@AlexFenriss - jako że jutro zatwierdzę promocję obecnej części, to możesz powoli przygotowywać kolejne. One już znajdą się na stronie głównej z pominięciem poczekalni, więc będzie konieczne ich odpowiednie formatowanie oraz zdjęcie (tradycyjnie wyślij mi na maila). W razie potrzeby ogarnę drobne poprawki, ale redakcję i korektę zostawiam Tobie.
@koko Pozdrawiam ponownie i nieustająco autora. Trochę problemów w w jednym z miejsc pracy z dostępem do strony opowiadań (cenzorów nie brakuje jak się okazuje - blokada z powodu ostrzeżenia o zagrożeniu bezpieczeństwa). Więc raz jeszcze pozdrawiając do sugestii i prośby (chameleon) się przyłączam o gangbang Izy i Klaudii w większym męskim gronie na oczach Tomka, z jego udziałem lub tylko w roli obserwatora. Myślę, że osoba Damiana zainteresowanego większym gronem z odcinka VIII byłaby ok do udziału w gangbangu.
Czytało mi się zajefajnie zwłaszcza biorąc pod uwagę to czego po mojej sugestii Szanowny autor w tekście nie użył. A jako ten lubiący mieć wszystko w szczegółach bez domyślania się dla zasady i swoistej tradycji dopytuję się, co działo się "przez całą noc oraz w poranek który przyniósł kolejną falę pożądania, chyba najbardziej namiętną ze wszystkich"- cytat z treści odcinka. Bardzo mnie to intryguje, bo mogło dziać się piętnaście różnych opcji seksu, ale nie wiem, którą sobie wyobrażać. Mam nadzieję, że zdanie -cytat -" zanim ci bo zwrócę wycisnę z niego wszystko do ostatniej kropli" oraz " nie licz na to, że zadowolę się jednym szybkim numerkiem- przygotuj się na pieprzony maraton, bo zamierzam cię wydoić do nieprzytomności" zapowiada treść odcinka jakiej do tej pory nie było i szczegółowy opis tego spotkania od samego początku do samego końca (przysłowiowo - minuta po minucie). Zamiast wspomnianych zdjęć "z zajęć wyciskania do nieprzytomności" pozwolę sobie zaproponować ustawienie kamerki z transmisją na żywo albo potajemnie, albo też za wiedzą wszystkich, zwłaszcza dwójki trenujących "wyciskanie". Już raz z kamerką mieliśmy do czynienia i był to pomysł dokonały ( odc V)
@Jorg Pozdrawiam, dziękuję za wspomnienie, chyba nie jestem aż tak monotematyczny, ale lubię pobudzać wyobraźnię tym, co czytam, a nie tym czego się domyślać mam, zwłaszcza gdy opowiadania naszego autora są super jedno po drugim.
te opowiadania (seria) są tak obrazowe, że ktoś powinienen z pomocą AI zrobić z tego film, sama scena ze śpiewem karła, słowa ułożone przez Historyczę to byłoby mistrzowstwo przy zachowaniu klimatu. Duże wyzwanie ale efekt warty oskara...
Ależ właśnie się nie skończyło... Tyle możliwości kontynuacji kołata mi się po głowie... Tylu uczestników życia dworskiego mogłoby zechcieć zapukać do serduszka skromnej nauczycielki dzieci królewskich...
@Jakub - no bez przesady. Nauczyciele i tak mają nadto własnych problemów, więc nie porównujmy ich jeszcze z jakimiś amatorskimi pornopisarzynami z internetów! 😛
dziwi tylko ze loża szyderców przepuściła tak wspaniałe opowiadanie dla uciechy wielbicieli ale wbrew swoim beznadziejnym zasadom. przecinki, brakło ich chyba ze 7 szt. czy loża szyderców to czasem nie są nauczyciele ze szkoły podstawowej?
A mi się podoba gdy piszesz w pierwszej osobie . Jest to wciąż w twoim stylu który nie wszystkim musi się podobać ale ale ja do niego dojrzałem i go bardzo lubię
Człowiek wraca z treningu a tu taka miła niespodzianka . Jak zawsze w tym jednym jedynym stylu pełnym uroku . Nawet gdybym nie znał autorki wiedział bym kto napisał .dla mnie ma tylko jedną wadę już się skończyło .
@koko Pozdrawiam Szanownego autora oraz @Staruch_. Bardzo dziękuję za wyróżnienie w komentarzach, oraz na początku tego odcinka. Opowiadanie jak zawsze super, tak więc proszę o jeszcze, o więcej i równie ostro. Mam nadzieję,że doczekam wraz z innym czytającymi odcinka numer L, lub nawet C. Jak zawsze będę prosić o odcinki w seksu opisy bogate i jak Niagara perwersją i wyuzdaniem płynące. Ze względów technicznych odemnie niezależnych ciąg dalszy komentarza nastąpi.
