Bardzo dziękuje za konstruktywna krytykę. Robie co mogę ale nie jestem zawodową pisarką. Z zawodu zajmuje sie zupełnie czymś innym wieć trudno odemnie wymagać super profesjonalizmu. Wezme wszystki uwagi do siebie i postaram się je wdrożyć w następnym opowiadaniu. Dziękuje 🙂
Na początku chciałabym podziękować za szybką publikację, wyczerpującą opinię i przywitanie. Zarówno słowa krytyki, jak i pochwały przyjmuję z zadowoleniem i jestem za nie wdzięczna. Z przyjemnością wezmę sobie do serca Twoje wskazówki i postaram się je wdrożyć w kolejnych częściach. Kontynuacja na pewno będzie stopniowana w dalszym ciągu, ale obcy jest mi wulgarny język i sceny przemocy. Jeżeli w przyszłości będziesz miała kolejne uwagi, z przyjemnością ich wysłucham.
Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując
się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.
Pliki cookies i polityka prywatności
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich
danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych
parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.
julita38 · 9 stycznia 2026 · "Przypadkowa nieznajoma (II)"
Bardzo dziękuje za konstruktywna krytykę. Robie co mogę ale nie jestem zawodową pisarką. Z zawodu zajmuje sie zupełnie czymś innym wieć trudno odemnie wymagać super profesjonalizmu. Wezme wszystki uwagi do siebie i postaram się je wdrożyć w następnym opowiadaniu. Dziękuje 🙂
julita38 · 12 listopada 2025 · "Przypadkowa nieznajoma (I)"
Na początku chciałabym podziękować za szybką publikację, wyczerpującą opinię i przywitanie. Zarówno słowa krytyki, jak i pochwały przyjmuję z zadowoleniem i jestem za nie wdzięczna. Z przyjemnością wezmę sobie do serca Twoje wskazówki i postaram się je wdrożyć w kolejnych częściach. Kontynuacja na pewno będzie stopniowana w dalszym ciągu, ale obcy jest mi wulgarny język i sceny przemocy. Jeżeli w przyszłości będziesz miała kolejne uwagi, z przyjemnością ich wysłucham.
Dzikość Karpat (II) - Ślady i…
Chcę więcej, kochanie (XI część 1)
Przebudzona (XIII-XIV)
Wilczyca (XX)
Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia
Ciepło nieznanego
Wilczyca (XIX)
Iza i Tomek (XX)
Post mortem
Służka Krwi i Księżyca (III) –…