W rodzinie nie zginie. Krąg I (I)

3 marca 2018

Opowiadanie z serii:
W rodzinie nie zginie

11 min

Poniższe opowiadanie zawiera wyjątkowo kontrowersyjne sceny!

Poniższy tekst znajduje się w poczekalni!

OSTRZEŻENIE: TEMATYKA TABU
„Zapisywałem, gdy coś ciekawego wydarzyło się w moim życiu. Czasem sam ze sobą pisałem. Chciałem jak najlepiej zapamiętać to, co się działo. Najwięcej było zaskoczeń: jaka moja mama jest, jaką ma przeszłość.”

Krzysztof, dwudziestopięcioletni mężczyzna, przeczytał „Nikt nie wie, że wiem”, historię o chłopcu i kasetach video z jego mamą. Pod wrażeniem lektury skontaktował się, aby opowiedzieć o sobie i swojej rodzinie. Przedstawił mi kalendarium wydarzeń. Krok po kroku odtwarzałem jego przeżycia i emocje, zadając mu wiele pytań. W całości oparłem się na udzielonych informacjach, nie dodając od siebie nic, poza wstępem.

Krzysiek jest dobrym rozmówcą. Inteligentny, wykształcony, ma poczucie humoru i pracę, jest dobrze wychowany i pewny siebie. Czuwał, aby wszystko było zgodne z prawdą. Jest zadowolony z końcowego efektu.

 

Dzika plaża

 

To moje najwcześniejsze wspomnienie z Danką. Zobaczyłem wtedy mamę pierwszy raz nago.

Sierpień 2000 roku. Chłodny poranek, pochmurne niebo. Poszliśmy brzegiem morza, daleko, na kompletne odludzie. Pamiętam to jak dziś, chociaż miałem siedem lat. Prawie osiem.

Zatrzymaliśmy się na dzikiej plaży, przy wydmach. Mama ściągnęła z ramion letni sweter i rzuciła go tacie. Wysoka, metr osiemdziesiąt wzrostu. Czarne, długie włosy do połowy pleców. Ładna, symetryczna twarz.

Rozpięła tunikę, w szaro-beżowe pasy i odsłoniła biust. Ojciec wyciągnął z torby aparat i zrobił jej zdjęcie. Nie kryła się. Rozbierała się powoli, zdjęła majtki. Tata, jak szalony, pstrykał kolejne fotografie. Śmiali się i żartowali.

„Sądzą, że nie zwracam uwagi!” – myślałem, podekscytowany.

Celowo trzymałem się na uboczu. Usiadłem parę metrów dalej, na brzegu i zerkałem ukradkiem.

Wielkie piersi. Duża pupa. Głęboka talia. Wiła się przed aparatem, na suchym piasku. Wypinała się do obiektywu i przyjmowała lubieżne pozy. Dłońmi rozwierała wejście do pochwy, wkładała palce.

„Najpiękniejsza kobieta” – myślałem z uznaniem. – „Zawsze chciałem widzieć mamę nago!”

Nie zastanawiałem się, dlaczego rodzice zachowywali się właśnie w ten sposób. Nie uznawali seksu za temat tabu. W domu, w dużym pokoju na szafce, leżały Playboye, wraz z programem telewizyjnym.

„Skoro tato robił mamie fotki, może są gdzieś wcześniejsze, podobne?” – wywnioskowałem po powrocie.

Jako ciekawski chłopak, zacząłem szperać i sporo znalazłem. Mama skąpo ubrana, w bieliźnie i rozebrana. Rozpoznawałem własny dom i miejsca z wakacji. Część musieli robić, kiedy byłem u dziadków. Pozowała tacie klęcząc, siedząc z rozstawionymi nogami, wypinając pupę w jego stronę, ściskając piersi. Były także zbliżenia, na odbyt, na rozchylone palcami wargi sromowe.

„Niezły raj mieli faceci, którzy to wywoływali!” – myślałem przejęty. – „Na pewno robili więcej odbitek.”

Sprawdziłem też kasety. Pamiętam pierwszy film. Mama robiła ojcu loda, a później go lizała po tyłku. Ojciec kręcił z ręki, ze swojej perspektywy.

Byłem trochę wstrząśnięty. Oglądałem i podziwiałem, nic więcej.

Zdjęcia z sesji na plaży widziałem dopiero kilka lat później, wraz z rodzicami. Teraz je mam w komputerze.

 

Razem cieplej

 

Styczeń 2004 roku. Mama była w drugim miesiącu ciąży.

– Synku, nie ma taty – zagadnęła. – Czy chcesz ze mną spać? Będzie nam razem cieplej.

Ojciec jest inżynierem i od kilku tygodni pracował w Niemczech. Był w domu tylko co czwarty weekend.

Początkowo myślałem, że mama żartuje. Kiedy mnie złapała za rękę i wciągnęła do łóżka, zrozumiałem, że mówi poważnie. Była cała naga. Pamiętam, że miałem na sobie piżamę. Leżeliśmy pod jedną kołdrą i czułem podniecenie.

