Forum

Opublikowałem dwa teksty, oba są w poczekalni od wielu tygodni (strona 6 z 6)

teedud napisał/a:

Warto zauważyć że w roku 2023 na stronę główną wylądowało sześć opowiadań w tym tylko jedno opowiadanie autorstwa z poza CLA. W grudniu, podobnie, tylko jedno.


Możliwe. Ale spojrzawszy na datę Twojego wpisu (25 stycznia 2023), można uznać, że rok się dopiero zaczyna...
Na dziś (28 lutego), z tego co widzę, na "Głównej" jest już 26 opowiadań z datą 2023, a proporcje CLA/NIECLA też zupełnie inne.
Zatem sytuacja jest dynamiczna...

MrHyde napisał/a:
Może (jako pomysł do wypróbowania) zamieścić gdzieś w widocznym miejscu krótką informrację o zasadach pobytu i wychodzenia z Poczekalni oraz listę lożowników?
Właśnie próbowałem znaleźć takową informację żeby przekazać dociekliwej czytelniczce/czytelnikowi, i nie znalazłem.



Może pasy na przejściach dla pieszych powinny być podświetlone — taka propozycja. Nie ma związku z problemem, ale też trudno powiedzieć, że bez pożytku.
Może czas to głośno powiedzieć? "Wypuszczanie" tekstów z poczekalni to KPINA z ich autorów. Odnoszę nieodparte wrażenie że portal ten działa tylko za sprawą ludzi publikujących tu teksty (więc coś tam drga)
@temy, a czy mógłbyś swoją tezę ubrać w język? Najlepiej, gdyby to był język (drgający)
polski?
@lemy - nie, to nie jest kpina. To zabezpieczenie przeciwko paździerzom na poziomie grup facebookowych czy innego Wattpada. Owszem, dalekie od ideału, ale lepsze takie funkcjonujące na mocne 30% jak dla obcego, niż w ogóle. A o tym, dlaczego taki system NIGDY nie będzie obiektywny i ZAWSZE komuś coś się nie spodoba, to masz całą dyskusję w tym (i nie tylko temacie) z chyba wszystkimi argumentami, jakie tylko można sobie wymyślić.

starski napisał/a:
MrHyde napisał/a:
Może (jako pomysł do wypróbowania) zamieścić gdzieś w widocznym miejscu krótką informrację o zasadach pobytu i wychodzenia z Poczekalni oraz listę lożowników?
Właśnie próbowałem znaleźć takową informację żeby przekazać dociekliwej czytelniczce/czytelnikowi, i nie znalazłem.

Może pasy na przejściach dla pieszych powinny być podświetlone — taka propozycja. Nie ma związku z problemem, ale też trudno powiedzieć, że bez pożytku.



Już są 😜 bywają w wielu miastach i miasteczkach. Albo podświetlone, albo odblaskowe

DD–DlaDorosłych napisał/a:
starski napisał/a:
MrHyde napisał/a:
Może (jako pomysł do wypróbowania) zamieścić gdzieś w widocznym miejscu krótką informrację o zasadach pobytu i wychodzenia z Poczekalni oraz listę lożowników?
Właśnie próbowałem znaleźć takową informację żeby przekazać dociekliwej czytelniczce/czytelnikowi, i nie znalazłem.

Może pasy na przejściach dla pieszych powinny być podświetlone — taka propozycja. Nie ma związku z problemem, ale też trudno powiedzieć, że bez pożytku.

Już są 😜 bywają w wielu miastach i miasteczkach. Albo podświetlone, albo odblaskowe



Starski ma moc sprawczą.
Jako ciekawostkę napiszę, że dostałem PW od innego autora z Pokątnych. Żalił się, że mimo oceny 9.8, jego opowiadanie i tak nie zostało dopuszczone na stronę główną. Polecił mi więc, prosić członków loży o audiencję 😉
Dobry pomysł. Skład loży jest tutaj: https://www.pokatne.pl/autorzy/loza Wystarczą dwa głosy. 😉
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.