Haker

15 kwietnia 2017

15 min

Poniższe opowiadanie zawiera wyjątkowo kontrowersyjne sceny!

Poniższy tekst znajduje się w poczekalni!

Jasiek był normalnym dorastającym dziewiętnastolatkiem. Mógł się jednak pochwalić tym, że był wysokim i dosyć przystojnym brunetem. Uczęszczał do Liceum, w wolnych chwilach chodził do znajomych. Nie miał dziewczyny, chociaż rok temu spotykał się z jedną przez dwa miesiące, ale oprócz szybkich pocałunków oraz chodzenia za rękę do niczego więcej nie doszło i szybko ich znajomość się urwała. Jego jedynymi kobietami w życiu były te, mieszkające razem z nim w domu: mama i siostra. Jego siostra, Paula, też chodziła do tego samego liceum, co Jasiek. Miała 18 lat i powiedzieć o niej, że była ładna, to tak, jakby nic nie powiedzieć: 178 centymetrów wzrostu, długie blond włosy, szczupła figura, piękne nogi z ponętnie zaokrąglonymi pośladkami i idealnymi do sylwetki piersiami, doskonale podkreślanymi przez obcisłe bluzeczki, które chętnie nosiła w ciepłe dni. Jakby chciała, to by mogła mieć każdego chłopaka ze szkoły, bo oprócz wyglądu, dodatkowo była duszą towarzystwa. Paula zawsze była miła i uprzejma dla wszystkich, ale bardziej niż chłopakami interesowała się nauką. W przyszłości chciała pójść na studia medyczne i wiedziała z jakimi wyrzeczeniami to się wiązało.

Jasiek dobrze wiedział jak na innych chłopaków działa jego siostra. Często kumple przy nim mówili, że z chęcią by zobaczyli, co ukrywa pod tymi ciuszkami. Pewnego dnia, kiedy spotkali się u jednego z nich na kilku piwkach, sam im nawet opowiedział jak raz widział Paulę w bardzo ciekawej sytuacji. A było to w pewien sobotni wieczór, kiedy rodziców nie było, bo pojechali do rodzinki, a sam się wrócił do domu, kiedy się zorientował, że zapomniał telefonu w drodze do znajomych. Wchodząc do domu usłyszał bardzo głośną muzykę. Już chciał coś krzyknąć do Pauli, ale się powstrzymał bo zobaczył ją w niedomkniętych drzwiach, jak stała w samej bieliźnie. Coż to był za widok i co to był za bielizna. Piękne czarne stringi, które opinały te cudne pośladki. A do tego stanik, z którego wprost wylewały się dwie piękne półkule. Nieświadoma Paula chodziła po pokoju szykując się do wyjścia, a w pokoju obok Jasiek stał jak zamurowany. Mógł tak patrzeć spokojnie, bo panująca ciemność w pomieszczeniu, w którym przebywał, dawała mu pewność, że nie zostanie zobaczony. I w momencie, kiedy zdał sobie sprawę, że gapi się na swoją półnagą siostrę i miał już wyjść, ona zrobiła coś niespodziewanego. Szybkimi ruchami zdjęła z siebie najpierw stanik, a potem majtki, wypinając je tym samym w kierunku Jaśka. Co prawda niedane mu był nacieszyć się tym widokiem zbyt długo, bo zaraz wyszła drugimi drzwiami do łazienki, ale pupa nagiej siostry długo mu została przed oczami. Jedyne czego żałował to to, że nie udało mu się w pełni zobaczyć jej nagiej. Ponieważ się nie odwróciła, to ani cipki ani piersi w pełnej krasie nie widział. Jedynie dojrzał kawałek jej gołego biustu, jak otwierała drzwi. Po tych widokach długo nie mógł dojść do siebie. Nawet w momencie, kiedy opowiadał to chłopakom poczuł, że mu członek twardnieje, a sytuacja ta miała miejsce prawie pół roku temu. Od tamtego dnia coraz częściej się łapał na tym, że przygląda się swojej siostrze. Spoglądał na jej piersi i tyłeczek w momentach, kiedy wiedział, że nikt go nie przyłapie.