Obróciła się do mnie przodem i głaskała po głowie. Rozmawialiśmy o siostrze w drodze, o wszystkim. Wtulałem się w jej piersi i brzuch.

Sypialiśmy razem aż do porodu, do sierpnia. Wtedy przyjechał tata.

 

Klęska urodzaju

 

Kiedy siostra przyszła na świat, pomagałem mamie i często widywałem ją gołą. Podawałem jej ręczniki po kąpieli, ubrania, pieluchy.

Któregoś września, gdy wróciłem ze szkoły, zastałem ją z siostrą w fotelu. Karmiła, jak zawsze nago. Nie mogłem oderwać wzroku od jej cyców.

– Synku, tak na mnie patrzysz… – Uśmiechała się kusicielsko. – Czy nie chcesz sobie przypomnieć, jak cię karmiłam? Poczuć mleko z piersi?

Zaczerwieniłem się i zrobiło mi się gorąco. Ale wiedziałem, że jeśli powiem tak, mama mnie nie wyśmieje, ani nie powie nikomu, kto nie powinien wiedzieć. Była moją przyjaciółką i ufałem jej bezgranicznie. A miałem ochotę na mleko.

– Naprawdę? – Nie dowierzałem. – Tak, chcę mamo – przyznałem nieśmiało. – Bardzo chcę. Zawsze chciałem ssać twoje piersi.

Mama odłożyła siostrę do wózka i usiadła na łóżku. Zaprosiła mnie, zachęcającym spojrzeniem i gestem ramion. Powiedziała, abym się położył na plecach i głowę wsparł na jej udzie. Gdy to zrobiłem, poczułem na mostku i twarzy wielkie cyce, pełne mleka.

Zaczęła mnie karmić. Podniecało mnie, że była naga. Że to moja mama i że miała wielkie piersi, które mogłem ssać. Przystawiała mi do ust sutki i piłem. Zmieniałem strony.

– Jak będziesz się starać w szkole i będziesz grzeczny – powiedziała – to codziennie po szkole i wieczorem będę ci dawać ssać cyce. I tak mam za dużo pokarmu. Będziesz pomagać mi się go pozbyć.

Lubiłem to robić. Pokarm był ciepły i słodki, smakował jak mleko ze sklepu. Czasem do niej sam przychodziłem. Byłem bez koszulki, a ona nago. Tłumaczyła, że w ubraniu jest jej niewygodnie i za gorąco.

Na szczęście nauka szła mi łatwo i zbierałem dobre oceny. Nie, nie karała mnie, nigdy.

Wtedy zacząłem się masturbować. Wiedziałem, że ojciec uwielbia wielkie biusty. Zaglądałem do jego szafki z filmami i gazetami. Myślałem o kobietach z gazet i o mamie.

 

Pierwszy krok

 

Widziała, że w trakcie karmienia mi stawał.

– Często o mnie myślisz? – zapytała po miesiącu. – Chcesz mnie dotykać?

– Jest to moje marzenie odkąd zobaczyłem cię nago na plaży – odpowiedziałem.

Widziałem już tę scenę w swoich fantazjach i miałem przygotowaną odpowiedź.

Mama rozszerzyła nogi, abym miał lepszy dostęp. Zacząłem dotykać jej cipkę. Nic nie mówiła, uśmiechnęła się tylko kokieteryjnie. Wsadziłem palec. Mama pchnęła moją dłoń, abym wsadził głębiej. Mocniej przycisnęła mi głowę do cyca.

Była bardzo mokra. Gdy rytmicznie wkładałem palce, miała orgazm. Dochodziła wielokrotnie, to było cudowne. Czułem jak pracowała jej cipka i wylewały się soki. Wtedy mocniej gryzłem i ssałem piersi. Później głaskała mnie opiekuńczo, po głowie i torsie.

Za którymś razem, po miesiącu, zjechała ręką na dół i przez spodenki dotykała mojego penisa. Sama też wsadzała sobie palce między nogi, do cipki. Lizała je potem. Podniecało mnie to.

Gładziła moje krocze przez parę tygodni. Pewnego razu miałem niekontrolowany wytrysk.

– Widzę synku, że bardzo ci się to podoba – powiedziała. – Ja jestem nago i ty też będziesz nago.

Wiedziałem, że do tego dojdzie. Spodziewałem się. Na następnym karmieniu już oboje byliśmy nadzy. Mama opierała się o ścianę plecami. Trzymałem głowę na jej udzie. Lekko podduszała mnie cycem. Ssałem, a moja ręka sama wędrowała do jej cipy.

Później się położyłem na plecach. Ona obok mnie i dłonią kierowała cyc w moje usta. Masowała się po cipce. Była podniecona, jak nigdy. Wkładała palce do swojej pupy, a potem ssała je jak lizaki.

Wzięła mój członek do ręki. Miała delikatny dotyk, zupełnie inny od mojej dłoni. Jej czerwone długie paznokcie wywoływały we mnie dreszcz podniecenia. Doszedłem bardzo szybko. Zgarnęła nasienie dłonią i palcami przeniosła je sobie do ust. Bardzo mnie to podniecało. Doszedłem tak kilka razy.

