Forum

Złote Majtki dla najlepszego (strona 2 z 4)
@Krystyna Dziękuję za zwrócenie uwagi. Zostanie ukarany 😉
Palcatem, palcatem Go! Ten raz mogę zostać Switchem 😉
Stop! Kryśka, więcej powagi. Tu o Złote Gacie chodzi.
Jeżeli znajdą się Złote Wyszczuplające Gacie, to jestem w stanie rozważyć swoją kandydaturę i ewentualnie pokusić się o jakieś opowiadanie, może dwa. No, ewentualnie siedem 😉
Wg profesora Miodka słowo "zajebiste" to nie przekleństwo 😛
Złote gacie niszczą, jestem w 100% za.

Może dawać by też złote, srebrne i brązowe usta (wargi, ekhm) dla użytkowników (zarejestrowanych), którzy w danym roku wstawili najwięcej komentarzy?
Zauważyłem, że pojawia się coraz mniej opinii - to byłby motywator do zarejestrowania się i aktywności na stronie.
Poza tym mieć złote wargi obok xywy, bezcenne 😉
@deal
W Twoim przypadku to nawet motywator w postaci złotych stringów nie zda egzaminu 😛 Kolejne opowiadanie wrzucisz w 2019? 😉
Dodałbym tylko parametr, minimalna ilość głosów "x", dlaczego? Ano dlatego, że jeśli ktoś opublikuje opowiadanie 20 grudnia i będzie miał 10 wysokich not, może być niżej sklasyfikowany niż ten, który opublikował je w marcu i dostał głosów 80.
A może by to rozszerzyć i dawać złote majtki co kwartał, a rocznie diamentowe za najlepszy roczny wynik?
Złotousty także mi się podoba - byleby to nie doprowadziło do wysypu postów w stylu "Super!" "Ekstra!" itd...
Limit głosów już jest. Opowiadanie, aby znaleźć się na liście najlepszych, musi uzyskać powyżej 20. głosów.
Żeby dać szansę tym, które zostały opublikowane pod koniec grudnia, można byłoby przyjąć za "dzień referencyjny" np. 1. lutego.

Krystyna napisała:
A co ma zrobić taka szara myszka jak ja...


Oj tam, zaraz szara...
To może zrobić głosowanie na majtki, żeby nie faworyzować opowiadań z początku roku. Uczestniczyłyby wszystkie opowiadania z danego roku. Czas na oddanie głosu byłby np. od 1 stycznia do 31 stycznia roku następnego. Można dać każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi 5 głosów (gwiazdek, złotych nitek) i niech rodziela je według uznania.

Z drugiej strony premia za wczesne publikowanie nie musi być wcale zła. Może zachęcić do szybszego wypuszczania tekstów z szuflad i innych klatek.
Wy serio wierzycie, że na P. będzie można zawalczyć o Złote Majty :]?
@GreatLover ja już we wcześniejszym wpisie dałam wyraz swoim wątpliwościom. Dlatego, aby nie popaść w depresję z tego powodu, nabyłam motek złotej nici, szydełko, druty i sama sobie wydziergam Złote Gatki w długie, zimowe wieczory 😉
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.