Sama Paula nie mogła się nawet domyślać, że Janek mógł mieć takie widoki, bo była przekonana, że w tym momencie była sama w domu. Czasami, jak nikogo nie było w domu, lubiła włączać głośno muzykę i chodzić bardziej skąpo ubrana po domu, przed, a także tuż po kąpieli.

Pomimo tego, że tak się spodobał Jaśkowi widok nagiej siostry, nie zrobił on nic, co by mogło znowu dać mu możliwość zobaczenia jej w podobnej sytuacji. Stwierdził, że była to jednorazowa sytuacja. Los jednak chciał inaczej. Pewnego wieczoru, gdy Paula siedziała przed laptopem i otworzyła swoją pocztę przeżyła szok. W załączniku jednej z wiadomości, które dostała, były nagie zdjęcia. Jak się okazało, była na nich ona sama. Załamana, dopiero po paru minutach zauważyła, że do zdjęć dołączona jest też wiadomość, w której to autor pisze, że był mile zaskoczony widokiem jaki ujrzał, włamując się na jej kamerkę w laptopie. Napisał, że bardzo ponętnie wyglądała tańcząc nago w trakcie rozbierania się. Jednak to, co przeczytała dalej, było dla niej jeszcze większym szokiem. Autor wiadomości kazał jej nagrać filmik, w którym to eksponuje przynajmniej nagie piersi. Najgorsze było to, że nie mogła być na nim sama, tylko wraz z jakimś chłopakiem, a samo video miało być wysłane do niego jeszcze tego samego dnia. Przerażona Paula nie wiedziała, co robić, ponieważ autor pisał także o tym, że jeśli nie wykona jego instrukcji, to wstawi jej pokaz do sieci.

Wiadomość ta dla Pauli była straszna. Nigdy nie lubiła za bardzo wydekoltowanych ubrań. Zawsze starała się ubierać w taki sposób, żeby nie pokazać za dużo ciała postronnym obserwatorom. Co prawda bardzo lubiła, widząc jak faceci na nią patrzą z pożądaniem, ale nie chciała jeszcze bardziej ich prowokować. A teraz kazano jej rozebrać się przed jakimś facetem i wysłać takie video komuś nieznanemu. Tym kimś mógł każdy: ktoś ze szkoły, jakiś znajomy, albo całkowicie nieznany haker. Straszne było także to, że nie zostawił jej w ogóle czasu do namysłu. Gdyby mogła zrobić to w dłuższym czasie, miałaby możliwość, by się w tedy z kimś skontaktować, żeby pomógł jej ujawnić, kto może za tym stać. Nie wchodziło jednak to w grę, bo już była godzina 20 i nikt by się dzisiaj już tym nie zajął, a jutro jej goła dupa będzie na YouTube. Pewnie szybko by ten film usunęli, ale zanim by to nastąpiło, sporo znajomych mogło by to zobaczyć, a tego by bardzo nie chciała.

Inną kwestią jeszcze było to, że niemiała chłopka, który mógłby jej pomóc w spełnieniu tego żądania. Jedyną osoba, którą mogła brać pod uwagę, to był jej brat. To ją przerażało. Niby jak miała go o to poprosić? Co, powiedzieć mu: Hej, chodź posiedź tu, a ja ci striptiz zrobię? To było nie do pomyślenia. Przecież to by było chore. Jednak w tym samym momencie do głowy Pauli przyszła pewna myśl, po której sama do siebie się uśmiechnęła i poczuła jak rozpływa się fala gorąca po jej ciele, wiedząc że niedługo brat może zobaczyć ją gołą. Wstała z łóżka, rozebrała się szybko, wyjęła z szafy świeży ręcznik, w który się uwinęła, wzięła telefon i wyszła do łazienki przez pokój brata, w którym wiedziała, że siedzi przed laptopem.

