko ja jeden czułem się przeraźliwie znudzony i nie mogłem sobie wyobrazić, że wytrzymam tu jeszcze tyle godzin. Wszyscy siedzieli przy długim stole na dużej sali weselnej. Obok mnie ojciec i wujek, naprzeciwko matka i siostra, a dalej reszta rodziny – bliższej i dalszej. Ciotki, wujkowie, kuzynostwo i inni. Było też sporo osób, których nawet nie znałem – pewnie jacyś znajomi państwa młodych. Wujek wciąż polewał wódkę i opowiadał niezbyt zabawne historyjki, które jednak wszystkich siedzących w jego pobliżu bardzo śmieszyły. Gdybym mógł napić się tak jak oni, to może udzieliłby mi się choć odrobinę ich wesoły nastrój, a na pewno czas zleciałby szybciej. Niestety miałem dopiero szesnaście lat i jako niepełnoletni nie mogłem pić przy rodzicach. W sumie to od początku wiedziałem, że tak to będzie wyglądać, i nawet próbowałem się jakoś wymigać od przyjazdu na ten ślub, ale niestety obecność była rodzinnym obowiązkiem i musiałem się pojawić. Moja kuzynka, która wychodziła za mąż, była bliską rodziną i po prostu nie wypadało nie uczestniczyć w tak ważnym dla niej wydarzeniu. Zamiast więc jak co sobotę ustawić się na jakąś bibkę z kolegami, musiałem przyjechać tu na wioskę i teraz siedzieć o suchym pysku w nudnym towarzystwie rodziny.

Na początku miałem nadzieję, że w trakcie wesela uda mi się namówić siostrę, która niedawno zdała prawko, aby samochodem ojca odwiozła mnie do hotelu. Obejrzałbym tam sobie coś w telewizji i poszedł wcześniej spać – zawsze to lepsze, niż nudzić się przy stole. Myślałem, że Gabryśka będzie trzeźwa, bo dotąd nigdy nie widziałem jej pijącej, ale ostatnio skończyła osiemnastkę i mając już do tego pełne prawo, tym razem postanowiła się jednak napić, więc niestety też już nie mogła wsiąść za kółko. Ponoć do tej pory nigdy jeszcze nie piła alkoholu, tak przynajmniej utrzymywała, a znając ją mogło to być prawdą. Była zawsze taką grzeczną dziewczyną, której tylko nauka w głowie i w gruncie rzeczy, nie licząc szkoły, rzadko gdziekolwiek wychodziła z domu. Teraz jednak jak już zaczęła pić to wyraźnie jej się to spodobało i nie opuszczała żadnych kolejek.

Jako, że przyjechaliśmy z ojcem, matką i siostrą z daleka, rodzice wynajęli dwa dwuosobowe pokoje, w których mieliśmy przespać się po imprezie. Hotel jednak był oddalony o parę kilometrów od miejsca wesela, więc dostać się tam można było tylko autem, a rozwozić gości mieli dopiero nad ranem. W niewesołej perspektywie rysowało się więc przede mną jeszcze wiele godzin nudnej, rodzinnej zabawy...

Przez długi czas siedziałem i z nudów miętosiłem w palcach obrus. W pewnym momencie z otępienia wyrwało mnie ogólne poruszenie. Muzyka zmieniła się na bardziej skoczną, w związku z czym wiele osób się podniosło i tanecznym krokiem zaczęło brnąć w stronę parkietu. Oczywiście także mój ojciec z matką. Koło mnie została tylko Gabryśka, reszta pobliskich miejsc opustoszała. Spojrzałem na zaczerwienioną twarz siostry. Ona też popatrzyła na mnie rozmytym wzrokiem, po czym złapała kieliszek nieobecnego ojca i niespodziewanie postawiła go przede mną. Wzięła flaszkę i – rozlewając po stole nieco wódki – napełniła ów kieliszek. Następnie nalała także do swojego, podniosła go, wyciągnęła rękę w moją stronę i krzyknęła, z pijacką wesołością w głosie:

- Zdrowie, brat!

Przez moją twarz przebiegł uśmiech. Rozejrzałem się szybko, czy nikt mnie nie widzi i podniosłem stojący przede mną kieliszek. Wzniosłem toast z Gabrysią i ochoczo opróżniłem szkło. Przyjemne ciepło rozlało się po moim przełyku. Odwróciłem się, by sprawdzić, czy zdążę po kryjomu walnąć jeszcze jednego i zauważyłem znajomą, roześmianą twarz. W naszą stronę zmierzał mój starszy kuzyn Jachu, którego dość dawno już nie widziałem. Zawsze go lubiłem i ucieszyłem się na jego widok – przynajmniej będzie z kim pogadać i czas szybciej zleci.

- Siemanko, kuzynostwo! – krzyknął wesoło, klepiąc mnie silnie po plecach. - Kopę lat, hehe...

- Siema - odparłem.

- Cześć - przywitała się wstydliwie Gabrysia, podając mu dłoń.

