Forum

Letni konkurs - zabawa "Kto to napisał" (strona 2 z 4)
No coś w tym stylu.

No to teraz do pisania trzeba się zabrać ^^
I co napisaliście już?
Mnie rozpoznanoby po pięciu linijkach i to najpóźniej, więc to nie ma sensu,
Po czym?
Po pierwsze, gdyby ktoś napisał tu, że coś napisał, od razu by przegrał.
Po drugie: Sprawdź, czy rozpoznaliby cię po pięciu linijkach. Stawiam dolara (amerykańskiego oczywiście), że nie byłoby twojego nicku w pierwszych 30, chyba że sam byś go zaproponował z innego konta ;p.
O ile nie napisałbyś o chudej nauczycielce, piłce nożnej i szpiegach z zakopanego. Wtedy ja bym zgadł.

Marc napisał/a:
Ciekawy pomysł. Tekst oczywiście niepublikowany nigdzie. Autor przesyła do redakcji, a już najlepiej anonimowo, co ja bym też mógł pograć ???? Wrzucamy pod anonimowym kontem... i zgadujemy przez jakiś czas kto to napisał?



Przypominam, że jeśli chodzi o anonimowe konto, to teksty wylądowałyby poczekalni.

Chyba że miałeś na myśli Marcu, że wysyłamy teksty na maila do redacji, z adnotacją że to do zabawy a Ty już tam robisz swoje sztuczki i publikujesz tekst z pustym polem w nazwie autora? Dobrze zrozumiałem?

I skąd pewność, że autorzy nowych tekstów, sfrustrowani przedłużającym się pobytem w poczekalni nie wezmą udziału w zabawie, by błysnąć swoim talentem na głównej stronie?
Widzę, do czego zmierzasz i rozumiem, że w takim razie pojawienie się FalangiJONSA nie było przypadkowe.
Powiem więc nagłos, zamiast krążyć wokół czegoś oczywistego:

N A L E Ż Y P O W O Ł A Ć K O M I S J Ę !
W takim razie ogłaszam nabór na pozostałe części ciała komisji, bo z racji tego, że mamy starskiego to znaczy, że członek już jest 🙂
Największy Członek!
ktoś tu ma kompleksy 🙂

Dobra, trzeba skonkretyzować ten pomysł bo zaraz się lato skończy.

@Marc, od strony technicznej - jak to zorganizować? Wysłanie tekstu mailem do redakcji z tytułem "Zgadnij kto?" ale jak potem umieścić to P.? Będzie osobna kategoria, obok zbioru głównego, poczekalni i warsztatu?
Myślę, że prościej - dodać znaki zapytania zamiast autora i notkę we wstępie
Czytelnicy wypowiadają się w komentarzach.
Tworzenie nowej kategorii raczej odpada.
Albo pytajniki (nie wiem czy technicznie będzie to możliwe) albo "Zgadnij kto" czy coś w tym stylu... i publikacja w zbiorze głównym.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.