- Muszę go trochę przygotować - pomyślała.

Janek siedział przed laptopem, tak jak myślała Paula. Nawet się nie odwrócił, widząc jak wchodzi do jego pokoju, bo się domyślał że idzie do łazienki. Zdziwiło go, jak usłyszał jej głos.

- Co robisz, brat? - spytała Paula.

- Nic. Głupoty oglądam na necie - odpowiedział.

-Aha. A mogę ci przeszkodzić? - nie widząc większej reakcji, dodała - Zrobisz mi zdjęcie? Bo jest taki casting do wyborów miss i kazali wysłać zdjęcie.

Na te słowa Jasiek się odwrócił.

- W ręczniku? - zdziwiony spytał?

- No tak. Wiem że to dziwne, ale tak właśnie u nich jest - odpowiedziała nieco zawstydzona.

- Spoko. Jeżeli tego właśnie chcesz.. ale tak w zasadzie, to od kiedy Ty chcesz startować w takich wyborach? – zapytał zaciekawiony, ale i lekko zakłopotany. Domyślał się bowiem, że pod spodem Paula jest całkowicie naga. Na tą myśl odżyły wspomnienia, kiedy to widział jej nagą pupę. Poczuł też, że wspomnienie to wywołało naturalne napięcie w jego kroczu. Widok, który miał teraz przed oczami, też nie był mu też wcale obojętny. Ręcznik, którym okryła się Paula był, delikatnie mówiąc za krótki. Ledwo zakrywał jej piersi i pośladki. Jakby się zsuną, w którąś stronę, to by mógł dojrzeć bardziej intymną część ciała siostry.

- A od teraz. Znalazłam w necie ogłoszenie, a że dają fajne nagrody, to pomyślałam że skorzystam - odparła coraz bardziej zmieszana tą sytuacją.

Paula zauważyła też wypukłość w spodniach brata i od razu wyskoczył rumieniec na jej twarz. Czym prędzej też dała telefon bratu i zaczęła pozować. Po zrobieniu kilku zdjęć, Jasiek oddał siostrze telefon, pytając się czy takie zdjęcia mogą być. Ona odbierając go, pomyślała że musi przystąpić do wdrażania swojego planu w życie i zrobiła szybki obrót, w taki sposób, żeby niby przypadkiem zahaczyć ręcznikiem o klamkę drzwi, przy których stała. Udało się zrobić to, czego chciała - ręcznik zjechał na dół, a oczom Jaśka ukazała się całkowicie naga siostra. Zanim ta zdążyła złapać ręcznik, dojrzał jej duże, dorodne, piersi, które nie zmieściłyby się w jego i tak dość sporych dłoniach. Do tego, jak na dłoni miał jej nagą cipkę, którą widać było, że niedawno musiała depilować, bo praktycznie całkowicie była pozbawiona włosków. Pauli w tym momencie już było dość. Złapała ręcznik i z telefonem w ręku wybiegła na korytarz, a później do łazienki, mając świadomość, że Jasiek patrzył się na jej gołą dupę. Weszła do łazienki i usiadła sobie na krzesełku.

- Co ja robię - pomyślała - właśnie świeciłam gołymi cyckami i dupą przed własnym bratem.

Co najgorsze, podświadomie zdawała sobie sprawę, że jej się to podobało. Poczuła, że jej muszelka zrobiła się wilgotna. Wiedziała jednak, że jeszcze nie wszystko udało się jej wykonać. Nie ma jeszcze nagrania. Bez dłuższego zastanawiania się, położyła telefon z włączoną kamerą, w taki sposób, żeby była widoczna cała łazienka. Weszła do wanny, do której zdążyła już nalać wodę i usiadła sobie tyłem do drzwi łazienki, w taki sposób, że pośladki były pod wodą, a piersi zasłaniała rękami. Siedząc tak z minutę, zbierała się na odwagę i krzyknęła:

- Jasiek - gdy nie usłyszała żadnego odzewu, powtórzyła - Jasiek, słyszysz?