- Chodź śliczna, zatańczymy! – zadecydował Jachu, ciągnąc moją siostrę za rękę w stronę parkietu i nie dając jej nawet możliwości odmowy.

Gabrysia ruszyła za nim chwiejnym krokiem, a ja zostałem przy stole sam. Nie smuciło mnie to bynajmniej wcale, bo wyczułem okazję, żeby niepostrzeżenie wlać w siebie jeszcze trochę alkoholu. Niestety ojciec z matką dość szybko powrócili zdyszani z parkietu.

Siedziałem dalej na swoim miejscu i z braku innych zajęć przyglądałem się tańczącym weselnikom. Widok był całkiem ciekawy, bo wiele pań miało krótkie sukienki i można było sobie pooglądać ich nogi. Wprawdzie niektóre z nich to były moje kuzynki czy ciocie, ale po paru chwilach zapomniałem o pokrewieństwie i zacząłem sobie wyobrażać, że wkładam im ręce pod te krótkie spódniczki. Zastanawiałem się też, jakie mają pod nimi majtki. Nie patrzyłem nawet na twarze, wpatrywałem się tylko we wszystkie nogi po kolei, nie chcąc wiedzieć, do kogo należą. Często w wyniku jakiegoś tanecznego obrotu któraś spódniczka unosiła się, ukazując uda w całej okazałości. Szybko ustaliłem, które nogi są bezapelacyjnie najlepsze ze wszystkich obecnych, i to im zacząłem się najdokładniej przypatrywać. Były długie, szczupłe i z pewnością należały do jakiejś młodej laski. Do tego sukienka ich właścicielki ledwo sięgała do połowy uda, więc naprawdę było na czym zawiesić oko. Tańczyła dość nieporadnie, potykając się raz po raz i zataczając chwiejnie w swych balerinkach na niskim obcasie. Najwyraźniej trochę już popiła. Jej partner nie mógł się oprzeć tym wdziękom i parę razy, niby próbując ją podtrzymywać, łapał za pośladki, lecz jego ręce trochę zbyt mocno je ściskały jak na taneczny chwyt. Jego dłonie wsuwały się też czasem pod spódniczkę i dotykały ud dziewczyny. Pomyślałem sobie, że chciałbym się znaleźć na jego miejscu i poczułem, jak mój kutas sztywnieje od tych widoków. Oczekiwałem niecierpliwie, aż spódniczka uniesie się na tyle, bym mógł dojrzeć majtki dziewczyny. Nim to się jednak stało, mój wzrok siłą rzeczy powędrował w końcu w górę, na jej twarz. Zawstydziłem się i spuściłem szybko głowę, nie chcąc do siebie dopuścić tego, co zobaczyłem. To była moja siostra tańcząca z Jachem. Żeby jeszcze któraś kuzynka, to by było pół biedy, ale ja napaliłem się akurat na własną siostrę... Niesmaczne. Przyznać jednak musiałem, że nogi ta Gabrysia ma świetne. Nigdy wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale teraz, jak tak patrzyłem na nią już podniecony, wypindrzoną i ubraną seksownie, to nie mogłem zaprzeczyć, że w ogóle bardzo ładna z niej dziewczyna. Wprawdzie taka ugrzeczniona kujonka, która trochę mnie zawsze irytowała, ale ładna. Dość wysoka, szczuplutka, ze świeżą i zadbaną twarzyczką. Miała długie, jasne włosy, teraz upięte w kok. Jej króciutka, zielona sukienka, ukazywała sporo młodego ciałka, które aż chciałoby się złapać tu i tam. Mama uważała, że ta sukienka jest trochę za kusa i Gabrysia nie powinna w niej jechać na ślub. Przypomniałem sobie, jak rano w domu, zanim wyruszyliśmy, siostra szykowała się do wyjazdu paradując po domu w samych majtkach i staniku. Teraz więc nawet bez zaglądania jej pod spódniczkę wiedziałem, jakie ma pod nią majtki. Fajne uczucie być tak dokładnie zorientowanym co do bielizny jednej z najładniejszych lasek na imprezie. Dostałem już pełnego wzwodu i zaraz znowu zrobiło mi się głupio. Przecież to moja starsza siostra...

Niedługo Jachu z Gabryśką powrócili z parkietu. Zgrzana dziewczyna usiadła na swoim miejscu i pierwsze co zrobiła, to wypiła kielicha. Jachu przywitał się z moimi rodzicami, po czym zapytał mnie, czy pójdę się z nim przejść, puszczając mi przy tym porozumiewawcze oko. Oczywiście chętnie się zgodziłem i po chwili opuściliśmy salę weselną.

Usiedliśmy na ławce w pobliskim parku. Kuzyn wyjął zza pazuchy flaszkę, co od razu mnie rozweseliło. Siedzieliśmy tak dość długo, popijając wódkę z gwinta i paląc papierosy, którymi Jachu ochoczo mnie częstował. W porządku był z niego koleś. Gadaliśmy i śmialiśmy się, a ja z każdą chwilą czułem się coraz bardziej podpity. Jachu najwyraźniej też, bo zaczął gadać rozmarzonym głosem nieprzyzwoite rzeczy, typu: „Ale z tej twojej siory się niezła dupcia zrobiła... Zapiąłbym ją, aż by się kurzyło...”. W końcu nie chcąc tego słuchać, a także bojąc się, że przesadzę z wódką i rodzice coś po mnie zauważą, zdecydowałem się wrócić do środka.

