Bus przyjemności (III)

23 marca 2021

Opowiadanie z serii:
Bus przyjemności

13 min

Poniższy tekst znajduje się w poczekalni!

Aktualnie razem z ekipą siedzimy w wynajętym mieszkaniu w bloku, blisko centrum, który zaczęliśmy ogarniać do naszych potrzeb. Mieszkanie miało małą łazienkę i tylko dwa pokoje: Mały salon połączony z kuchnią i sypialnia. Zainwestowaliśmy głównie pieniądze w ten ostatni pokój. Dokupiliśmy większe łóżko, parę puf i stolik na kawę. Wraz z Andrzejem i Karolem popijaliśmy kawę, rozmawiając o pomysłach zagospodarowania tego mieszkanka. 

- Andrzejku, ty ogarnij tę naszą stronę - powiedziałem zerkając na metala, który był zajęty pracą przez laptopa - A ty Karol, czy zamontowałeś kilka ukrytych kamer w tym mieszkanku? - zapytałem retorycznie, znając odpowiedź.

- Pewnie szefie - odpowiedział z szerokim uśmiechem, a ja wstałem od stołu.

- Pamiętajcie Panowie, po dwudziestej macie stąd zniknąć. Ja będę się zmywał - powiedziałem, na to ci skinęli głową i się pożegnali. Wyszedłem z mieszkania i zszedłem na dół. Od razu skierowałem się do mojego samochodu i odjechałem. Pojechałem do swojego mieszkania w bloku i od razu gdy wszedłem do domu, usiadłem do pracy. Przeglądnąłem skrzynkę odbiorczą. Andrzej pracował nad naszą stroną, za której pomocą mieliśmy znaleźć więcej modeli. Była nas na początku garstka, która poznaliśmy za pomocą autobusu - lecz teraz trzeba było rozwinąć szerzej skrzydła. 

- Tak jak prosiłeś szefie - powiedziała do mnie Agata, która podeszła do mnie od tyłu i dała mi kawę na blat biurka. Aktualnie Agata oprócz pracy w naszej biznesie również jest moją kochanką, wprowadziła się do mnie zaraz po miłym poznaniu.

- Dzięki - odpowiedziałem, klepiąc ją w jeden z pośladków - Przyjdę tam do ciebie za kwadrans - dopowiedziałem i od razu zobaczyłem na jej pięknej jasnej twarzy uśmiech. Pijąc kawę, która mi przynioslą, zacząłem przyglądac oferty. Co ciekawsze kobiety podesłałem Andrzejowi, a facetów Zosi. Wstałem od biurka i rozebrałem się. Uznałem, że należy mi się chwila przerwy z moją Agatką.

 

***

 

Po miesiącu castingów i kręceniu innych filmów nasz skład sporo się rozrósł i zyskaliśmy sporą popularność. Dokupiliśmy jeszcze dwa mieszkania, które urządziliśmy tak jak pierwsze i podzieliliśmy się tak, że byliśmy w stanie nagrywać ponad 3 filmy tygodniowo! Był to ponad trzykrotny przeskok, co nas bardzo zaskoczyło. Dzisiaj na mieszkaniu przy centrum nadzoruje jedną z nagrywek. Biorę dwie świeżo upieczone modelki do mojego vana wraz z Grześkiem - praktykantem nagrywającym filmu, którego zatrudniliśmy, aby Karol nie był przepracowany. Zresztą nie mógł on się sklonować, prawda? Jest nas aktualnie około trzydziestu, a na tę liczbę mieliśmy dwie milfy. Od dawna miałem w głowię ten pomysł, lecz dopiero teraz mogłem go zrealizować. 

- Co mamy robić szefie? - zapytała mnie niska Pani Elżbieta, ma ponad czterdzieści lat i na seksie zna się jak nie mało kto. Od dawna pracowała jako modelka plus size, lecz mało jej było pieniędzy, więc trzeba było szukać innych alternatyw do zarobku, które jej zapewniliśmy. Niska kobieta z różowymi włosami o bladej cerze i boskim, ogromnym, tłustym tyłku, który zwiedziłem nie raz. Miała zielone oczy, które współgrały z długą zielonkawą sukienką, która podkreślała jej figurę. 

- Głuptasku, to co zwykle! Będziemy dawać dupy przed kamerami! - odpowiedziała sarkastycznie blondynka Angela, która również jak jej towarzyszka była dosyć przy tuszy. Miała na sobie zwykłą białą koszulę ze sporym dekoltem, który pokazywał jej naturalną miseczkę F - to był czynnik, który przeważył przy jej wybiorze do produkcji. Miała do tego dobraną czarną spódniczkę i tatuaż na prawej dłoni, która przedstawiała różę. 

