Forum » Kiszone ogórki w Poczekalni (strona 8 z 8)

Kurde, szkoda tych kiszących się. Tu przyznaję rację. Jednak Panicz ma trochę racji, że noty to trochę mało jako sposób oceny i przydałoby się to jakoś dodatkowo rozdzielić. Choć i ja nie wiem jak...
A przykładem takiego potworka może być spora część (dobra - większość, a zwłaszcza stare) opowiadań, które sam publikowałem. Chociażby Ariel, która potrafiła sięgnąć noty około 9, a czytać się tego nie da przez błędy, które się tam pojawiły i za poprawę których się nigdy nie zabrałem.
Co robi od tygodnia opowiadanie pimafucin "Kryzys (II) w poczekalni? Hę?!
A co, takie wybitne?
Proponuję w takich przypadkach skorzystać z tego tematu i podpowiadać, na które z opowiadań warto zwrócić uwagę, tuż po przeczytaniu. Ewentualnie zostawić pod nim choćby komentarz. Rzuciłem okiem, ale jeszcze nie przeczytałem.
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
Pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.