Gdy powróciłem do stołu, zastałem rodziców czymś zaaferowanych. Okazało się, że powodem ich zdenerwowania był stan bardzo pijanej już Gabrysi. Zdążyła tak się upić, że ojciec musiał ją przytrzymywać, by nie spadła z krzesła. Trzeba też było odsunąć od niej wszystkie talerze, gdyż jej głowa co rusz opadała na stół.

- Widzisz?! – Matka złościła się na ojca. – Mówiłam, żeby nie pozwalać jej pić! A ty musiałeś oczywiście zgrywać takiego wyluzowanego i mówić, że jak jest pełnoletnia, to może! To teraz masz, zrób coś ze swoją pełnoletnią córką!

Wymachiwała przy tym rękami i przejmowała się tak, jakby od stanu trzeźwości Gabrysi zależało całe jej życie.

- Hmm – mruczał ojciec, nieudolnie udając zawstydzonego, ale i tak było widać, że niezbyt się tym wszystkim przejmuje. – Jakbym wiedział, że okaże się taka nierozważna, to bym przecież...

- Wiesz, że nigdy nie piła, to coś myślał?! Że będzie wiedziała, kiedy przestać?! Skąd niby, skąd?!

Przez jakiś czas trwało zamieszanie wokół mojej siostry, a mnie zaczęła ogarniać coraz większa senność. Na szczęście zaraz nadarzyła się okazja, żeby szybciej zawinąć się do hotelu. Mój ojciec, poczuwający się do odpowiedzialności za swoją niesforną córkę, przyprowadził ojca panny młodej, który dla mnie był wujkiem, i poprosił go o odwiezienie Gabryśki. Wujek był kimś w rodzaju gospodarza tej imprezy i nie pił – specjalnie po to, żeby pod koniec móc rozwozić gości. Wprawdzie do końca było jeszcze daleko, ale mój ojciec uznał, że chyba nie będzie dla niego zbytnim kłopotem opuszczenie na jakiś czas imprezy.

- Widzisz, Wiesiu, w jakim ona jest stanie – mówił mój ojciec, wskazując na Gabrysię. – Trzeba ją już położyć spać. Ja też pojadę i zaprowadzę ją do pokoju, bo sama nie da rady. A ty, Wiesiu, chwilę tam poczekasz i jak już ją położę, przywieziesz mnie tu z powrotem, dobra? – spytał gospodarza.

- Ja mogę pojechać i ją położyć – zaoferowałem się natychmiast. – Też jestem zmęczony, to zostałbym już w hotelu, i wujek nie musiałby czekać...

Takie rozwiązanie było wszystkim na rękę, toteż ojciec – zadowolony, że pozbył się kłopotu – pomógł mi przetransportować Gabrysię do samochodu, po czym dał mi klucz do jednego z pokoi i wrócił na zabawę.

Po kilkunastu minutach prowadziłem swoją siostrę przez hotelowy korytarz. Wujek wysadził nas pod budynkiem i wrócił na wesele. Nasz pokój był na piętrze i musiałem wspiąć się z Gabryśką po schodach, co okazało się trudnym wyzwaniem, bo ona była jak jakaś bezwładna lalka, która co chwilę się osuwała i nie umiała przestąpić choćby jednego stopnia. Było mi wstyd, kiedy recepcjonistka przyglądała się z politowaniem moim wysiłkom. W końcu postanowiłem po prostu wnieść siostrę, bo innej rady chyba nie było. Pochyliłem się i jedną ręką podhaczyłem jej nogi, drugą zaś złapałem za plecy. Straciła równowagę i upadła w moje ramiona. Podniosłem się z wyciągniętymi do przodu rękoma, przez które przerzucone było bezwładne ciało mojej siostry. Podświadomie zarzuciła mi ramiona na szyję, żeby lepiej się trzymać. Niosąc ją w ten sposób, ruszyłem po schodach. Próbowałem patrzyć pod nogi, żeby się nie potknąć, ale ciało Gabrysi zasłaniało mi schody. Kierując tak spojrzenie w dół, przypadkowo zajrzałem jej pod sukienkę. Krew uderzyła mi do głowy. Dziewczęce uda, przerzucone przez moje przedramię i lekko rozchylone, okryte zmysłowym materiałem cielistych rajstop błyszczących w świetle lampy, prowadziły mój zafascynowany wzrok od jej kolan w głąb spódniczki, gdzie zbiegały się w tajemniczym i urokliwym miejscu, w którym biel majtek przeświecała spod rajtuz. Wprawdzie nieraz już widywałem siostrę w samej bieliźnie i do tej pory nie było to dla mnie niczym szczególnym, ale teraz jakoś podniecił mnie ten widok. Przecież zaglądałem właśnie w sukienkę tej laseczki, którą podziwiałem na parkiecie. Do tego na dłoni czułem przyjemną miękkość i ciepło jej uda. Coraz silniej buzowało mi w gaciach. Wpatrując się ciągle mimo woli między nogi Gabrysi, znalazłem się na górnym korytarzu. Stanąłem i rozejrzałem się wokół, w poszukiwaniu naszego pokoju. Podszedłem do właściwych drzwi, postawiłem siostrę na ziemi i oparłem ją o ścianę, jakby była jakimś parasolem. Wyszperałem z kieszeni klucz, otworzyłem zamek i obejmując swą podopieczną, wprowadziłem ją do apartamentu.