- Będziecie szukać jakiegoś szczęściarza, który was zerżnie za naszymi kamerami. Pamiętajcie o tych wszystkich kruczkach, o których wam mówiłem. Ja będę stał z parę metrów w tył i was z ukrycia nagrywał z Grześkiem - skończyłem swój wywód i zatrzymaliśmy się na parkingu, który stał przy plaży. Kobiety wyszły pierwsze z vanu, a my je śledziliśmy we dwójkę nosząc ukrytą kamerę. Nasze dwie milfy długo nie szukały pierwszego kandydata. Wracał z plaży i był cały opalony. Nosił jedyne bokserki i z daleka było widać, że miał sylwetkę atlety. Całe jego ciało było w tatuażach, miał dobrze zadbaną brodę i nosił okulary przeciwsłoneczne.

- Przepraszam Pana! - zawołała Angela, a mężczyzna nawet tego nie ukrywając spojrzał kobiecie prosto w biust - Mamy dla Pana propozycję… - zaczęła blondynka przygryzając wargę, lecz nieznajomy jej przerwał.

- Jesteście niewyżyte i szukacie faceta do ruchania? - zapytał z sarkazmem, mierząc obie kobiety wzrokiem i skanując je od deski do deski.

- To pierwsze nie, ale drugie tak - odpowiedziała Elka, która uśmiechnęła się do rozmówcy - Jedziemy do naszego mieszkanka, a tam się ruchamy, ale jest parę ale. Nagrywamy to i wrzucamy do sieci. Przeszkadza ci to? - zapytała, patrząc mężczyźnie prosto w oczy.

- Nie ma żadnego problemu. To jak to robimy? - zadał pytanie z szerokim uśmiechem. Podeszliśmy do niego i się poznaliśmy, wymieniając kilka zdań. Miał na imię David, pochodził z Ameryki, ale miał polskie korzenie, dlatego płynnie mówił po naszym ojczystym języku. Nie minęło więcej niż pół godzinny i w końcu byliśmy na naszym mieszkanku. Ubrany w krótkie spodenki i flanelową koszulę, usiadł na jednej z puf, a na dwóch pozostałych naprzeciwko usiadły kobiety.

- Miłej zabawy - powiedziałem patrząc na trójkę zainteresowanych, a następnie spojrzałem na Grześka - Nie spierdol tego - powiedziałem krótko i wyszedłem z bloku. Miałem jeszcze wiele spraw do załatwienia, które same się niestety nie zrobią. David zdjął spodenki i kąpielówki, które miał pod nimi. Przed parą kobiet stał gruby i naprawdę ogromny penis, który już był twardy. Angela wraz z Elką uklęknęły przed mężczyzną. Siedziały już od dawna nagie, ku ucieszę Davida. Pomiędzy swój olbrzymi biust blondynka włożyła prężące się przyrodzenie i zaczęła pomału robić atlecie hiszpana, a druga z nich zaczęła dokładny masaż jaj, które były delikatnie podgryzane. Hiszpan stopniowo stawał się coraz bardziej intensywny, dzięki szybszym ruchom Angeli co wprowadziło mężczyznę w stan ekstazy. Popchnął kobietę w przód i obrócił ją siłą i zaczął bardzo szybko i mocno penetrować kobietę, która jęczała  wniebogłosy, łapiąc się za podłogę i wypinając wysoko swoje pośladki. Mężczyzna złapał jej olbrzymi biust, który skakał jak szalony i ścisnął mocno jej sutki, co dodało dodatkowych wrażeń. Różowo włosa zaczęła namiętnie całować się z mężczyzną, co bardziej go zmotywowało do dania z siebie dwieście procent. Po chwili Angela nie mogła wytrzymać i spadła na podłogę i zaczęła się wić z przyjemności na podłodze pod wpływem orgazmu. Czuła się jak w swoim świecie, niebie rozkoszy. Nie będąc zbytnie sentymentalnym, David złapał za włosy Elkę i pchnął ją na łóżku. Ta szybko weszła na nie, wypinając w górę swój ogromny tyłek. Atleta doskonale wiedząc co ma zrobić, od razu, spróbował czegoś innego. Włożył swojego penisa do drugiej dziury i zaczął pomału dostosowywać się do tego ciasnego miejsca. Elżbieta głośno jęknęła i złapała się pościeli, czując, że ma w sobie ostrego zawodnika. David, czując się jak Bóg, dawał z siebie wszystko, można powiedzieć, że wstąpił w jego demon seksu, który nie dawał spokoju milfie. Angela ogarnęła się po orgazmie i położyła się obok swojej przyjaciółki i zaczęła ją całować, co jeszcze bardziej podkręcało atmosferę. Nagle mężczyzna zmienił partnerkę i zaczął bardzo szybko, lecz nie za mocno posuwać blondynkę, wpatrując się w falujący biust. Po chwili ekspresowego seksu David położył się na łóżku, a ponownie rozpalona Angela wskoczyła przodem na mężczyznę i zaczęła na nim bardzo szybko podskakiwać. Całe jej ciało, a zwłaszcza biust podskakiwał w aktualnej sytuacji, co kręciło Davida - kochał takie tłuste laski. Nie wytrzymał długo i niedługo potem doszedł w blondynce.

***

 

Zerknąłem na telefon i włączyłem ukryte kamery, które się znajdowały w mieszkaniu i natychmiast zerknąłem na rozwój sytuacji.