Dziękuję bardzo @AgnessaNovvak i cieszę się że się spodobało.
Niestety nie mam nikogo kto by się bawił w rysowanie fantasy furry. Jeśli jest więc w waszym towarzystwie ktoś taki to śmiało można wykorzystać.
Nie wiem, @LaugningCoffinie, na ile w przygotowaniu tego tekstu pomógł Ci ktoś z naszych kolegów-autorów, względnie jakaś koleżanka-AI 😉 ale widzę zdecydowaną poprawę jakościową. Bo o ile pomysły miałeś już wcześniej, tak wykonanie kulało i nawet wypromowana na stronę główną "Biblioteka" nie była wolna od wad. Tymczasem tutaj technicznie zrobiłeś duży postęp, a do tego dołożyłeś historię, która ma swój niezaprzeczalny urok. Owszem, jest może nieco cukierkowa, brakuje w niej jakiejś chwili zawahania / zagrożenia / czegokolwiek, co goryczą przerywałoby nieco zbyt lepką słodycz, niemniej... no cóż, #mniesiępodoba 🙂 A napisanie jej z formie delikatnego erotyku, a nie dosłownego porno, tylko dodaje jej uroku. Choć przyznam, że jak sobie pomyślę o tym, co by się mogło dziać w sypialni bohaterów, to mi się futro jeży. Niekoniecznie na ogonie 😛
Oddaję swój głos za odpoczekalniowaniem i przy okazji przypominam, że w takiej sytuacji autorzy mają prawo wybrać własną ilustrację. Może znasz kogoś, kto się bawi w fantasy furasy i chciałby się za darmo wypromować? 😉
@Staruch_ Mniej intryg, więcej "mięska", ale jak pisałem we wstępie, to opowiadanie jest ukłonem w stronę jednego z naszych czytelników - domyślacie się na pewno, którego. Na razie piszę dwa kolejne z Klaudią w tle i tu tego mięsa będzie sporo. Jednak postaram się je tak "przyprawić", aby smakowało. 😜
@Staruch_ tak ale tak jak mówisz trzeba docenić mistrzostwo podania mięska … oraz mistrzostwo w przyprawieniu go nowymi ścieżkami na przyszłość , myślę ze nie mówimy o jednogwiazdkowej a raczej dwóch gwiazdkach w kuchni …
Motyla noga, a ja od paru dni nieświadomy, że tu czeka taka niespodzianka 😉
Chociaż mam trochę mieszane uczucia. Mięsko podano, jak zwykle w standardzie godnym gwiazdki Michelina. No i porcja na porządną wyżerkę. Tylko mam wrażenie, że opowiadania w opowiadaniu jest trochę mniej niż normalnie. Za to doceniam sprytne otwarcie na potencjalne nowe ścieżki scenariusza.
Zdecydowanie pójście w tym kierunku wprowadza bardzo dużo świeżości, ale i przede wszystkim ogrom balansu, którego zaczęło brakować. Teraz Iza jest w sytuacji, którą nie wie jak bardzo będzie mogła kontrolować i która może zachwiać jej pewnością. To było bardzo potrzebne tej serii.
Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując
się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.
Pliki cookies i polityka prywatności
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich
danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych
parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.
Agnessa Novvak · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XX)"
@Tejot - sama się nauczyła. W walcowni 😉
@AlexFenriss - jako że jutro zatwierdzę promocję obecnej części, to możesz powoli przygotowywać kolejne. One już znajdą się na stronie głównej z pominięciem poczekalni, więc będzie konieczne ich odpowiednie formatowanie oraz zdjęcie (tradycyjnie wyślij mi na maila). W razie potrzeby ogarnę drobne poprawki, ale redakcję i korektę zostawiam Tobie.
historyczka · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
@Jakub
No tak miłego komplementu jeszcze chyba nigdy nie otrzymałam... Dziękuję! 🙂
Rymowanki karłowi wymyśliłam, ale melodii niestety nie potrafię...
Tejot · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XX)"
Tejot się tylko, tak cichutko i nieśmiało, zapytuje, kto cię @Alexfenriss walcem uczył jeździć.
pepesza_41 · 1 tydzień temu · "Iza i Tomek (XX)"
@koko Pozdrawiam ponownie i nieustająco autora. Trochę problemów w w jednym z miejsc pracy z dostępem do strony opowiadań (cenzorów nie brakuje jak się okazuje - blokada z powodu ostrzeżenia o zagrożeniu bezpieczeństwa). Więc raz jeszcze pozdrawiając do sugestii i prośby (chameleon) się przyłączam o gangbang Izy i Klaudii w większym męskim gronie na oczach Tomka, z jego udziałem lub tylko w roli obserwatora. Myślę, że osoba Damiana zainteresowanego większym gronem z odcinka VIII byłaby ok do udziału w gangbangu.