Znaleźliśmy się w malutkim przedsionku, po którego prawej stronie była łazienka, a na wprost od wejścia znajdowały się drzwi do sypialni, gdzie od razu poprowadziłem Gabę. Ona jednak chciała się jeszcze załatwić i ruszyła w kierunku łazienki, kiedy ścieliłem jej łóżko. Daleko jednak nie zaszła, bo po chwili doszedł mnie zza ściany głuchy łomot świadczący, że się przewróciła. Słyszałem, jak bełkocze coś pijacko. Kiedy skończyłem ścielić, poszedłem jej pomóc. Pełzła nieporadnie na czworakach po posadzce łazienki. Kiedy do niej podszedłem, wybełkotała rozbawiona, że muszę jej pomóc, bo kibel przed nią ucieka. Pochyliłem się nad siostrą i oplotłem ją ramionami w pasie, następnie podniosłem się razem z nią i przyciskając do siebie jej pupę, podprowadziłem do sedesu. Mój na wpół sztywny penis, który nie zdążył jeszcze ochłonąć po zaglądaniu w spódnicę Gabrysi, rozgniótł się o jej miękkie pośladki. Przeszyło go rozkoszne mrowienie i w mig ponownie miałem pełny wzwód.

Jak już stała koło muszli, chciałem wyjść, żeby dać jej się spokojnie załatwić, ale złapała się mnie i ścisnęła w garść materiał mojej marynarki, przytrzymując się w ten sposób by nie upaść, a drugą ręką zadarła sobie sukienkę, po czym usiadła na sedesie. Zapomniała jednak podnieść deski, więc musiałem zareagować.

- Czekaj! – powstrzymałem siostrę i chwyciwszy ją pod pachy, podniosłem z muszli.

Wstała otępiała, nie wiedząc za bardzo, o co mi chodzi. Czując lekkie zażenowanie, pochyliłem się by podnieść deskę, następnie zadarłem jej znów spódnicę, która osunęła się z powrotem na tyłek. Mój wzrok samoistnie tam powędrował. Okazało się, że zapomniała także zsunąć z pupy majtek i rajstop.

- W gacie chcesz się zsikać? – spytałem, nieco rozdrażniony.

Mało co do niej docierało, więc po prostu chwyciłem ją oburącz za biodra, wsunąłem palce pod gumki rajstop i majtek, po czym sam zsunąłem je jej na uda. Przed oczyma zaświeciły mi nagie pośladki. Mój organizm silnie na to zareagował, co odczułem w kroczu. Wyprostowałem się, oblizując wargi, i posadziłem przygotowaną tak dziewczynę na sedesie.

Wódka wciąż krążyła w moich żyłach i jeszcze bardziej podsycała zaciekawienie ciałem siostry. Stojąc teraz przed nią, machinalnie powędrowałem spojrzeniem pomiędzy jej nogi. Uda miała złączone, więc najciekawszego miejsca między nimi nie ujrzałem, ale wpatrując się tam, dostrzegłem pod jej pępkiem ciemniejszy kształt. Przez kiepskie oświetlenie nie miałem jednak pewności, czy są to jej włoski łonowe, czy może tylko jakiś cień. Niemniej sama myśl o tym spowodowała, że aż dostałem wypieków. Cały płonąłem już przez samą świadomość, że towarzyszę ładnej dziewczynie podczas tak intymnej czynności. Widziałem jej długie nogi w całej okazałości, a dodatkowo nakręcał mnie jeszcze widok opuszczonych rajstop i majtek. Żeby się trochę opanować, obróciłem się bokiem do siostry, opierając się o ścianę koło sedesu, i zamknąłem oczy. Po chwili usłyszałem, jak siusia. Udało mi się powstrzymać i nie patrzyć, jak na koniec urwała kawałek papieru toaletowego i podtarła sobie cipkę. Chyba był to już po prostu jej podświadomy odruch. A ciekawe, co by to było, gdyby z tym także sobie nie poradziła i to ja musiałbym ją tam wytrzeć... Nie chciałem o tym myśleć, nie chciałem się na nią tak nakręcać... Po wszystkim musiałem oczywiście podciągnąć jej bieliznę, ale znowu stałem wtedy za nią, więc drugi raz zobaczyłem tylko blade pośladki.

Po oporządzeniu siostry, zaprowadziłem ją do posłanego już łóżka, a sam zabrałem się za ścielenie swojego.