- Kurwa trzeci raz? - zapytałem siebie pod nosem, widząc jak David, posuwał Elkę w klasycznej pozycji. Odłożyłem telefon, myśląc o tym jak wiele montażu mnie czeka, lecz to dobre - to może być jeden z lepszych naszych filmów. Stałem aktualnie w korku, w naszym „kultowym” vanie i jechałem na spotkanie z innym polskim kanałem, który kręci filmy porno. Byli znacząco od nas mniejsi, ale taki cross może dać sporo nam i im, dlatego postanowiliśmy zawrzeć współpracę.

- Cieszę się, że wybrałeś mnie do tej współpracy - powiedział do mnie Andrzej z uśmiechem, który siedział obok mnie na fotelu pasażera.

- Jesteś jednym z ulubieńców kanału, więc nie robię tego tylko z  sympatii - odpowiedziałem szybko, skupiając się na drodzę - Na nasz kanał nagrywamy z ich modelkami, a na nich pójdzie z naszymi i myślę kogo wybrać. Co o tym myślisz? - rzuciłem niby mimochodem, zerkając kątem oka na metalowca.

- Brałbym Zośkę i Agatkę, są chyba najbardziej twarzowe - odpowiedział bez zastanowienia, a ja skinąłem głową.

- Jeszcze nad tym pomyślimy - powiedziałem zatrzymując pojazd - To tutaj - dodałem po chwili i razem wysiedliśmy z vana. Zamknąłem auto i skierowałem się ku bloku, który nie wyglądał zbytnio zachęcająco. Typowy blok, zbudowany krótko po upadku komunizmu i było to wyraźnie widać i czuć. Zadzwoniliśmy do mieszkania i drzwi się przed nami otwarły. Szybko weszliśmy na trzecie piętro i bez problemu wkroczyliśmy do mieszkania. Pogadaliśmy chwilę z ich menadżerem, a następnie z dwójką dziewczyn, która nam przypadła. Rozeszliśmy się do swoich pokoi, z szerokimi uśmiechami. Wszedłem z kobietą do salonu, dokładniej na kanapę. Siedzieliśmy obok siebie i po raz kolejny zacząłem się jej przyglądać. Na pierwszy rzut oka wydawała się dosyć przeciętna - niska szatynka, która miała delikatnie fioletowe końcówki. Miała na imię Natalia. Blada cera, niebieskie oczy i przeciętna figura, nie wyróżniała się niczym specjalnym. Lecz przed naszą wizytą wygooglowałem ich kanał i przeglądnąłem wszystkie modelki pobieżnie i tylko ona przykuła moją szczególną uwagę. Miała typowo dziewczęcy urok i wysoki słodki głosik, który dodawał jej dodatkową urokliwość. Włożyła delikatnie swoją dłoń w moje majtki i zaczęła masować mojego członka, pomału w górę i w dół. Uśmiechnęła się szczerze do mnie i swoją wolną ręką rozpięła biustonosz. Miała małe piersi z dużymi sutkami, co mnie zainteresowało. Od razu po zdjęciu stanika, schyliła swoją głowę i połknęła całego mojego penisa. Cicho jęknąłem i położyłem obie dłonie na jej włosach, za które zacząłem delikatnie ciągnąć. Zaczęła posuwać swoją głową w górę i w dół, zasysając całego penisa z góry do dołu, a swoje dłonie położyła na moich biodrach. Z pokoju obok słyszałem już głośne kobiece jęki i stukanie łóżka. Wywróciłem wymownie oczami, a kobieta podniosła swoją głowę. Delikatnie mnie popchnęła na kanapę, a ja położyłem się na nim. Następnie usiadła na mnie tyłem i swoją dłonią włożyła mojego penisa w siebie. Zaczęła delikatnie się unosić, cicho pojękując, a ja byłem wpatrzony w jej małe, lecz soczyste pośladki. Złapałem za nie i mocno ścisnąłem, co spowodowało cichy jęk Natalii. Zaczęła stopniowo przyśpieszać, zamknęła swoje oczy, skupiając się na swojej pracy, a ja ciężko oddychałem. Była zadziwiająco ciasna, co doprowadziło mnie do przedwczesnego orgazmu. Ale to jeszcze nie teraz! 

- Może chodź na pieska? - zapytałem, sprzedając jej klapsa w tyłek.

- Dobrze skarbie - odpowiedziała mrucząc jak dzika kotka. Zeszła ze mnie, a ja szybko wstałem z kanapy. Położyła swoje dłonie na stoliku od kawy, wypinając wysoko swoje pośladki w moim kierunku - nie zastanawiałem się za szybko. Wszedłem od razu w nią i zacząłem ostrą i szybką penetrację. Sprzedawałem jej raz za razem klapsy, jeszcze bardziej przyśpieszając. Kobieta była w szoku, jęczała  wniebogłosy, a ja razem z nią. Czułem się naprawdę bosko i nie mogłem już dłużej - zalałem jej cipsko falą spermy.

 

C.D.N

 

9,673
3.09/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 3.09/10 (8 głosy oddane)

Z tej serii

Komentarze (0)

brak komentarzy

Teksty o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.