Czytało mi się zajefajnie zwłaszcza biorąc pod uwagę to czego po mojej sugestii Szanowny autor w tekście nie użył. A jako ten lubiący mieć wszystko w szczegółach bez domyślania się dla zasady i swoistej tradycji dopytuję się, co działo się "przez całą noc oraz w poranek który przyniósł kolejną falę pożądania, chyba najbardziej namiętną ze wszystkich"- cytat z treści odcinka. Bardzo mnie to intryguje, bo mogło dziać się piętnaście różnych opcji seksu, ale nie wiem, którą sobie wyobrażać. Mam nadzieję, że zdanie -cytat -" zanim ci bo zwrócę wycisnę z niego wszystko do ostatniej kropli" oraz " nie licz na to, że zadowolę się jednym szybkim numerkiem- przygotuj się na pieprzony maraton, bo zamierzam cię wydoić do nieprzytomności" zapowiada treść odcinka jakiej do tej pory nie było i szczegółowy opis tego spotkania od samego początku do samego końca (przysłowiowo - minuta po minucie). Zamiast wspomnianych zdjęć "z zajęć wyciskania do nieprzytomności" pozwolę sobie zaproponować ustawienie kamerki z transmisją na żywo albo potajemnie, albo też za wiedzą wszystkich, zwłaszcza dwójki trenujących "wyciskanie". Już raz z kamerką mieliśmy do czynienia i był to pomysł dokonały ( odc V)
pepesza_41 · 1 tydzień temu · "Iza i Tomek (XX)"
@Jorg Pozdrawiam, dziękuję za wspomnienie, chyba nie jestem aż tak monotematyczny, ale lubię pobudzać wyobraźnię tym, co czytam, a nie tym czego się domyślać mam, zwłaszcza gdy opowiadania naszego autora są super jedno po drugim.
Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
te opowiadania (seria) są tak obrazowe, że ktoś powinienen z pomocą AI zrobić z tego film, sama scena ze śpiewem karła, słowa ułożone przez Historyczę to byłoby mistrzowstwo przy zachowaniu klimatu. Duże wyzwanie ale efekt warty oskara...
Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
@Agnessa_Novvak no i tu mnie szanowna Pani zagięła. Ale to też cecha nauczycieli, inteligencja i cięśtość języka....
historyczka · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
@Jakub
Nic nie dopinguje tak do działania, jak tak miłe słowa... 🙂
historyczka · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
@Jorg
Ależ właśnie się nie skończyło... Tyle możliwości kontynuacji kołata mi się po głowie... Tylu uczestników życia dworskiego mogłoby zechcieć zapukać do serduszka skromnej nauczycielki dzieci królewskich...
Agnessa Novvak · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
@Jakub - no bez przesady. Nauczyciele i tak mają nadto własnych problemów, więc nie porównujmy ich jeszcze z jakimiś amatorskimi pornopisarzynami z internetów! 😛
Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
@Jorg dokładnie, klasa sama w sobie...
Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
dziwi tylko ze loża szyderców przepuściła tak wspaniałe opowiadanie dla uciechy wielbicieli ale wbrew swoim beznadziejnym zasadom. przecinki, brakło ich chyba ze 7 szt. czy loża szyderców to czasem nie są nauczyciele ze szkoły podstawowej?
Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
wspaniałe. dziękuję.. i liczę że będziesz dalej pracowała nad tą historią.. Historyczko..
Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
wspaniałe.. ale to przecież oczywiste droga Marto. Dziękujemy.. ja dziękuję i pewnie wielu za rozwinięcie historii..
Jorg · 1 tydzień temu · "Niemoralna propozycja (I)"
A mi się podoba gdy piszesz w pierwszej osobie . Jest to wciąż w twoim stylu który nie wszystkim musi się podobać ale ale ja do niego dojrzałem i go bardzo lubię
Jorg · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"
Człowiek wraca z treningu a tu taka miła niespodzianka . Jak zawsze w tym jednym jedynym stylu pełnym uroku . Nawet gdybym nie znał autorki wiedział bym kto napisał .dla mnie ma tylko jedną wadę już się skończyło .
LaughingCoffin · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XVI)"
AlexFenriss · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XIX)"
@Agnessa_Novvak nie wiem czy świat Pokątnych jest gotowy na to ;-)
pepesza_41 · 1 tydzień temu · "Iza i Tomek (XX)"
@koko Pozdrawiam Szanownego autora oraz @Staruch_. Bardzo dziękuję za wyróżnienie w komentarzach, oraz na początku tego odcinka. Opowiadanie jak zawsze super, tak więc proszę o jeszcze, o więcej i równie ostro. Mam nadzieję,że doczekam wraz z innym czytającymi odcinka numer L, lub nawet C. Jak zawsze będę prosić o odcinki w seksu opisy bogate i jak Niagara perwersją i wyuzdaniem płynące. Ze względów technicznych odemnie niezależnych ciąg dalszy komentarza nastąpi.