- Cholera nie mogę no... - Usłyszałem w pewnej chwili za sobą zachrypły głos Gabrysi.

Obróciłem się. Siedziała chwiejnie na brzegu swojego łóżka i mocowała się z sukienką, nieporadnie ciągnąc ją za ramiączka.

- Co? – spytałem.

- Cholera, zdjąć.

- Jak ty chcesz zdjąć tą sukienkę, skoro na niej siedzisz? Podnieś tyłek to pójdzie.

Nie dotarły do niej moje słowa. Padła plecami na łóżko i wydała z siebie jęk bezsilnej złości.

- Dobra, daj, pomogę ci – powiedziałem z rezygnacją.

Podszedłem do siostry i usadziłem ją ponownie. Siadłem obok, rozpiąłem zameczek w sukience i zacząłem ją ściągać. Musiałem przy tym podnosić Gabrysię, bo przyciskała materiał pupą do łóżka, i przytrzymywać ją, jednocześnie obnażając. Dotykałem ją przy tym kilka razy po tyłku, nogach, brzuchu, a raz nawet po piersiach. Przez chwilę też moje rozbudzone krocze zetknęło się z osłoniętą jedynie majtkami i rajstopami, delikatną pupą.

Rozebrawszy siostrę, rozpiąłem jej kok, żeby nie przeszkadzał dziewczynie podczas snu. Położyłem ją, a złociste włosy rozsypały się po pościeli. Była w samych bucikach, rajtuzach, majtkach i staniku. Leżała na plecach, a nogi zwisały jej z łóżka. Pomyślałem sobie, że skoro już mam dzisiaj za zadanie się o nią troszczyć, to zadbam, żeby wygodnie jej się spało. Uklęknąłem więc przed siostrą i delikatnie zsunąłem buty z jej stóp. Rzuciły mi się w oczy pomalowane paznokcie, przebijające delikatną czerwienią przez pogrubiony w części palcowej materiał rajstop. Pogładziłem ją po kostce, przesunąłem dłonią po łydce na udo. Było takie miękkie i ciepłe, a rajstopy nadawały mu przyjemnej gładkości. Musiałem zdjąć jej też te rajtuzy, bo na pewno do spania nie były za wygodne. Złapałem po bokach za ich gumkę i ciągnąłem w swoją stronę, wyszarpując je spod ciała siostry i opuszczając po jej nogach. Moje dłonie ocierały się przy tym o delikatną skórę ud, w powietrzu unosił się lekki zapach jej nóg zmieszany z wonią nylonu. Zaczęły mi się trząść dłonie, jakby domagały się, bym chwycił nimi czym prędzej swego sterczącego chuja i porządnie go przetrzepał. Zerwałem więc śpiesznie rajstopy z Gabrysi, nakryłem ją niedbale i szybko rozebrałem się do samych bokserek. Zgasiłem światło i po chwili znalazłem się w swoim łóżku.

