Forum

Złote Majtki dla najlepszego
Od razu napiszę, że to nie mój pomysł. Wpadł na niego Kleio, jak sądzę żartem. A ja pomyślałem: może by tak na serio?
Nagroda „Złotych Majtek” byłaby honorowa, a nie materialna. Otrzymywałby ją ten autor, którego oryginalny tekst został najwyżej oceniony przez ogół czytelników w danym roku.

Na profilu pojawiałaby się ikonka w postaci miniaturki złotych szortów, wraz z rokiem (latami), w którym autor zdobył ową nagrodę. Klikniecie ikonki, skutkowałoby przejściem do opowiadania lub listy wyróżnionych w ten sposób opowiadań tegoż autora, jeśli byłoby ich kilka.

Można się też zastanowić, czy taka ikonka nie powinna się pojawiać w następnym całym roku przy każdym poście zdobywcy „Złotych Majtek” pod awatarem użytkownika. Ewentualnie mógłby to być wybór nagrodzonego autora (odpowiednia opcja w ustawieniach konta).

Za to koniecznie powinna być ogólnie dostępna lista w ten sposób nagrodzonych autorów. Aktualnie, od 2009 roku, taka lista mogłaby wyglądać np. tak (ikonkę „Złotych Majtek” zgodził się reprezentować znaczek „>”):

> 2016: XXX_Lord za opowiadanie „Człowiek witruwiański III”
> 2015: motylewnosie,
za opowiadanie „Poszukiwany, poszukiwana VII”
> 2014: Scarlett,
za opowiadanie „Friendzone”
> 2013: motylewnosie,
za opowiadanie „Dżin II”
> 2012: motylewnosie,
za opowiadanie „Wygrana III”
> 2011: motylewnosie,
za opowiadanie „Przejście przez pasy”
> 2010: latarnia_morska,
za opowiadanie „Nowa rodzina Moniki”
> 2009: Anita,
za opowiadanie „Wspomnienia”

Lub w większym uproszczeniu:

> XXX_Lord, 2016
> motylewnosie, 2015
oraz 2013, 2012, 2011
> Scarlett, 2014
> latarnia_morska, 2010
> Anita, 2009


A w 2017 roku duże szanse na zwycięstwo ma adix.

I co wy na to?
Jak to wypali, to będę publikować codziennie by wygrać te majty ;D
Ja i tu ponowię pytanie zadane na ogóle. Damskie, czy męskie te Złote Gatki? 😉 Bo jak damskie, to może cały komplecik, z biustonoszem!
Uniseks 😉
@Indragor ujrzeć Ciebie w tym kompleciku z biustonoszem wwwrrrr...... to widok wart pierwszego miejsca 😉
tylko z biustonoszem? Może lepiej złoty czadorek? Unisex oczywiście. 😉
@Krystyna, no wiesz??? 😀
@Indragor, oj tam... pomarzyć nie można 😉 cha cha cha
Barchany, stringi, figi czy gacie po tacie? 😉

Pomysł zajebisty i jestem za 🙂
Cwaniaki i @Indragor, i @XXX_Lord. Obaj stoją na najwyższym stopniu drabiny, to mogą walczyć. A co ma zrobić taka szara myszka jak ja, która wspina się po tych szczebelkach i ciągle szczyt daleko? Może jakieś stringi w damskiej konkurencji, tak na otarcie łez?
A tak w ogóle to @Marc zauważ proszę, że @XXX_Lord. się brzydko wyraża!

Tak całkiem poważnie teraz... oczywiście, że też jestem za 🙂
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.