Forum

Kiszone ogórki w Poczekalni (strona 8 z 8)
Kurde, szkoda tych kiszących się. Tu przyznaję rację. Jednak Panicz ma trochę racji, że noty to trochę mało jako sposób oceny i przydałoby się to jakoś dodatkowo rozdzielić. Choć i ja nie wiem jak...
A przykładem takiego potworka może być spora część (dobra - większość, a zwłaszcza stare) opowiadań, które sam publikowałem. Chociażby Ariel, która potrafiła sięgnąć noty około 9, a czytać się tego nie da przez błędy, które się tam pojawiły i za poprawę których się nigdy nie zabrałem.
Co robi od tygodnia opowiadanie pimafucin "Kryzys (II) w poczekalni? Hę?!
A co, takie wybitne?
Proponuję w takich przypadkach skorzystać z tego tematu i podpowiadać, na które z opowiadań warto zwrócić uwagę, tuż po przeczytaniu. Ewentualnie zostawić pod nim choćby komentarz. Rzuciłem okiem, ale jeszcze nie przeczytałem.
Piękna rowerzystka i złoty strumień
Zastanawiam się i nie mogę doszukać odpowiedzi, czemu to opowiadanie, poprawnie napisane, nadal tkwi w Poczekalni.
W Warsztacie zalega "Walka z bykami".
Pod ostatnim opowiadaniem Darjima "Złota fantazja" zapoczątkowałem dyskusję. W jej ramach MrHyde zasugerował tu się odezwać. Zatem robię to.

Po pierwsze, chciałbym szacowne grono Loży zainteresować takimi opowiadaniami w poczekalni, jak:
1. cała seria o Trzech dziewczynach ( Mareka),
2. Koleżanki z podstawówki (Zenondan)
3. Piękna rowerzystka (Missa)
4. Ankieterka (Draco77)

Przy tej okazji sygnalizuję, że narzędzie poczekalni chyba nie działa. Odsyłam do dyskusji pod opowiadaniem Darjima, a tu tylko fragment moich przemyśleń….

Indragor, dziękuję za wyjaśnienie. To jednak utwierdza mnie w przekonaniu, że narzędzie "poczekalnia" nie działa, a cel któremu miało służyć, nie jest realizowany. Wręcz przeciwnie, całkiem niezłe opowiadania, ale osób o mniejszym stażu zimują, choć nie odbiegają wiele od bardziej zasłużonych członków pokątnej społeczności. Może warto zastanowić się nad bardziej obiektywnymi kryteriami, równymi dla wszystkich np. automatyczne lądowanie wszystkich opowiadań w poczekalni i ich automatyczne przekierowanie do zbioru głównego, gdy mają ustaloną ilość np. odwiedzin, ocen + odpowiednia średnia np. powyżej 7.

Tetryk, osobiście to opowiadanie Darjima nie przypadło mi do gustu, ale może dlatego, że czytałem jego inne opowiadania, w mojej ocenie dużo lepsze i wiem, że stać go na więcej. Nie oznacza to, że uważam iż nie powinno być w zbiorze głównym. Średnia ocen wskazuje, że innym podoba się bardziej i ja to szanuję. Jeśli jednak to opowiadanie trafia do zbioru głównego, to przynajmniej moim zdaniem, kilka innych opowiadań tam zimujących, też powinno zmienić lokalizację. Dzięki wyjaśnieniem Indragora rozumiem dlaczego tak jest.

Darjim - zgadzam się, że literówki, etc. to nie jest wielki problem. Mi to nie przeszkadza, o ile tylko fabuła jest wciągająca. Są jednak czytelnicy, którym to bardzo przeszkadza, w tym niektórym członkom loży. Kojarzę, że kilka opowiadań z poczekalni dostało wyjaśnienia, że zimują bo mają dużo literówek lub innych błędów, choć fabuła dobra, ilość ocen i średnia wskazuje, że ludziom się podoba. Wtedy pada argument, że gimbusom wszystko się podoba i średnia nie powinna być wyznacznikiem. A ja pytam dlaczego nie? Czy te średnie tak przekłamują? To dlaczego opowiadania BlackInMan lub wielu innych wspaniałych autorów szybują na granicy 10. Ich gimbusy nie oceniają? Ponadto, jeśli coś się nie zmieni w temacie poczekalni, to mam wrażenie, że "świeża krew" nie pojawi się w krwiobiegu, portal będzie zamieniał się w przestrzeń dla autorów z większym dorobkiem, ale którzy nie zawsze mają czas by pisać a cóż dopiero z zaangażowaniem oceniać i wspierać nowych adeptów. Byłoby szkoda....
Jeśli masz wpływ na pchnięcie ciekawych opowiadań z poczekalni, to super, ale to raczej temat i problem systemowy i Twoje szczere chęci nie rozwiążą tematu.
Mam nadzieję, że wybaczysz mi, że trochę twoim kosztem poruszyłem drażliwy temat. Nic nie mam do Twojej twórczości. Doceniam, że piszesz i wrzucasz nowe opowiadania. Dzięki takim osobom portal nadal żyje. Życzę weny i czasu na kolejne opowiadania
Chcesz wziąć udział w dyskusji? Zaloguj się
pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.