Forum

Letni konkurs - zabawa "Kto to napisał"
Proponuję nową formułę-zabawę, pod tytułem: "Kto to napisał."

Pojawia się opowiadanie bez autora, ale właśnie z tytułowym nagłówkiem i czytelnicy zgadują, kto jest twórcą danego tekstu.

Po tygodniu lub kilku dniach pojawia się imię autora.

Nie ma nagród, chyba że sam autor chce coś wymyślić, liczy się zabawa.


Po co? - Dla zabawy właśnie, no i może, by przekonać się, czy ktoś odróżni Historyczkę od Krystyny. indragora od PokątneUściski czy MrHyda od XXXLorda

hmm?

Rzecz jasna, tekst nie może być częścią cyklu, bądź w jakiś oczywisty sposób nawiązywać do istniejących już opowiadań.



Zaproponowane zestawienia są przypadkowe ^^
Ciekawe, z kim ktoś pomyliłby starskiego 😉 A może jest nie do pomylenia (?!)
pewnie z paty1234
Jestem za. Mogłaby być fajna zabawa... pod warunkiem, że wszyscy będziemy fair i nie użyjemy google 🙂
google?
A co to ma do rzeczy?
Bo mając fragment tekstu znajdziesz jego całość, a co za tym idzie - autora? Jak tak robię czasami na grupie fejsowej, kiedy opowiadanie wygląda mi za dobrze, jak na kogoś, kto się pod nim podpisał 😛
Wystarczy napisać coś nowego i żaden google nie pomoże. 😉
Przy nowym - oczywiście, że tak. Ale o ile dobrze rozumiem, ma się to opierać na starszych tekstach?
Ma się opierać na super nowych premierach, napisanych do zabawy
Ciekawy pomysł. Tekst oczywiście niepublikowany nigdzie. Autor przesyła do redakcji, a już najlepiej anonimowo, co ja bym też mógł pograć 😀 Wrzucamy pod anonimowym kontem... i zgadujemy przez jakiś czas kto to napisał?
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.