Jasiek jeszcze nie wyszedł z szoku. Siedział, mając w myślach swoją nagą siostrę. Żadna laska, którą do tej pory widział gołą w necie, nie mogła się równać z jego siostrą. Była boska. Jej wysportowane, nagie ciało było idealne. Miał wrażenie, że jej okrągłe pośladki, które przez cały czas ćwiczyła, stały się jeszcze piękniejsze, od ostatniego razu kiedy je widział. Z rozmyślań wyrwał ją głos siostry i jej odkrzyknął:

- No jestem.

- Chodź na chwilę - usłyszał w odpowiedzi.

- Już idę - odpowiedział zdziwiony.

Podchodząc pod drzwi usłyszał:

- Drzwi są otwarte. Wejdź.

Jasiek złapał za klamkę i otworzył drzwi. To, co zobaczył, znowu go zszokowało. W wannie tyłem do niego, siedziała jego siostra. Co prawda, nie widział żadnego intymnego fragmentu jej ciała, ale nie miał wątpliwości, że była cała goła.

- Co tak się gapisz z otwartą buzią? - Ze śmiechem spytała Paula - Przynieś mi płyn do kąpieli z mojego pokoju. Zapomniałam, że stary się skończył, a nowy mam w pokoju, a nie chce mi się wychodzić z wody.

- Yhy, już idę - odparł, nie do końca świadomy i wyszedł. Wszedł do pokoju i od razu znalazł to, po co przyszedł. Z szamponem w ręku wszedł z powrotem do łazienki, gdzie nadal w takiej samej pozie czekała na niego jego siostra - Masz - powiedział i już chciał wychodzić.

- Poczekaj. Chciałam Cię przeprosić - powiedziała nieśmiało.

- Za co - spytał zdziwiony?

- Za to, co było u Cb w pokoju. To nie powinno się zdarzyć - odpowiedziała, spuszczając głowę.

- No co Ty, siostra, daj spokój. Przecież to było niechcący – powiedział, jednocześnie kładąc jej rękę na ramieniu - a z resztą, nie masz za co przepraszać, bo za taki widok, wielu by dużo oddało - odparł z uśmiechem.

Na to właśnie czekała Paula.

- A Ty? - spytała patrząc już mu w oczy.

- Yyy. No jesteś piękną dziewczyną, więc chyba odpowiedź jest oczywista - odpowiedział, teraz i on się czerwieniąc.

- Dziękuję - odparła - a skoro już tu jesteś, to umyjesz mi jeszcze plecy?

- No dobra.. - odparł, znowu wytrącony lekko z równowagi.

Jasiek wziął płyn, który mu podała siostra. Tu kolejny raz przeżył szok, bo sięgając po płyn Paula, odkryła jedną pierś i później już jej nie zasłoniła, tylko złapała sobie ręką włosy i przycisnęła do głowy. W ten sposób zostawiła ją nagą. Co prawda, Paula była odwrócona tyłem, więc jej nie widział, ale to był dla niego dodatkowy, podniecający bodziec.

Jasiek nie czekając długo, nalał sobie trochę płynu na rękę i zaczął myć siostrze plecy. Na początku, trzymał się z daleka od boku jej piersi. Jeździł rękoma w górę i w dół, po całych plechach Pauli. W pewnym momencie jednak nie wytrzymał, podniecenie wzięło górę i opuszkami palców dotknął gołego biustu siostry. Na początku tylko delikatnie przejechał po delikatnej skórze boku piersi, po czym zaraz zabrał rękę. Gdy nie zauważył żadnej reakcji ze strony Pauli, powtórzył ten sam manewr, przy czym tym razem zostawił ją na chwilę, jednocześnie delikatnie ugniatając nagą pierś. Gdy już chciał złapać całą ręką dorodną brzoskwinkę, Paula się delikatnie obróciła.

