#440
25 czerwca 2026
Z racji, że u sąsiada trawa jest zawsze bardziej zielona, do tego żona ma wklęsłe sutki i kilogramów ciut więcej, jej biust nie jest tak atrakcyjny. Za to jej przyjaciółka (jak pisała Henia w poprzednim wyznaniu - nazwijmy ją Kasia)... czasem jak u nas nocowała, zawsze podziwiałem jej wdzięki jak już się w piżamę przebrała i stanika pozbyła. Z resztą trenerka od tańców mojej córki ostatnio na zajęcia przyszła bez stanika pod topem. Co za widok, piersi prawie że trójkątne, sutki jak dorodne jagódki.
Ale dziś nie o tym.
Jestem z rodziną na kempingu we Włoszech i już w myślach miałem narzekać bo nad morzem mało która toples chodzi (nie to co w Hiszpanii :), tak dziś ująłem, dwie koleżanki (25+). Jedna większe ale nie wiele, także przy bieganiu delikatnie falowały, druga takie małe miseczki, za to sutki... oj miód na moje oczy. Także wieczorem pod prysznicem szybka pamięciówka i liczę na więcej "widoków".
A Wy? Jakie macie fetysze?
Gustaw
Komentarze (2)
Henrietta · 1 godzina temu
Ja mam owłosienie u faceta, broda, klata, plecy. Mięknę od tego.
A poza tym zapraszam na priv, może będę miała coś dla Ciebie🙂
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
Super_Mario · 11 minut temu
Też uwielbiam takie piersi. Moja była miała takie , były niewielkie i jędrne.
Gustaw jakbyś chciał pogadać o fetyszu to priv.
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?