Mam mieszane uczucia, historia ok, w miarę wiarygodna ale wiele dialogów bardzo mnie męczyło sztucznością. Do tego ciągle powtarzające się "mąż, mężuś, żona, żoneczka" zamiast imion. Kto tak rozmawia w prawdziwym świecie?
Historia poszła zbyt gładko. Ogólnie w porządku się z wieloma brakami w moim odczuciu.
Solidne opowiadanie, sensowna kontynuacja bardzo dobrej serii - przeczytałem całość po kolei. Cieszy mnie, że droga do dalszej części jest otwarta. Czekam z niecierpliwością.
Tematyka incest, szczególnie pomiędzy dziećmi, a rodzicami wymaga wyczucia i ostrożności w fabule, w przeciwnym wypadku wychodzi patologiczny potworek, który nie jest ani gorący, ani wiarygodny, a jedynie wygląda na tani skrypt do filmiku porno.
Cóż, opowieści incest - żeby wyszły w miarę apetycznie - wymagają wyczucia. Jeśli do tego doda się nastoletni wiek i całkowity brak doświadczenia (nie potrafią się całować z językiem?) i próbuje się zamienić to wszystko w festiwal wytrysków, orgazmów i zabaw pod prysznicem, wychodzi coś absolutnie niewiarygodnego, co - przez dialogi - czyta się bez emocji.
"potem już razem... Wiadomo co..." - pomagali sobie w nauce?
"białe skarpetki na stopach" - tam gdzie być powinny.
"szparka pomiędzy jej nogami" - raczej nigdzie indziej bym się jej nie spodziewał.
Trochę dziwne są te wplecenia w opis, wiele błędów stylistycznych i literówek (cycuski?) psuje czytanie. Ogólnie jednak jest przynajmniej dobrze jako całokształt jak na standard ostatniego czasu. Wiele opisów mi jednak nie pasuje...
Wrzuć to do Worda, przeczytaj dwa razy, popraw i wrzuć ponownie na stronę tu.
"ugięła się pod własnymi kolanami." Bardzo mnie rozbawiło, gdy próbowałem sobie to wyobrazić.
Seria z potencjałem, gdyby przekuć to poprawnym językiem, głębszymi opisami i choć odrobinę sensownymi dialogami. Ogólnie jest płytko, szybko, więc niektórym się spodoba. Ja do tej grupy nie należę.
Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując
się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.
Pliki cookies i polityka prywatności
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich
danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych
parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.
Minionek · 3 tygodnie temu · "Głębokie westchnienie (II) – plaża (alternatywne zakończenie)"
Jestem, chyba częściej i bardziej aktywnie...
Minionek · 3 tygodnie temu · "Dwa małżeństwa (II)"
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa, dawno tu nie zakładałem. Wznowie aktywność. Obiecuję.
Minionek · 3 tygodnie temu · "Dwa małżeństwa (II)"
Doczeka się... mam pomysł zarysowany ale czasu brak, a nie chcę pisać w pośpiechu i bylejakości.
Minionek · 3 tygodnie temu · "Mokra Włoszka (III)"
Ehhh tak wiele czasu upłynęło, temat zaparkowałem i leży, spisany na brudno... Obiecuję sobie, że serię w sposób elegancki zakończę. W tym roku.
Minionek · 18 września 2025 · "Agnieszka i jej mężczyźni (I)"
Często to wracam. Znakomite opowiadanie.
Minionek · 14 sierpnia 2024 · "Wakacje z milfami (I)"
Niestety wiele braków logicznych, płytkie teksty i niedopracowane opisy. Jako baza - ok, ale wymaga pracy.
Minionek · 17 listopada 2023 · "Basenik (I)" ·
Plagiat?
Oryginalny tekst jest od dawna w internecie pod tytułem "nastoletnie nimfomanki na basenie" czy jakoś tak.
Minionek · 28 kwietnia 2023 · "Maciek i Natalia - Rodzinne tajemnice"
Pomimo tematyki, potknięć w treści... jest ok. Dialogi są swobodnie ułożone w lepką całość.
