W_ja
Czytelnik
39
Liczba komentarzy
4
Ilość wpisów na forum
Ostatnie komentarze
W_ja · 4 tygodnie temu ·
"Rodzinne grzechy: Wesele (III)"
+2
0
No tak nie daj się prosić i napisz Poprawiny 😉
W_ja · 4 tygodnie temu ·
"Post mortem"
0
0
Dlaczego mi to pachnie Jagodą i Szczypiorem… zawsze te trawy z nimi będą chyba się kojarzyć 🙂
Dzięki za kolejny kawałek dający do myślenia. Wiele jest sytuacji w życiu, gdy sami siebie w głowie pytamy czy jestem… byłam szczęśliwa…
Gdzie to się skończy i jak - to pytania o codzienność nieznaną.
Ty jak zawsze postawiłeś w tym pytaniu miłość i parę jako przemyślenia jak może wyglądać perspektywa dość swoista a zarazem nie do końca jasna
W_ja · 3 maja 2026 ·
"Służka Krwi i Księżyca (I) – Echo Tańca"
+1
0
Przeczytałam obie wersje i powiem szczerze po tej tutaj czuje przesyt…
Za dużo słów za mało niedopowiedzeń, które często dodają takim historiom tego czegoś.
W_ja · 26 kwietnia 2026 ·
"Jagoda (VII). Odwilż"
0
0
@Tejot nie przejmuj się już tak tą Kostką… Całość pisze się naprawdę w piękną historię - i tego się trzymajmy 😉
Jak zauważyłeś to wróciłam też do początku 😉
W_ja · 26 kwietnia 2026 ·
"Walka z wiatrakami (III)"
+1
0
Kolejna historia za mną… masz jak najbardziej pomysły ciekawe - choć akcja jest nie do końca rozbudowana…
Może i warto było tak zastawić - zastanawiam się teraz i chyba jednak brakuje takiej małej kropki nad i
Dzięki i pozdrawiam
W_ja · 26 kwietnia 2026 ·
"Konsternacje (III)"
+1
0
Cała historia jest dość ciekawa… czy oryginalna? Może tylko trochę…
Happy End trochę spodziewany, a trochę nie do końca.
Trochę zgubiłam się w tym zamieszaniu czasem, ale ok jeśli taka była Twoja wizja @valkan
W_ja · 26 kwietnia 2026 ·
"Życiowa historia"
+1
0
Hmmm umiesz ciekawie opisywać koleje ludzkiego losu co mnie osobiście cieszy, bo nie trafiłam na wielu, którym by się tak udawało.
Tak - postanowiłam przeczytać Twoje opowiadania nie wiem jeszcze czy ponownie czy pierwszy raz, ale ciągnie mnie do tego😉
Każdy w życiu patrzy swoimi oczami na to co przed nim, za nim i w głowie…
Świat jest zlepkiem i niby każdy stara się próbować go opisywać, ale jak zwykle oczy jednego widzą zawsze inaczej
W_ja · 26 kwietnia 2026 ·
"Wybór (III)"
+1
0
Trzy punkty widzenia na tą samą historie a jednak tak różne…
Czekam na więcej, bo chciałabym zobaczyć jak pokażesz to dalej.
Widzę jak wnosisz w każdej z odsłon swoje przemyślenia na testy i tematy życia.
Dzięki i czekam 🙂
W_ja · 26 kwietnia 2026 ·
"Wybór (II)"
+1
0
Tak jak pisałam poprzednio idę dalej 🙂
Dzięki za kolejny krok w tej historii
W_ja · 26 kwietnia 2026 ·
"Wybór (I)"
+1
0
Hmmm… pójdę dalej dowiedzieć się więcej..
Mam przemyślenia po tej części, ale zobaczymy czy się zmienia czy nie.
Dzięki i idę dalej
W_ja · 26 kwietnia 2026 ·
"Jagoda (I). Droga do... siebie"
0
0
Wiele przemyśleń przychodzi i wiele przemyśleń zostaje…
Szkoda, że jak mówisz musiałeś skracać… podejrzewam, że w wersji dłuższej jeszcze więcej czaru i uroku w tym by było…
Dzięki - nie wiem czemu uważacie to za długi tekst… połknęłam go w chwile i na możliwość oceny znów muszę czekać 😉
Lubię cykl Jagody - poważnie mówiąc każda część daje możliwość wejścia w jej odczucia i życie… bo tak jak Tinder daje zobaczyć jej zachowawczość tak tutaj szukając siebie otwiera ją najbardziej niż człowiek by się mógł spodziewać.
@Tejot jak zawsze dałeś coś o czym będę myśleć przez długi czas
W_ja · 25 kwietnia 2026 ·
"Jagoda (VII). Odwilż"
+1
0
Wow… to było wiele naraz i zaskoczyłeś 🙂
Jagoda w pełni sił i życia… pięknie
Dzięki
W_ja · 25 kwietnia 2026 ·
"Ostatni rok (XIV). Zakończenie roku, wieczór"
0
-1
Po tylu intrygach cisza…
Dzięki za ten cykl 🙂
W_ja · 23 kwietnia 2026 ·
"Historia A (I)"
0
0
Popraw w tej historii imiona i kto kiedy bo jest ciężko
W_ja · 23 kwietnia 2026 ·
"Czy mnie słychać? (I)"
0
0
Lubię wracać do tego tekstu co jakiś czas..
Nadal boskie 😉 zwłaszcza, że czytam obie ciągiem….
Szkoda, że każe mi czekać 20-25 min z oceną… wychodzi, że za szybka jestem 😉
A tak serio to naprawdę lubię ten cykl i dzięki wielkie za niego 😉
W_ja · 16 kwietnia 2026 ·
"Pieniądze za nagość (II)"
0
0
No i ocenić nie idzie bo za szybko czytam :/ No dobra dla Ciebie poczekam te 20 min..,
W_ja · 7 kwietnia 2026 ·
"Księżycowa opowieść (IV)"
0
0
@deal mi tu pod koniec zabrakło jakoś opowiedzianej historii Dominika - bo to mogło być jeszcze moim skromnym zdaniem rozwinięte 😉
W_ja · 6 kwietnia 2026 ·
"Wsi spokojna... (II) "Klechy""
0
0
@Jamer nie przejmuj się bo nie takie historie czytałam lub znałam z opowiadań 😉
Na spokojnie poczekam, aż skończysz i wtedy poinformuje co o tym cyklu myśle 🙂
Pozdrawiam