#398
25 marca 2026
25 marca 2026
Dzień dobry lub dobry wieczór :) Chciałabym na początku bardzo, bardzo podziękować za świetny odbiór mojego poprzedniego zwierzenia. Niezmiernie mi miło, że odbiło się tak mocnym echem. Poznaliśmy pod koniec stycznia tego roku, źle napisałam, że tak spędziłam ostatni weekend, miało być ostatni weekend stycznia wybaczcie. Odnosząc się dalej do naszego 1 spotkania Panowie dali mi niezły wycisk, taki że straciłam rachubę w ilości orgazmów i odczuciu czasu, zasnęłam wyczerpana między moimi przystojniakami,…
Strasznie podnieca mnie chłopak przyjaciółki. Ja u niego nie mam szans. Moja przyjaciółka jest ładna, a ja gruba. Nigdy nie miałam chłopaka. Bardzo często o nim fantazjuje. Że jestem jego dziwką, że prowadzi mnie na smyczy na czworaka, że robię mu loda. Kiedyś byliśmy na wyjeździe we trójkę i słyszałam jak za ścianą, uprawiają seks i strasznie mnie to podnieciło i zaczęłam się masturbować. Ostatnio fantazjuję, jak by było fajnie, gdybym mogła do nich dołączyć, w ten sposób, że on by ją brał w pozycji…
Komentarze (4)
Anonimowe · 26 marca 2026
Jak byłem w twoim wieku to jeździłem na wakacje na wieś i tam był taki mój kolega Michał z którym też tak samo robiliśmy, jestem hetero nic mi się nie stało od tego, milo wspominam. Taki okres
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
asd · 29 marca 2026
Miałem takiego kumpla pod koniec studiów, właściwie wtedy to nawet przyjaciela. Zaczęło się od tego, że nocowałem go u siebie i spaliśmy na jednym łóżku, ja stwierdziłem że jestem ciekawy jak to jest z perspektywy kobiecej a on się zgodził, więc zrobiłem mu loda. I trwało to potem tak łącznie ze dwa lata, w których obciągnąłem mu z paręnaście razy, on mi kilka razy też. A potem się skończyło. Teraz oboje mamy żony, on już dwójkę dzieci, dalej mamy dużo kontaktu ale przeszliśmy nad tym po prostu do porządku dziennego. Właściwie teraz trochę żałuję, że nie popróbowałem i nie pobawiłem się więcej póki mogłem i do tej pory czasem fantazjuję o zrobieniu komuś loda, mimo że myślę o sobie jako o hetero. Ale jestem w szczęśliwym małżeństwie a fantazje to już tylko fantazje. Dlatego jeśli Cię to teraz kręci, rób to 🙂 Jedyne co - musisz naprawdę ufać tej drugiej osobie. Niestety ludzie są różni i różne świństwa sobie nawzajem robią, więc upewnij się, że to nie jest gość, który gdy mu to zaproponujesz, poleci do kolegów i puści wszystko w eter 🙂 Daj znać za jakiś czas co z tym zrobiłeś!
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
Rafal1984 · 29 marca 2026
Wczasach szkoły średniej miałem najlepszego kumpla z którym dość często lubiliśmy sie spotkać by pograć na PS-ce ale oprócz grania waliliśmy sobie nawzajem konia z tą różnicą że myśmy poszli krok dalej i nieraz brałem mu do ust a on mi.
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
Anon · 3 tygodnie temu
Normalna sprawa, myślę że sporo chłopaków waliło konia z kolegami, nawet hetero. Po prostu to jest super zabawa i fajnie jest zobaczyć co kręci kolegę :p
Ja tak trzepałem z moimi dwoma najlepszymi przyjaciółmi przez wszystkie lata szkolne.
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?