Forum

Złote Majtki dla najlepszego (strona 3 z 4)
A Osrane Gacie dla najgorszego tekstu 😀
Złote Majtki vs. Osrane Majtki
😀
Osrane gacie 😀
Mam swój typ, w Poczekalni jest taka "perełka".
Niestety wątpię, żeby Administracja Portalu poszła na coś takiego 🙁
Nagroda „Złotych Majtek” nie spotkała się niestety z szerszym zainteresowaniem, więc tylko dla zaspokojenia ciekawości napiszę, że nieoficjalnie (bo nagrody nie ma) zdobywcą „Złotych Majtek” w roku 2017, bezapelacyjnie, bo okupuje I i II miejsce, został…

1. XXX_Lord za opowiadanie „Księgarnia” (pierwsze miejsce część II, drugie miejsce część I). Odpowiednio 9,71 i 9,69 pkt.

Dalsze lokaty zajęli:

3. Indragor opowiadaniem „Kuzynka, moje panny i złote łany zbóż” – 9,63 pkt.
4. Nazca opowiadaniem „Nie – Boska opowieść IV” – 9,62 pkt.
5. XXX_Lord opowiadaniem „Przepchaj mi rurę” – 9,58 pkt.
6. Adix opowiadaniem „Kara za grzechem chodzi. Tajemnica druga” – 9,56 pkt.

Gratulacje dla zwycięzcy, niestety również nieoficjalne 🙂 .
Jako że na podium stanęli panowie, oto nagroda: https://i.ebayimg.com/images/g/aTUAAOSwYDZaU-sR/s-l300.jpg
😉
Trochę poniewczasie, ale pomyślałem, że też się wypowiem (a co?!).
Co to znaczy najlepszy? Stylistycznie bezbłędny, fantastycznie opowiedziany czy maksymalnie podniecający (tekst)? A może najlepszy w danej kategorii? Seks oralny, analny, lesbijki, fetysz itp.?
Rozumiem chęć wyróżniania dobrych opowiadań, ale prawda jest taka, że wyróżnienia dotyczyłyby wąskiej, moim zdaniem, grupy pisarzy. Nie oszukujmy się, wiele opowiadań jest nastawionych na tanią podnietę i nikomu o głowie nie chodzą złote majtki. Przynajmniej nie w tym sensie 😉
Można by się zastanowić ewentualnie nad wyróżnieniem jakościowym użytkowników. Najlepiej oceniany, najaktywniejszy, najmądrzejszy, najpiękniejszy itd. Gdybym, jako zwykły, szary czytelnik, chciał przeczytać dobre opowiadanie, łatwiej byłoby znaleźć odpowiedniego użytkownika, gdyż jeśli jego opowiadania stale dostają wysokie noty, coś jest na rzeczy. Z drugiej strony, gdyby ktoś potrzebował rady odnośnie swojego opowiadania, szybciej otrzymałby ją od osoby, która jest z tego znana (i odpowiednio wyróżniona).
To jest luźny pomysł, bardziej na potrzeby dyskusji.
Nagrody Złotych Majtek nie ma, ale gdyby była, to…

Za najlepsze opowiadanie w 2018 roku, zgarnąłby ją (a właściwie je 😉 ) ponownie XXX_Lord! Ponownie, bo okazał się… to znaczy okazałby się zwycięzcą również w 2017 roku! Gratulacje!

Oto pierwsza szóstka:

1. XXX_Lord, za opowiadanie „Kwiat Lotosu (II)” – 9,81 pkt.
2. CichyPisarz – „Życie lubi zaskakiwać” – 9,53 pkt.
3. Koko – „Weekend z Alą (II)” – 9,50 pkt.
4. CichyPisarz – „Kryzys tożsamości (III) – Inne twarze” – 9,50 pkt.
5. Vivi – „Braki” – 9,46 pkt.
6. CichyPisarz – „Kryzys tożsamości (IV) – Przygotowania” – 9,38 pkt.

No i proszę, w pierwszej szóstce aż trzy opowiadania CichegoPisarza, a w pierwszej dziesiątce aż sześć! To też swego rodzaju rekord. Gratulacje.
Jupii!!! 😀 Aj łon! 😀
Trzeci raz z rzędu, jest za to jakiś bonus? Marc, no weź coś zrób! Marzą mi się te Złote Gacie jako dodatkowy znacznik przy awatarze. Wiesz, jaki miałbym fejm w Internetach? 😛
Chyba czas ogłosić konkurs na znacznik Złotych Gaci 😀
Minął kolejny rok bez nagrody „Złotych Majtek”. W 2019 mamy niezwykłą sytuację. „Złote Majtki” należałoby przyznać ex aequo dwóm autorom:

1. miejsce:
Diabełwgłowie, za opowiadanie „Barbara (III)” – 9,85 pkt.
koko, za opowiadanie „Weekend z Alą (V)” – 9,85 pkt.


Kolejne miejsca zajmują:

3. kilgore_trout – „Układ (IV)” – 9,78 pkt.
4. CichyPisarz – „Dom w lesie (II) – Zapach lasu, truskawek i cioci Leny” – 9,74 pkt.
5. CichyPisarz – „Życie lubi zaskakiwać – Zimowy weekend” – 9,72 pkt.
6. Agnessa Novvak – „Cóżeś ty uczynił, Adamie? Nic ponad to, czego sama nie chciałaś, czyli nic się nie dzieje przypadkiem, o Ewo! (V)” – 9,68 pkt.

Ciekawostką jest brak w pierwszej szóstce pojedynczych opowiadań. Wszystkie są w takiej czy innej formie, ale serialami. Czyżby oznaczało to zmierzch pojedynczych opowiadań i wzorem telewizji zapanowała również tutaj moda na seriale?

Ponieważ nagroda nie zyskała wystarczającego poparcia, aby realnie zaistnieć, jest to raczej ostatnie takie zestawienie, przynajmniej z mojej strony. Nie ma sensu ciągnąć czegoś, czego nie ma. Dlatego tak na zakończenie, sugerując się propozycją paty_128 (chociaż ja tak daleko w nazewnictwie bym się nie posunął), lista sześciu najgorszych, zdaniem czytelników, opowiadań opublikowanych w 2019 roku:

1. Adrenalinaaa – „Piernik i Wiatrak” – 3,36 pkt.
2. XeeleeFirst – „Córka faraona” – 4,77 pkt.
3. XeeleeFirst – „Natalia i jej córka – tajemne porozumienie” – 5,19 pkt.
4. Sino – „Eva” – 5,32 pkt.
5. XeeleeFirst – „Kasia i Marta – moje nimfomanki” – 5,82 pkt.
6. XeeleeFirst – „Mariusz! To nie był gwałt! – Aga na konferencji” – 5,84 pkt.

Hm… jakieś niespodzianki?

No to pa, pa 🙂
@Indragor, nie ciekawi Cię, jak wyglądałoby zestawienie ze wszystkich lat istnienia Pokątnych 🙂?
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.