Po tym, jak zaczęliśmy się bawić z mamą, wróciłem do jej fotek i filmów. Wcześniej czułem się niepoprawnie, gdy je oglądałem. Teraz onanizowałem się przy nich bez skrępowania. Siadałem w swoim pokoju i trzepałem. Kiedyś wpadła do mojego pokoju mama i mnie nakryła. Ucieszyła się, widząc co robię i nawet mi pomogła. Później stało się to jej zwyczajem.

Ojciec znowu pracował w Niemczech i przyjeżdżał w weekendy. Podczas niedzielnego obiadu mama wyznała, że nie wie jak, ale w pewnym momencie zaczęliśmy się pieścić. Jednak tata się tym nie przejął.

Rozmawialiśmy sam na sam i pytał, jak się czuję psychicznie. Odpowiedziałem, że czuję się doskonale, na co stwierdził, że fajną mam mamę. Był zadowolony i pochwalił mnie, za udzielanie jej wsparcia pod jego nieobecność. Była to dla mnie duża nobilitacja.

 

Mega rozkosz

 

Grudzień 2004 roku, tuż przed Świętami.

– Chcę ci dać mega rozkosz – oznajmiła Danka, po trzech miesiącach ssania cyca. – Nudne jest takie coś. – Wskazała dłoń dłonią. – Spróbujemy czegoś nowego.

Najpierw karmiła mnie piersią. Byłem bardzo podekscytowany i ciekawy, co się wydarzy.

Powiedziała, abym się położył na plecach. Przełożyła nogę nad moją głową i lekko usiadła na mnie pupą. Mój penis już stał, a Danka wzięła go delikatnie do ust i zaczęła mi robić loda!

Wtedy też po raz pierwszy lizałem jej cipę. „Jej cipę”, mówię tak wulgarnie, bo lubi to określenie. Rozchylałem ją językiem na prawo i lewo, ssałem ją i całowałem. Miałem ją całą dla siebie.

Danka w tym czasie obciągała mi pałę. Brała do końca i jeszcze miała w ustach rezerwę. Przechodziły mnie dreszcze, to było nie do opisania. Czułem podniecenie, jakby mi z uszu uchodził dym. Dość szybko doszedłem, połknęła wszystko. Szczytowałem ze trzy razy.

Podniecało mnie, że to moja mama, cycata kobieta. Sama tak się kazała nazywać. Lizałem jej cipę z wielką pasją, głęboko, aż się dusiłem. Chciałem czuć każdy kawałek jej ciała. Byłem dumny, że jest dla mnie kochanką, czymś więcej, niż jedynie mamą.

Przez dwa bite lata karmiła mnie praktycznie codziennie. Robiła ze mną rzeczy, których koledzy mogli mi pozazdrościć! Kiedy oni mieli „rękę”, ja miałem przed oczami widok Danki, która mi robi loda. A nie jest to zwykła kobieta, taka trzy na dziesięć, tylko najpiękniejsza. Dziesięć na dziesięć!

 


 

(c) Piotr Walewski-Sawicki

W rodzinie nie zginie, relacja rodzinna 25 letniego chłopaka

Pełna treść: http://www.walewskisawicki.pl/w-rodzinie-nie-zginie.html

39,398
9.77/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 9.77/10 (75 głosy oddane)

Z tej serii

Komentarze (8)

Szok · 3 marca 2018

+1
0
Kiedy się czyta o prawdziwych ludziach, to przeraża.
Doskonały tekst. Czytałam już całość.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

@WalewskiSawicki · Autor · 3 marca 2018

+6
0
Drogi Szoku,
Takie rzeczy po prostu dzieją się za naszymi plecami.
Danka ma bardzo duży temperament i potrzeby. Aktualnie zastanawia się nad operacją powiększenia biustu, chce mieć bimbo slut style. Rozważa również karierę w branży pornograficznej.
Tak, wciąż uprawiają rodzinny seks.
Pozdrawiam

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Perwersyjny · 3 marca 2018

+5
0
Ale dlaczego to Cię przeraża, takie rzeczy się dzieją i nic nie poradzimy. Bardzo dużo jest takich rodzin.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

krzysiekoddanki92 · 5 marca 2018

+2
0
Można by dużo pisać, jest bardzo przyjemnie i nie jest to żadne wstyd, ja uważam że jest to najpiękniejszy rodzaj miłości.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

@WalewskiSawicki · Autor · 5 marca 2018

0
0
Cześć Krzysztof!
Dziękuję za dołączenie do dyskusji.
Pozdrowienia

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Pawliq · 11 marca 2018

0
0
Bardzo erotyczny tekst... Pozdrawiam Autora...

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Johny_1979 · 13 marca 2018

0
0
Świetny tekst, z niecierpliwością czekam na kolejną część.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

krzysiekoddanki92 · 21 marca 2018

0
0
A ja czekam na kolejne rozdziały mojego życia, zobaczymy co ono mi przyniesie..

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Teksty o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.