#257
20 czerwca 2025
20 czerwca 2025
W czasach gimnazjum grałem w piłkę ręczną, tek zresztą jak wszyscy w szkole, do której chodziłem. Latem po 1. klasie gimnazjum moja szkoła organizowała wakacyjny obóz dla piłkarek i piłkarzy w Kołobrzegu. Miał jechać tylko rocznik 95, ale jeden chłopak w ostatniej chwili wypadł, więc WF-ista stwierdził, że mimo że byłem rok młodszy, to jako najzdolniejszy przedstawiciel mojego rocznika też z nimi pojadę. Mieliśmy noclegi w jakimś ośrodku kilka km od Kołobrzegu. Nikogo z tej grupy nie znałem, trafiłem…
Oto kolejna z moich historii. Minęły wakacje, a koleżanka ze studiów namówiła mnie na zamieszkanie w akademiku. Praktycznie od samego początku złapałyśmy wspólny język. Szybko zostałyśmy przyjaciółkami i spędzałyśmy razem całkiem dużo czasu np. wychodziłyśmy czy to na zakupy, czy do kina. Oczywiście często też piłyśmy jakieś piwko do filmu, który oglądałyśmy w akademiku. W naszych rozmowach pojawiały się różne tematy i nie powiem, kiedy pierwszy raz zaczęła temat o swoich intymnych preferencjach,…
Komentarze (3)
Exhibi · 20 czerwca 2025
Raczej nie dojdzie
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
o.m.z · 23 czerwca 2025
Dam znać w połowie lipca.
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
alan · 24 czerwca 2025
Moze porozawiaj z kolezanką i zrobicie to w trojkę .Będzie i czciwie i przyjemnie
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?