Forum » Chcesz zostać naszym patronem?

Dołącz do loży patronów czyli specjalnej grupy, która wspiera istnienie naszego portalu poprzez dobrowolne wpłaty. Za wsparcie w wysokości 5 PLN lub więcej Twoje konto zostanie podniesione do rangi Patrona (znajdziesz się w loży patronów, wszystkie Twoje komentarze i wpisy na forum będą oznaczone rangą Patrona serwisu, a także oszczędzimy Ci wyświetlania reklam 😉.
Wsparcie możecie zadeklarować za pośrednictwem serwisu Tipeo: https://tipeo.pl/pokatne
A myślałem, że to serwis wreszcie weźmie się za wspieranie biednych autorów ^^
No właśnie - trzeba być i biednym i autorem. Nie kwalifikujesz się 😀

Powiem tylko, że testowa wpłata ode mnie doszła - @Marc potwierdził - więc system działa 🙂

PS Według mnie możecie spokojnie podnieść tę rangę do przynajmniej 10 zeta. Nawet z podatkiem to mniej więcej tyle, ile tani kebs, więc nie przesadzajmy ze skromnością 😛

Agnessa Novvak napisał/a:
No właśnie - trzeba być i biednym i autorem. Nie kwalifikujesz się ????

Powiem tylko, że testowa wpłata ode mnie doszła - @Marc potwierdził - więc system działa ????

PS Według mnie możecie spokojnie podnieść tę rangę do przynajmniej 10 zeta. Nawet z podatkiem to mniej więcej tyle, ile tani kebs, więc nie przesadzajmy ze skromnością ????

A nie no jasna sprawa. Ja myślałem o tych prawdziwych młodych i zdolnych - takie skrzywienie altruistyczne.
Ja to się cieszę, że nie muszę płacić za publikowanie czegokolwiek (jeszcze).

Według mnie, Agnesso, w ramach śpiewania do szafy winnaś była wpłacić 100 zeta oraz wnieść wniosek o podwyższenie do 150. Nawet z podatkiem to mniej więcej tyle, co kawa na placu świętego Marka, więc nie przesadzaj z tą skromnością.
ŁUBUDUBU, niech nam żyje Marek z naszego klubu... 😀
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
Pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.