Zsunąłem pod kołdrą gacie i w końcu chwyciłem się za rozpalonego penisa. Masowałem się po nim, a w ciemności przed moimi oczami wciąż pojawiały się wizje Gabrysi w samej bieliźnie. Jej tyłek, nogi, biust... Próbowałem wyprzeć to z głowy, bo jakoś dziwnie się czułem myśląc o własnej siostrze podczas masturbacji. Przywoływałem różne inne dziewczyny, albo sceny z pornosów, ale na dłoniach i tak ciągle czułem wspomnienie dotyku jej nóg i pupy, tej śliskości rajstop na jej udzie, a w głowie wciąż pojawiał mi się jej chudy tyłek, najpierw odziany w te skąpe, białe majteczki, potem nagi... Przypomniało mi się wspaniałe mrowienie, które przeszyło mojego penisa, kiedy zetknął się na chwilę z jej pośladkami... A ciekawe, co by to było, gdybym mógł się o nie trochę poocierać? Dyszałem z podniecenia, a między moimi sapnięciami, słychać było z łóżka obok coraz cięższy oddech siostry, zapadającej w coraz głębszy, pijacki sen. Przed oczyma zamajaczyło mi wspomnienie Gabrysi siedzącej na sedesie. Opuszczone rajstopy i majtki, a potem ten ciemny kształt między jej nogami... Czy to w końcu były włoski łonowe? Nie dawało mi to spokoju. Sprawdzić? Zamarłem pod wpływem tej myśli. Zajrzeć jej w majtki? W takim stanie przecież nic by nawet nie poczuła... Zadrżałem na całym ciele. Gabrysia westchnęła ciężko, jakby coś jej się już przyśniło. Usiadłem. Na rozpalonej twarzy poczułem zimny pot. To było przerażające, ale po prostu musiałem to zrobić. Odrzuciłem kołdrę, wstałem i włączyłem światło. Na roztrzęsionych nogach podszedłem do łóżka siostry i stanąłem nad nią. Pochyliłem się i przyjrzałem jej zamkniętym powiekom, a następnie – dla pewności – unoszącej się i opadającej w rytm jej równomiernego oddechu kołdrze. Spała twardo. Nie mogłem opanować własnego, obłąkańczego dyszenia. Chwyciłem brzeg jej pierzyny i powoli rozkryłem siostrę. Leżała na wznak i teraz tylko bielizna chroniła jej ciało przed moim wzrokiem. Przyjrzałem się dokładnie majteczkom, wbijając spojrzenie w leciutko zarysowaną szczelinkę na ich środku. Oczywiście musiałem przejechać wzdłuż niej palcem, ale bardzo ostrożnie, bojąc się zbudzić tym siostrę. Następnie ukucnąłem koło łóżka, przy biodrze Gabrysi, i wolno uniosłem dłoń, zatrzymując ją na chwilę parę milimetrów nad pachwiną dziewczyny. Odetchnąłem głęboko i chwyciłem czubkami dwóch palców brzeg jej majtek w miejscu, gdzie wyłaniała się z nich noga. Wciąż wsłuchując się w głęboki oddech siostry, zacząłem unosić brzeg majtek, milimetr po milimetrze, zaglądając łapczywie w głąb, aż na bladej, delikatnej skórze łona ujrzałem ciemny, krótki zarost. Na swojej nodze poczułem kroplę śliny, która skapnęła mi z rozdziawionych głupio ust. Z uniesionych majtek siostry wydobył się zapach cipki. Lęk zmieszany z chorym podnieceniem trząsł moją dłonią, która uniosła jeszcze wyżej Gabrysine majtki, bym mógł dojrzeć różowiący się spomiędzy rzadkich łoniaków srom. Druga moja ręka machinalnie powędrowała na prężącego się fiuta i zaczęła go zamaszyście pocierać. Z pewnością za chwilę zachlapałbym siostrze prześcieradło i na tym poprzestał, lecz w wyniku mojego odurzenia, materiał majtek wyśliznął mi się niechcący z palców i strzelił w jej pachwinę. Zamarłem wtedy zaniepokojony i wypuściłem fiuta z ręki. Na szczęście Gabrysia spała zbyt mocno, żeby takie coś mogło ją zbudzić. Nawet nie drgnęła. Spojrzałem badawczo w kierunku jej twarzy, lecz mój wzrok zatrzymał się na biuście. Bez zastanowienia podpełzłem na kuckach jego stronę i znów się zapominając, delikatnie musnąłem opuszkiem palca nagą skórę piersi w miejscu, gdzie kończył się materiał stanika. Skoro mogłem zobaczyć cipkę swojej siostry, to czemu by nie obejrzeć także cycków? Wychyliłem głowę tak, że znalazła się koło ramienia Gabrysi, bym od góry mógł widzieć jej klatkę piersiową. Wsunąłem czubek palca pod miseczkę biustonosza i uniosłem ją nieco. Na szczycie niewielkiego cycka brązowiła się nęcąca brodawka. „Nie powinienem tam dotykać” – myślałem sobie. – „Nie, przecież może się zbudzić...”. Mimo tego moje palce wsuwały się powoli w głąb stanika, głaszcząc skórę piersi i dążąc do chwycenia siostrzanego sutka. Już bym za niego złapał, ale nagle Gabrysia chrząknęła, a jej ramię drgnęło, bo chyba za mocno dyszałem w jego delikatną skórę. Momentalnie cofnąłem dłoń i skuliłem się niewinnie. Nie obudziła się, tylko znowu coś mruknęła, podwinęła rękę pod głowę i przez sen obróciła się na bok, tyłem do mnie. Lekko się przy tym zgięła w brzuchu, wypinając się zachęcająco w moją stronę. Bezwiednie wysunąłem rękę i złapałem ją delikatnie za pośladek, po czym przesunąłem dłoń na sam środek tyłka, gdzie pod majtkami wyczuwalny był rowek. Pomasowałem ją tam chwilę i zaraz przyszło mi do głowy, że mógłbym teraz łatwo sprawdzić, jak to jest ocierać się fiutem o pupę własnej siostry. Już sama myśl o tym była ekscytująca... Ze zgrozą uświadomiłem sobie że fakt, iż to moja siostra, zamiast choć trochę ostudzić mój zapał, teraz jeszcze mocniej mnie podnieca. Wszedłem na łóżko Gabrysi i położyłem się za nią, podpierając się na łokciu. Badawczo spojrzałem jej przez ramię na twarz. Spała mocno, z rozdziawionymi ustami. Chwyciłem swojego nabrzmiałego fiuta, odchyliłem go i dotknąłem jego głowicą do pupy siostry. Przesunąłem nim po jej majtkach, zostawiając na nich mokrą plamkę od swojego śluzu podniecenia. Palcem pogładziłem nagą skórę pośladka wystającego spod skąpych majteczek. Umiejscowiłem penisa na środku jej tyłka i naparłem lekko, wpychając żołędzią materiał do rowka. Po chwili przycisnąłem się całym kroczem do jej pupy. Przyjemne mrowienie rozbiegło się od mojego członka po brzuchu i udach. Poruszyłem biodrami w górę i w dół. Złapałem Gabrysię za krocze i jeszcze mocniej przytuliłem się do jej dupci. Sapałem głośno z podniecenia, ocierając się o nią coraz namiętniej. Zacząłem ostrożnie dotykać jej po całym ciele, a niedługo te lekkie pieszczoty siłą rzeczy przekształciły się w pożądliwe obłapianie siostry w różnych miejscach. Obcałowywałem i lizałem jej ramię, a dłonią powróciłem w końcu na siostrzane łono i wsunąłem palce w jej majtki. Poczułem miłe łaskotanie włosków łonowych. Włożyłem rękę jeszcze głębiej, aż dotknąłem do miękkiej wargi sromowej. Zacząłem intensywnie masować Gabrysię po cipce. Moje krocze natomiast przesuwało się już tak mocno w górę i w dół po jej pupie, że mój fiut w pewnym momencie wsunął się od spodu pod jej majtki i stykał się bezpośrednio z nagim pośladkiem dziewczyny, a z wierzchu przyciśnięty był materiałem. Jęczałem z rozkoszy, nie mogąc się już opanować. Nie liczyło się teraz dla mnie nic oprócz ciała mojej siostry. Nie dałem rady utrzymać na wodzy swoich palców i zacząłem wpychać je w jej cipkę. Nagle poczułem, jak nogi Gabrysi zaciskają się, chyba w jakimś podświadomym odruchu obrony.