- Wiesz co, myślę że jestem już czysta - i w tym momencie odwróciła się przodem do Jaśka, opuszczając przy tym rękę, którą trzymała włosy, a także ku wielkiej jego uciesze tą, którą zasłaniała swoją drugą pierś. Dodatkowo posłała bratu wyjątkowo rozbrajający uśmiech, który w połączeniu z jej nagim ciałem, spowodował że zmiękły mu nogi - jesteś kochanym bratem, możesz już wyjść.

- Ok - rzucił tylko Jasiek i wyszedł. Czuł delikatne rozczarowanie, bo liczył, że będzie mógł trochę się pobawić cycuszkami siostry, ale jednocześnie był bardzo podniecony.

Paula, jak tylko Jasiek wyszedł z łazienki, szybko wyskoczyła z wanny i złapała telefon, który wcześniej odpowiednio ustawiła, aby nagrać tą całą sytuację. Z wypiekami na twarzy odtworzyła sobie cały filmik i stwierdziła, że chyba powinien zadowolić hakera. Szybko się wytarła i zawinęła w ręcznik, a następnie poszła do swojego pokoju drugimi drzwiami (nie chciała patrzeć teraz w oczy brata). Podłączyła telefon do swojego lapka i przerzuciła ostatni filmik. Następnie otworzyła pocztę internetową i nie zastanawiając się wysłała w załączniku owe video swojemu prześladowcy.

Tego wieczoru ani ona, ani Jasiek długo nie mogli zasnąć. Dla chłopaka był to niezapomniany wieczór. W końcu pierwszy raz, na żywo widział nagie piersi dziewczyny. Dodatkowo, nie były to jakieś zwykłe cycki, tylko piękne cycuszki jego siostry.

Natomiast Paula zaczęła się zastanawiać, czy to było już ostanie życzenie hakera.

19,735
9.69/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 9.69/10 (43 głosy oddane)

Komentarze (10)

Alosza · 16 kwietnia 2017

+2
0
Wincyj!!!

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

paty_128 · 16 kwietnia 2017

0
0
Słabe. Pomysł dobry, ale wykonanie słabe. Muszelki, brzoskwinki... Kurwa, to jest książka kucharska? Jak stringi mogą opinać pośladki? Cycuszki? Chłopie!

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Wirus · 16 kwietnia 2017

+1
0
Spoko. To było pierwsze opowiadanie. Coś mało tej krytyki. Przymierzam się do kontynuacji, więc chciałbym wiedzieć, na co zwrócić większą uwagę.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MrHyde · 16 kwietnia 2017

+3
0
Może to zbyt subiektywne, ale jakbyś poskracał miejscami, czytałoby się lepiej. Nie pokażę Ci konkretnie gdzie i jak. Po prostu miałem wrażenie, że jest za dużo słów w odniesieniu do treści.
Z konkretów np. "miseczka C". Ja staram się nie chodzić tą drogą na skróty. Lepiej opisz, co widzisz. Nazwij wrażenia/skojarzenia, zamiast strzelać numerkami.
"Miseczka C" wygląda trochę jak "but 37". 😉

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Indragor · 17 kwietnia 2017

+2
0

Wirus napisał:
Coś mało tej krytyki.


Skoro sam prosisz się o kłopoty, to proszę bardzo…

Skopałeś interpunkcję tak, że biedaczka leży w kałuży krwi i pewnie szybko się nie podniesie 🙁 . A konkretnie: przecinki przed „że”, „kiedy”, „co”, „jak”, „aby” – w odpowiednich miejscach rzecz jasna. Za dużo tych miejsc, aby wszystko cytować. Tylko przykład:


Pewnego wieczoru gdy Paula siedziała przed laptopem i otworzyła swoją pocztę przeżyła szok. W załączniku jednej z wiadomości, które dostała były nagie zdjęcia. Jak się okazało, była na nich ona sama. Załamana, dopiero po paru minutach zauważyła że do zdjęć dołączona jest też wiadomość, w której to autor pisze że był mile zaskoczony widokiem jaki ujrzał, włamując się na jej kamerkę w laptopie.