Minionek · 24 sierpnia 2022 · "Chore dziecko (I)"
Mam mieszane uczucia, historia ok, w miarę wiarygodna ale wiele dialogów bardzo mnie męczyło sztucznością. Do tego ciągle powtarzające się "mąż, mężuś, żona, żoneczka" zamiast imion. Kto tak rozmawia w prawdziwym świecie?
Historia poszła zbyt gładko. Ogólnie w porządku się z wieloma brakami w moim odczuciu.
Minionek · 24 sierpnia 2022 · "Chcę więcej, kochanie (VIII)"
Solidne opowiadanie, sensowna kontynuacja bardzo dobrej serii - przeczytałem całość po kolei. Cieszy mnie, że droga do dalszej części jest otwarta. Czekam z niecierpliwością.
Minionek · 28 czerwca 2022 · "Adoptowana siostra"
Czytałem gorsze, ale niewiele.
Kiepskie, płytkie, drętwe dialogi, korekta językowa leży.
Minionek · 17 maja 2022 · "Moja mama"
Tematyka incest, szczególnie pomiędzy dziećmi, a rodzicami wymaga wyczucia i ostrożności w fabule, w przeciwnym wypadku wychodzi patologiczny potworek, który nie jest ani gorący, ani wiarygodny, a jedynie wygląda na tani skrypt do filmiku porno.
Minionek · 19 kwietnia 2022 · "Białe wino na Rodos"
Ogólnie ok, ale dialogi i szczególnie opisy sytuacji są bardzo powierzchowne. Historia w porządku, ale z dużymi brakami literackimi.
Minionek · 20 września 2021 · "Z siostrą nad morzem"
Cóż, opowieści incest - żeby wyszły w miarę apetycznie - wymagają wyczucia. Jeśli do tego doda się nastoletni wiek i całkowity brak doświadczenia (nie potrafią się całować z językiem?) i próbuje się zamienić to wszystko w festiwal wytrysków, orgazmów i zabaw pod prysznicem, wychodzi coś absolutnie niewiarygodnego, co - przez dialogi - czyta się bez emocji.
Minionek · 28 lipca 2021 · "Trzy odsłony Darii"
Jak jest mały to "wepchłem", a jak duży to "wepchnąłem".
Poszlem - gdy jest blisko.
Poszedłem - gdy jest daleko.
🙂
Minionek · 26 lipca 2021 · "Trzy odsłony Darii" ·
"potem już razem... Wiadomo co..." - pomagali sobie w nauce?
"białe skarpetki na stopach" - tam gdzie być powinny.
"szparka pomiędzy jej nogami" - raczej nigdzie indziej bym się jej nie spodziewał.
Trochę dziwne są te wplecenia w opis, wiele błędów stylistycznych i literówek (cycuski?) psuje czytanie. Ogólnie jednak jest przynajmniej dobrze jako całokształt jak na standard ostatniego czasu. Wiele opisów mi jednak nie pasuje...
Wrzuć to do Worda, przeczytaj dwa razy, popraw i wrzuć ponownie na stronę tu.
Minionek · 23 czerwca 2021 · "Gdy kota nie ma (V). Gość w dom"
"ugięła się pod własnymi kolanami." Bardzo mnie rozbawiło, gdy próbowałem sobie to wyobrazić.
Seria z potencjałem, gdyby przekuć to poprawnym językiem, głębszymi opisami i choć odrobinę sensownymi dialogami. Ogólnie jest płytko, szybko, więc niektórym się spodoba. Ja do tej grupy nie należę.
Minionek · 22 czerwca 2021 · "Natalia i jej córka - tajemne porozumienie"
Bardzo płytkie i sztuczne dialogi oraz opisy, a szkoda, bo historia na potencjał...
Minionek · 22 czerwca 2021 · "Sierotka (II)"
Lekka i konkretna historia, choć dość płytko opisana, ale na pewno chętnie przeczytam kontynuację.
Minionek · 21 czerwca 2021 · "Bez znajomości (I)"
Sympatyczne, miejscami wiarygodne, lekkie i przyjemne.
Dzikość Karpat (II) - Ślady i…
Chcę więcej, kochanie (XI część 1)
Przebudzona (XIII-XIV)
Wilczyca (XX)
Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia
Ciepło nieznanego
Wilczyca (XIX)
Iza i Tomek (XX)
Post mortem
Służka Krwi i Księżyca (III) –…