- Pfff... - wypuściła ciężko powietrze, otwierając zaczerwienione oczy i łapiąc się za czoło.

- Ciii... - wydyszałem jej do ucha, nieruchomiejąc. – Śpij, wszystko w porządku...

- Jezu, ale mnie kręci... - stęknęła sama do siebie, patrząc nieprzytomnym wzrokiem na ścianę.

- Jesteś pijana, musisz spać – wyszeptałem.

Nie mogłem już wytrzymać w bezruchu i moje biodra bezwiednie zaczęły znów się rytmicznie poruszać.

- Aha – burknęła skołowana, jakby po prostu przyjęła do wiadomości informację o swoim nietrzeźwym stanie.

Zachęcony jej otępieniem, zacząłem dalej całować ją po szyi, wdychając zapach młodej skóry. Mój kutas zsunął się z pośladka do rowka i ocierał się dalej o siostrę, otulony teraz dwoma półkulami, a palec dalej napierał na pochwę. Czułem na nim jej gorącą wilgoć i pchałem go coraz głębiej. Dopiero po paru chwilach do świadomości Gabrysi przebiło się, że coś jest nie tak.

- Przestań, puść – powiedziała beznamiętnie, zaciskając mocniej nogi.

Moja dłoń i tak była już w jej majtkach, więc ta nikła obrona nic nie dała.

- W porządku... Wszystko dobrze... - szeptałem.

- No zostaw, Berto, co robisz? – jęknęła, poruszając biodrami, żeby się opędzić od moich dłoni.

Niechętnie wyjąłem rękę z majtek Gabrysi. Nie chciałem przecież przesadzić. No dobra, w sumie to przesadziłem już dawno. Obniżyłem biodra, by mój penis też się wysunął z jej majtek. Oddychałem ciężko i nie mogłem się pozbierać. Powąchałem swoje lepkie palce, które przed chwilą były w cipce siostry. Nie wytrzymałem, wepchnąłem dłoń pomiędzy jej uda.

- Ciii... Spokojnie... - sapałem jej uspokajająco w ucho, unosząc na parę centymetrów jedną z jej nóg, by wsunąć pod nią fiuta. – Już nic nie robię...

- Ja będę spać – wybełkotała.

Z powrotem opuściłem jej nogę, która przycisnęła od góry mojego członka. Znajdował się teraz pomiędzy gorącymi udami Gabrysi... Wypchnąłem biodra w przód, następnie powolutku je cofnąłem, delektując się tarciem o jej skórę.

- Taaak... - mruknąłem. – Musisz spać, kochanie... Wszystko będzie dobrze...

Położyłem dłoń na jej biodrze i głaskałem uspokajająco. Nabierałem rytmu w poruszaniu miednicą. Powoli przesunąłem rękę pod biust i czubkiem palca wśliznąłem się od spodu pod stanik.

- Źle się czuję, Jachu... Zostaw mnie – jęczała prosząco, nie mając jednak siły nic zrobić. Wszystko jej się mieszało, bo tym razem użyła imienia kuzyna zamiast mojego.

Coraz szybciej kopulowałem z udami Gabrysi, ich mięśnie otulały ciasno mojego członka. Dłonią wędrowałem po jej ciele... Mrowienie rozchodzące się od penisa nabierało ciągle na sile, a najintensywniejsze było w samym jego czubku. Robiło mi się coraz cieplej... Coraz lepiej... Ścisnąłem cycka siostry i zamknąłem oczy z rozkoszy. Gabrysia złapała mnie za rękę i ciągnęła bezsilnie, chcąc oderwać ją od swojej piersi.

- Berto no... - załkała pijacko, znowu wracając do mojego imienia.