Podkreśliłem słowa, za którymi powinien być przecinek, ale go nie ma 🙁 .

178 cm wzrostu


Nie należy używać skrótów! Czyli powinno być „centymetrów”.

dupa będzie na youtube


YouTubie.

- Co robisz brat? – spytała Paula
- Nic. Głupoty oglądam na necie – odpowiedział
- Aha. A mogę Ci przeszkodzić? – nie widząc większej reakcji dodała...


Zaczynasz dialog łącznikiem „-” a powinieneś myślnikiem „–”. Jeśli z jakiegoś powodu (kiepski edytor tekstu) nie możesz używać myślników, to stosuj łączniki konsekwentnie wszędzie. Takie mieszanie łącznik-myślnik jest niedopuszczalne w dialogach. Poczytaj sobie np. tutaj o zapisie dialogów, bo masz z nimi problemy. Poza tym, nie sądzisz, że brakuje kropek na końcu? A i zaimki osobowe piszemy małą literą.
– Co robisz brat? – spytała Paula.
– Nic. Głupoty oglądam na necie – odpowiedział.
– Aha. A mogę ci przeszkodzić? – nie widząc większej reakcji dodała...


ręcznikiem o klamkę drzwi przy, których stała.


Tu akurat przecinek powinien być przed „przy”, a nie za.

Na koniec: od „ale” nie zaczyna się zdania!

Cała historia jest trochę naiwna, ale swój urok ma. Jeżeli poprawisz błędy i uwzględnisz przynajmniej część uwag przedmówców, to jak na pierwszy raz nie będzie źle. Życzę powodzenia w poprawkach, bo bez nich, przynajmniej ja, nie widzę możliwości opuszczenia poczekalni przez to opowiadanie.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

MrHyde · 17 kwietnia 2017 ·

+1
0
To jeszcze jeden przecinek:
Co robisz brat? - między robisz i brat.
Zasada: Od reszty zdania oddziela się rzeczowniki w wołaczu.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Falanga JONS · 20 kwietnia 2017 ·

+1
0
Autor raczej debiutuje, co widać po pisowni i innych rzeczach, więc pewne rzeczy kuleją. Ale nie jest to jakiś wielki zarzut z mojej strony.
Całość woła o trochę bogatsze przemyślenia, rozterki bohaterów, itp. Głównie dziewczyny, która trochę zbyt łatwo poddaje się hakerowi, także zbyt łatwo przejmuje kontrolę nad bratem i całą tą sytuacją.
Co do ewentualnych rad, to gdybym wiedział co chcesz pisać, udzieliłbym ich więcej, o ile takowe Cię interesują🙂.

Dla mnie na plus i wyciągam.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

wirus · Autor · 21 kwietnia 2017

0
0
Postarałem się, poprawić te błędy, na które zwróciliście mi uwagę. Dzięki wielkie za ich wskazanie. Przyznaję, czytałem to opowiadanie dwa razy, ale i tak nie wszystko wyłapałem.

Co do kontynuacji, na pewno będzie, aczkolwiek trochę się z nią wstrzymam, bo muszę sobie trochę nadrobić z pracą na uczelnię. Nie mniej jednak, wszelkie wskazówki będą mile widziane, tym bardziej od bardziej doświadczonych autorów :-)

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Kalifat · 4 czerwca 2017

0
0
Drażni mnie ta nowomowa gimnazjalna "Cb". Możecie sobie tak pisać w SMS-ach, ale nie w opowiadaniu...

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Haker · 10 czerwca 2017

0
0
Jedno "Cb' wpadło. Czasami ciężko wyjść z przyzwyczajeń 🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Teksty o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.