Forum

Letni konkurs - zabawa "Kto to napisał" (strona 3 z 4)
No to grubo. Masa noł nejmów wykorzysta okazję by błysnąć 🙂
A co gdyby konkurs (publikowanie w nim) ograniczyć wyłącznie do autorów publikujących w zbiorze głównym?
Nie wtrącałem się, bo i tak nic z tego nie będzie. Najprościej, gdyby było wiadomo, kto napisał opowiadanie konkursowe, ale nie wiadomo które. I trzeba połączyć w pary opowiadanie - autor.
No tak Marc, to brałem za oczywistą oczywistość, w przeciwnym razie, jak można się pytać kto to napisał, skoro autorem miałby być niewiadomocotozaziom jakiś.
Indragor, nie ma spiny. Nie ma też nagród. To tylko taka zabawa ma być. Autor wysyła i zaznacza, że ma to być w ramach "kto to napisał" bez względu na terminy, zestawienia czy inne sytuacje. Nie ma co tego komplikować.
Pierwsza odsłona konkursu "Zgadnij kto to napisał!" właśnie została opublikowana. Macie 7 dni na zgadnięcie kim jest autor/ka! Odpowiedzi w komentarzach. Nagród nie przewidziano.
Nadszedł czas rozwiązania pierwszej odsłony konkursu "Zgadnij kto to napisał!". Autorem opowiadania pt. "Dzień jak codzień" jest... GreatLover! Warto przypomnieć, że jest to jego pierwsze opowiadanie opublikowane na Pokątnych po czteroletniej przerwie!
Niestety nikt z komentujących nie udzielił poprawnej odpowiedzi.
I po wakacjach! Konkurs zamknięty, fajnie się bawiliście? 😀
Nie wiem jak ty GL, ale ja pisząc bawiłam się doskonale. Pewnie dlatego, że tekst nie był ani w moim stylu, klimacie, ani tematyce. 🙂
@Krystyna, gratulacje za wyprowadzenie w pole "zgadywaczy" 😀
Również gratuluję Krystyno! Zwłaszcza, że jestem tą wywiedzioną...
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.