LaughingCoffin · 1 tydzień temu · "Ciepło nieznanego" ·
Dziękuję bardzo @AgnessaNovvak i cieszę się że się spodobało.
Niestety nie mam nikogo kto by się bawił w rysowanie fantasy furry. Jeśli jest więc w waszym towarzystwie ktoś taki to śmiało można wykorzystać.
Agnessa Novvak · 1 tydzień temu · "Ciepło nieznanego" ·
Nie wiem, @LaugningCoffinie, na ile w przygotowaniu tego tekstu pomógł Ci ktoś z naszych kolegów-autorów, względnie jakaś koleżanka-AI 😉 ale widzę zdecydowaną poprawę jakościową. Bo o ile pomysły miałeś już wcześniej, tak wykonanie kulało i nawet wypromowana na stronę główną "Biblioteka" nie była wolna od wad. Tymczasem tutaj technicznie zrobiłeś duży postęp, a do tego dołożyłeś historię, która ma swój niezaprzeczalny urok. Owszem, jest może nieco cukierkowa, brakuje w niej jakiejś chwili zawahania / zagrożenia / czegokolwiek, co goryczą przerywałoby nieco zbyt lepką słodycz, niemniej... no cóż, #mniesiępodoba 🙂 A napisanie jej z formie delikatnego erotyku, a nie dosłownego porno, tylko dodaje jej uroku. Choć przyznam, że jak sobie pomyślę o tym, co by się mogło dziać w sypialni bohaterów, to mi się futro jeży. Niekoniecznie na ogonie 😛
Oddaję swój głos za odpoczekalniowaniem i przy okazji przypominam, że w takiej sytuacji autorzy mają prawo wybrać własną ilustrację. Może znasz kogoś, kto się bawi w fantasy furasy i chciałby się za darmo wypromować? 😉
Tejot · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XIX)"
@Agnessa
Sie przeczyta się zrobi, spokojna Twoja rozczochrana (abo i nie rozczochrana) 😉
Agnessa Novvak · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XIX)"
To teraz jeszcze tylko XX epizod, @Tejocie, i startujemy wraz z @AlexFenriss z epopeją 😉
Jorg · 1 tydzień temu · "Iza i Tomek (XX)"
@koko twoja kuchnia smakuje zawsze …nawet mono tematyczna skoro pepesza tak prosił to dobrze że dostał . 😜
Jorg · 1 tydzień temu · "Iza i Tomek (XX)"
@koko uff bo już myślałem że straszysz 😂😂😂😂
koko · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)" ·
@Staruch_ Mniej intryg, więcej "mięska", ale jak pisałem we wstępie, to opowiadanie jest ukłonem w stronę jednego z naszych czytelników - domyślacie się na pewno, którego. Na razie piszę dwa kolejne z Klaudią w tle i tu tego mięsa będzie sporo. Jednak postaram się je tak "przyprawić", aby smakowało. 😜
koko · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"
@Jorg Dokładnie, miałem na myśli XXXV tylko zżarło mi jednego "iksa". 😊
Jorg · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"
@Staruch_ tak ale tak jak mówisz trzeba docenić mistrzostwo podania mięska … oraz mistrzostwo w przyprawieniu go nowymi ścieżkami na przyszłość , myślę ze nie mówimy o jednogwiazdkowej a raczej dwóch gwiazdkach w kuchni …
Staruch_ · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"
Motyla noga, a ja od paru dni nieświadomy, że tu czeka taka niespodzianka 😉
Chociaż mam trochę mieszane uczucia. Mięsko podano, jak zwykle w standardzie godnym gwiazdki Michelina. No i porcja na porządną wyżerkę. Tylko mam wrażenie, że opowiadania w opowiadaniu jest trochę mniej niż normalnie. Za to doceniam sprytne otwarcie na potencjalne nowe ścieżki scenariusza.
Dzięki i pozdrawiam.
Christo · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"
Zdecydowanie pójście w tym kierunku wprowadza bardzo dużo świeżości, ale i przede wszystkim ogrom balansu, którego zaczęło brakować. Teraz Iza jest w sytuacji, którą nie wie jak bardzo będzie mogła kontrolować i która może zachwiać jej pewnością. To było bardzo potrzebne tej serii.
Dzikość Karpat (II) - Ślady i…
Chcę więcej, kochanie (XI część 1)
Przebudzona (XIII-XIV)
Wilczyca (XX)
Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia
Ciepło nieznanego
Wilczyca (XIX)
Iza i Tomek (XX)
Post mortem
Służka Krwi i Księżyca (III) –…