W_ja

W_ja

Czytelnik

28 marca 2026
28 czerwca 2026

39

Liczba komentarzy

4

Ilość wpisów na forum

Ostatnie komentarze

W_ja · 4 tygodnie temu · "Rodzinne grzechy: Wesele (III)"  
+2
0

No tak nie daj się prosić i napisz Poprawiny 😉

W_ja · 4 tygodnie temu · "Post mortem"  
0
0

Dlaczego mi to pachnie Jagodą i Szczypiorem… zawsze te trawy z nimi będą chyba się kojarzyć 🙂

Dzięki za kolejny kawałek dający do myślenia. Wiele jest sytuacji w życiu, gdy sami siebie w głowie pytamy czy jestem… byłam szczęśliwa…
Gdzie to się skończy i jak - to pytania o codzienność nieznaną.
Ty jak zawsze postawiłeś w tym pytaniu miłość i parę jako przemyślenia jak może wyglądać perspektywa dość swoista a zarazem nie do końca jasna

W_ja · 22 maja 2026 · "Baltica Express"  
0
0

Dzięki za ten tekst - masz racje jest różnica 😉

W_ja · 3 maja 2026 · "Służka Krwi i Księżyca (I) – Echo Tańca"  
+1
0

Przeczytałam obie wersje i powiem szczerze po tej tutaj czuje przesyt…
Za dużo słów za mało niedopowiedzeń, które często dodają takim historiom tego czegoś.

W_ja · 26 kwietnia 2026 · "Jagoda (VII). Odwilż"  
0
0

@Tejot nie przejmuj się już tak tą Kostką… Całość pisze się naprawdę w piękną historię - i tego się trzymajmy 😉

Jak zauważyłeś to wróciłam też do początku 😉

W_ja · 26 kwietnia 2026 · "Walka z wiatrakami (III)"  
+1
0

Kolejna historia za mną… masz jak najbardziej pomysły ciekawe - choć akcja jest nie do końca rozbudowana…
Może i warto było tak zastawić - zastanawiam się teraz i chyba jednak brakuje takiej małej kropki nad i
Dzięki i pozdrawiam

W_ja · 26 kwietnia 2026 · "Konsternacje (III)"  
+1
0

Cała historia jest dość ciekawa… czy oryginalna? Może tylko trochę…
Happy End trochę spodziewany, a trochę nie do końca.
Trochę zgubiłam się w tym zamieszaniu czasem, ale ok jeśli taka była Twoja wizja @valkan

W_ja · 26 kwietnia 2026 · "Życiowa historia"  
+1
0

Hmmm umiesz ciekawie opisywać koleje ludzkiego losu co mnie osobiście cieszy, bo nie trafiłam na wielu, którym by się tak udawało.
Tak - postanowiłam przeczytać Twoje opowiadania nie wiem jeszcze czy ponownie czy pierwszy raz, ale ciągnie mnie do tego😉
Każdy w życiu patrzy swoimi oczami na to co przed nim, za nim i w głowie…
Świat jest zlepkiem i niby każdy stara się próbować go opisywać, ale jak zwykle oczy jednego widzą zawsze inaczej

W_ja · 26 kwietnia 2026 · "Wybór (III)"  
+1
0

Trzy punkty widzenia na tą samą historie a jednak tak różne…
Czekam na więcej, bo chciałabym zobaczyć jak pokażesz to dalej.
Widzę jak wnosisz w każdej z odsłon swoje przemyślenia na testy i tematy życia.

Dzięki i czekam 🙂

W_ja · 26 kwietnia 2026 · "Wybór (II)"  
+1
0

Tak jak pisałam poprzednio idę dalej 🙂

Dzięki za kolejny krok w tej historii

W_ja · 26 kwietnia 2026 · "Wybór (I)"  
+1
0

Hmmm… pójdę dalej dowiedzieć się więcej..
Mam przemyślenia po tej części, ale zobaczymy czy się zmienia czy nie.
Dzięki i idę dalej

W_ja · 26 kwietnia 2026 · "Jagoda (I). Droga do... siebie"  
0
0

Wiele przemyśleń przychodzi i wiele przemyśleń zostaje…
Szkoda, że jak mówisz musiałeś skracać… podejrzewam, że w wersji dłuższej jeszcze więcej czaru i uroku w tym by było…
Dzięki - nie wiem czemu uważacie to za długi tekst… połknęłam go w chwile i na możliwość oceny znów muszę czekać 😉
Lubię cykl Jagody - poważnie mówiąc każda część daje możliwość wejścia w jej odczucia i życie… bo tak jak Tinder daje zobaczyć jej zachowawczość tak tutaj szukając siebie otwiera ją najbardziej niż człowiek by się mógł spodziewać.
@Tejot jak zawsze dałeś coś o czym będę myśleć przez długi czas

W_ja · 25 kwietnia 2026 · "Jagoda (VII). Odwilż"  
+1
0

Wow… to było wiele naraz i zaskoczyłeś 🙂
Jagoda w pełni sił i życia… pięknie

Dzięki

W_ja · 25 kwietnia 2026 · "Ostatni rok (XIV). Zakończenie roku, wieczór"  
0
-1

Po tylu intrygach cisza…
Dzięki za ten cykl 🙂

W_ja · 23 kwietnia 2026 · "Historia A (I)"  
0
0

Popraw w tej historii imiona i kto kiedy bo jest ciężko

W_ja · 23 kwietnia 2026 · "Czy mnie słychać? (I)"  
0
0

Lubię wracać do tego tekstu co jakiś czas..
Nadal boskie 😉 zwłaszcza, że czytam obie ciągiem….
Szkoda, że każe mi czekać 20-25 min z oceną… wychodzi, że za szybka jestem 😉
A tak serio to naprawdę lubię ten cykl i dzięki wielkie za niego 😉

W_ja · 16 kwietnia 2026 · "Pieniądze za nagość (II)"  
0
0

No i ocenić nie idzie bo za szybko czytam :/ No dobra dla Ciebie poczekam te 20 min..,

W_ja · 16 kwietnia 2026 · "Pieniądze za nagość (II)"  
0
0

Czy planujesz może coś dalej?

Pozdrawiam 😉

W_ja · 7 kwietnia 2026 · "Księżycowa opowieść (IV)"  
0
0

@deal mi tu pod koniec zabrakło jakoś opowiedzianej historii Dominika - bo to mogło być jeszcze moim skromnym zdaniem rozwinięte 😉

W_ja · 6 kwietnia 2026 · "Wsi spokojna... (II) "Klechy""  
0
0

@Jamer nie przejmuj się bo nie takie historie czytałam lub znałam z opowiadań 😉
Na spokojnie poczekam, aż skończysz i wtedy poinformuje co o tym cyklu myśle 🙂
Pozdrawiam

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.