#399
30 marca 2026
30 marca 2026
Dzień dobry lub dobry wieczór :) Dziś przychodzę do was z kontynuacją naszej relacji z Tomkiem, chciałabym podkreślić, że przedstawiane przeze mnie historie są prawdziwe, inaczej bym tego nie robiła :) Po naszym pierwszym spotkaniu z Tomkiem, zostaliśmy z sobą w stałym kontakcie i kolejne spotkanie nastąpiło po miesiącu. W tym tygodniu mieliśmy z Pawłem zaplanowany wypad do Zakopanego, odpocząć, zresetować głowy, ponieważ w tamtym czasie mieliśmy dużo pracy i mało czasu dla siebie. Wynajęliśmy mały…
Pod jednym z wyznań obiecałem, że opiszę moje doświadczenie. Pierwotne dotyczyło obciągania, a w komentarzach dyskusja rozwinęła się w stronę niechęci do obciągania fiuta przez kobiety. Gdy byłem mężem, również przeżywałem ten ból, moja żona chyba miała satysfakcję z tego jak raz w roku z łaską w moje urodziny obciągała mi z miną pełną grymasu, a ja chodziłem za nią potulnie i upraszałem się o więcej cały okrągły rok. Często padały stwierdzenia, że jeśli zrobię coś w domu lub kupię, to w nocy będzie…
Komentarze (2)
Anonimowe · 31 marca 2026
Nie chcę wiedzieć jaki przypał był w domu ale za to jaki szacun wśród kolegów. Zachowałeś zdjęcie na pamiątkę?
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
Robson · 1 kwietnia 2026
Zdjęcie jest zachowane, do tej pory znajomi wspominają jak tylko nawinie się temat imprez.
Trochę przypał był bo wszyscy to sobie rozsyłali no ale co zrobić. Grunt że każdy się świetnie bawił
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?