#362

Anonimowe

26 grudnia 2025

Chciałam łatwo zdać studiów i nie lubiłam robić projektów i prezentacji. Większość była robiona w parach. Akurat w mojej grupie był jeden chłopak, typowy kujon, którego udało mi się zbajerować i robiliśmy je wspólnie. Tzn on robił, a ja się pod to podpinałam. Znajdywałam zawsze jakąś wymówkę, że nie mam czasu nad tym usiąść z nim i za każdym razem się na to łapał. Nie byłam nawet zbyt kreatywna wystarczyło niespodziewana wizyta rodziny, dodatkowe godziny w pracy albo spotkanie z chłopakiem dla którego "nie miałam czasu". Jednak w pewnym momencie mój pomocnik się zbuntował i powiedział, że podpisze się sam pod projektem jeśli nie zacznę się udzielać. Był to dość duży projekt na zaliczenie ćwiczeń, a przedmiot ten miał dużo punktów ETCS więc bardzo nie chciałam tego uwalić. Jednak nie chciało mi sie robić tego projektów. Negocjowałam zawzięcie, groziłam i prosiłam, chwaliłam i obiecywałam różne rzeczy. Jednak tuż przed terminem powiedział, że nie dopisze mnie do projektu chyba, że się z nim prześpię. Nie udało mi się nic wskórać więc poszłam do niego myśląc zrobię mu laskę albo włoży dwa razy i się spuści. Jednak ten niepozorny chłopak miał sporo wigoru. Obracał mnie całą noc, jak mnie rozkręcił to dochodziłam jak głupia. Całe łóżko mu zalałam. Wyszłam od niego na miękkich nogach. Po tej akcji zmieniłam swoje podejście do projektów z moim kujonkiem.

Jak Ci się podobało?

34
9
Podziel się ze znajomymi

Komentarze (4)

Ellior

Ellior · 26 grudnia 2025

+4
0

Jak się już jakiegoś zmyśleńca wstawia to warto przynajmniej sprawdzić 😉 każdy student się, że przedmioty są ECTS, a nie ETCS. No chyba, że to był jakiś projekt związany z koleją 😉

Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
No nie

No nie · 26 grudnia 2025

+4
0

Te wyznania oparte o nierealne historyjki psują ten dział

Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
Anonimowe

Anonimowe · 29 grudnia 2025

0
0

Dużo pewnie ćwiczył na ręcznym przy projektach. Oby tylko nie były to laboratoria 👶🏽 z pozytywnym wynikiem.

Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
Karlos

Karlos · 29 grudnia 2025

+3
-1

Nie ma to jak dać szpary za dwa punkty ECTS, mądry koleś zaliczy dwa razy.
A potem po latach wspomni jak zrobił co zrobił a jeszcze zaruchał za friko taką Jolkę co teraz w żabie pracuje bo studia skończyła i tak *uja wie. Hehe

Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?

Inne wyznania:

#443

Gimbus_Maciek

W czasach gimnazjum grałem w piłkę ręczną, tek zresztą jak wszyscy w szkole, do której chodziłem. Latem po 1. klasie gimnazjum moja szkoła organizowała wakacyjny obóz dla piłkarek i piłkarzy w Kołobrzegu. Miał jechać tylko rocznik 95, ale jeden chłopak w ostatniej chwili wypadł, więc WF-ista stwierdził, że mimo że byłem rok młodszy, to jako najzdolniejszy przedstawiciel mojego rocznika też z nimi pojadę. Mieliśmy noclegi w jakimś ośrodku kilka km od Kołobrzegu. Nikogo z tej grupy nie znałem, trafiłem…

26 czerwca 2026

#442

KobietaDwieTwarze

Oto kolejna z moich historii. Minęły wakacje, a koleżanka ze studiów namówiła mnie na zamieszkanie w akademiku. Praktycznie od samego początku złapałyśmy wspólny język. Szybko zostałyśmy przyjaciółkami i spędzałyśmy razem całkiem dużo czasu np. wychodziłyśmy czy to na zakupy, czy do kina. Oczywiście często też piłyśmy jakieś piwko do filmu, który oglądałyśmy w akademiku. W naszych rozmowach pojawiały się różne tematy i nie powiem, kiedy pierwszy raz zaczęła temat o swoich intymnych preferencjach,…

26 czerwca 2026
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.