Nic sobie nie robiłem z jej próśb. Posuwałem zapamiętale jej uda, obmacując młode ciałko... Gabrysia coraz lżej ciągnęła moją rękę, aż po chwili jej uścisk stopniowo ustał. Ciągle patrzyła skołowanym wzrokiem na ścianę przed sobą. Ziewnęła przeciągle i powoli zamknęła oczy, jakby zapomniała, co się dzieje. Chrząknęła sennie i przeciągając się beztrosko, napięła mięśnie ud. To dopełniło dzieła. Od jej nóg rozlała się po moim fiucie fala rozkoszy, która zaraz ogarnęła całe moje ciało. Zacisnąłem zęby, żeby nie jęknąć, i przymrużonymi oczyma patrzyłem znad biodra Gabrysi, jak z przodu, spomiędzy jej ud, tryska silny strumień spermy, chlapiąc na kołdrę i prześcieradło. Kolejne drgnięcia fiuta zalewały mnie falami gorąca i rokoszy, a pościel Gabrysi moim nasieniem. Ścisnąłem ją za pośladek, wtuliłem głowę w jej szyję i pozwoliłem swemu ciału rozpłynąć się w przyjemności...

Powoli wróciłem do rzeczywistości, dysząc ciężko w szyję Gabrysi. Po chwili podniosłem głowę i przez moment normowałem oddech, czując rosnące zawstydzenie. Przyjrzałem się twarzy siostry – miała lekko rozchylone powieki, spod których patrzyła niewidzącym wzrokiem. Delikatnie zabrałem rękę z jej pupy.

- Mmm, nie, nie tańczę już, źle się czuję... - mruknęła takim tonem, jakby odmawiała właśnie komuś, kto poprosił ją do tańca.

Przekręciła się na brzuch, a moje przyrodzenie wysunęło się wtedy spomiędzy jej ud. Ulżyło mi na myśl, że Gabrysia nie za bardzo zdaje sobie sprawę, że nie jest już na weselu. Była spora szansa, że jutro nie będzie niczego pamiętać. Mruknęła słodko pod nosem, zamknęła znowu oczy i zgięła jedną nogę w kolanie. Zauważyłem wtedy, że trochę mojej spermy pociekło także na jej udo. Wstałem cicho i przyniosłem z kibla papier toaletowy, którym ostrożnie – nie chcąc zwracać na siebie uwagi – oczyściłem nogę siostry i powycierałem z pościeli owoc mojej zboczonej fascynacji jej ciałem. Pozostały tylko ciemniejsze plamki w niektórych miejscach na prześcieradle. Gabrysia tymczasem znowu twardo zasnęła. Nakryłem ją starannie, oporządziłem się i wskoczyłem do swojego łóżka, w którym jeszcze długo ze wstydem i lękiem rozmyślałem o tym, co ja najlepszego nawyrabiałem.

Kiedy następnego dnia cierpliwie tłumaczyłem Gabrysi gdzie jest, jak się tu znalazła i kto o nią zadbał, nie mogłem pozbyć się z twarzy rozmarzonego uśmieszku wywołanego tymi wspomnieniami. Ona jednak czuła się tak okropnie, że nawet tego nie zauważyła. Nie zwróciła też uwagi na dziwne plamki na swoim prześcieradle. Początkowo bałem się, że jednak został jej w głowie jakiś przebłysk tego, co działo się wczoraj w jej łóżku, ale wyglądało na to, że jej pamięć kończyła się jeszcze sporo przed opuszczeniem sali weselnej. Jedyny trwały ślad po tym zajściu pozostał w moim umyśle. Od czasu tamtej nocy, onanizując się, bardzo często myślałem o własnej siostrze.

56,817
8.88/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 8.88/10 (103 głosy oddane)

Pobierz powyższy tekst w formie ebooka

Komentarze (5)

Indragor · 11 maja 2016

+1
0

"Smak siostry" stał się już w pewnym sensie klasyką opowiadań erotycznych i chyba może znaleźć się w głównym zbiorze. Ktoś jeszcze podziela moje zdanie?

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Diabełwgłowie · 12 maja 2016

+1
0

Ja nie mam wyrobionego zdania. Z jednej strony, napisane całkiem poprawnie. Akcja wartka, ale ten temat jakoś mnie odstręcza. Żeby chociaż gnojkowi pała uschła na koniec... 🙂

Tym niemniej, Indragor, jeśli jesteś za, to klikaj.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Nazca · 13 maja 2016

+1
0

Klasyka to może i byłaby, ale w sporym cudzysłowie.

Tym niemniej, pomijając kontrowersyjny temat, opowiadanie jest poprawnie napisane, napewno budzi też (skrajne) emocje, co mimo wszystko oceniam na plus.
Może wypłynąć na szersze wody.
Oceniam na 8.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Al Berto · Autor · 14 maja 2016

+1
0

Dziękuję za opinie.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Indragor · 9 listopada 2016

+1
0

@Al Berto, kiedy następne części?

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Opowiadania o podobnej tematyce:

Pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.