Agnessa Novvak · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XX)"  

0
0

@Tejot - sama się nauczyła. W walcowni 😉

@AlexFenriss - jako że jutro zatwierdzę promocję obecnej części, to możesz powoli przygotowywać kolejne. One już znajdą się na stronie głównej z pominięciem poczekalni, więc będzie konieczne ich odpowiednie formatowanie oraz zdjęcie (tradycyjnie wyślij mi na maila). W razie potrzeby ogarnę drobne poprawki, ale redakcję i korektę zostawiam Tobie.

historyczka · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

0
0

@Jakub

No tak miłego komplementu jeszcze chyba nigdy nie otrzymałam... Dziękuję! 🙂
Rymowanki karłowi wymyśliłam, ale melodii niestety nie potrafię...

Tejot · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XX)"  

0
0

Tejot się tylko, tak cichutko i nieśmiało, zapytuje, kto cię @Alexfenriss walcem uczył jeździć.

pepesza_41 · 1 tydzień temu · "Iza i Tomek (XX)"  

0
0

@koko Pozdrawiam ponownie i nieustająco autora. Trochę problemów w w jednym z miejsc pracy z dostępem do strony opowiadań (cenzorów nie brakuje jak się okazuje - blokada z powodu ostrzeżenia o zagrożeniu bezpieczeństwa). Więc raz jeszcze pozdrawiając do sugestii i prośby (chameleon) się przyłączam o gangbang Izy i Klaudii w większym męskim gronie na oczach Tomka, z jego udziałem lub tylko w roli obserwatora. Myślę, że osoba Damiana zainteresowanego większym gronem z odcinka VIII byłaby ok do udziału w gangbangu.
Czytało mi się zajefajnie zwłaszcza biorąc pod uwagę to czego po mojej sugestii Szanowny autor w tekście nie użył. A jako ten lubiący mieć wszystko w szczegółach bez domyślania się dla zasady i swoistej tradycji dopytuję się, co działo się "przez całą noc oraz w poranek który przyniósł kolejną falę pożądania, chyba najbardziej namiętną ze wszystkich"- cytat z treści odcinka. Bardzo mnie to intryguje, bo mogło dziać się piętnaście różnych opcji seksu, ale nie wiem, którą sobie wyobrażać. Mam nadzieję, że zdanie -cytat -" zanim ci bo zwrócę wycisnę z niego wszystko do ostatniej kropli" oraz " nie licz na to, że zadowolę się jednym szybkim numerkiem- przygotuj się na pieprzony maraton, bo zamierzam cię wydoić do nieprzytomności" zapowiada treść odcinka jakiej do tej pory nie było i szczegółowy opis tego spotkania od samego początku do samego końca (przysłowiowo - minuta po minucie). Zamiast wspomnianych zdjęć "z zajęć wyciskania do nieprzytomności" pozwolę sobie zaproponować ustawienie kamerki z transmisją na żywo albo potajemnie, albo też za wiedzą wszystkich, zwłaszcza dwójki trenujących "wyciskanie". Już raz z kamerką mieliśmy do czynienia i był to pomysł dokonały ( odc V)

pepesza_41 · 1 tydzień temu · "Iza i Tomek (XX)"  

+1
0

@Jorg Pozdrawiam, dziękuję za wspomnienie, chyba nie jestem aż tak monotematyczny, ale lubię pobudzać wyobraźnię tym, co czytam, a nie tym czego się domyślać mam, zwłaszcza gdy opowiadania naszego autora są super jedno po drugim.

Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

0
-1

te opowiadania (seria) są tak obrazowe, że ktoś powinienen z pomocą AI zrobić z tego film, sama scena ze śpiewem karła, słowa ułożone przez Historyczę to byłoby mistrzowstwo przy zachowaniu klimatu. Duże wyzwanie ale efekt warty oskara...

Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

0
-1

@Agnessa_Novvak no i tu mnie szanowna Pani zagięła. Ale to też cecha nauczycieli, inteligencja i cięśtość języka....

historyczka · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

0
0

@Jakub

Nic nie dopinguje tak do działania, jak tak miłe słowa... 🙂

historyczka · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

+1
0

@Jorg

Ależ właśnie się nie skończyło... Tyle możliwości kontynuacji kołata mi się po głowie... Tylu uczestników życia dworskiego mogłoby zechcieć zapukać do serduszka skromnej nauczycielki dzieci królewskich...

Agnessa Novvak · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

0
-2

@Jakub - no bez przesady. Nauczyciele i tak mają nadto własnych problemów, więc nie porównujmy ich jeszcze z jakimiś amatorskimi pornopisarzynami z internetów! 😛

Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

+1
0

@Jorg dokładnie, klasa sama w sobie...

Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

+2
-1

dziwi tylko ze loża szyderców przepuściła tak wspaniałe opowiadanie dla uciechy wielbicieli ale wbrew swoim beznadziejnym zasadom. przecinki, brakło ich chyba ze 7 szt. czy loża szyderców to czasem nie są nauczyciele ze szkoły podstawowej?

Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

+3
0

wspaniałe. dziękuję.. i liczę że będziesz dalej pracowała nad tą historią.. Historyczko..

Jakub · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

0
0

wspaniałe.. ale to przecież oczywiste droga Marto. Dziękujemy.. ja dziękuję i pewnie wielu za rozwinięcie historii..

Jorg · 1 tydzień temu · "Niemoralna propozycja (I)"  

0
0

A mi się podoba gdy piszesz w pierwszej osobie . Jest to wciąż w twoim stylu który nie wszystkim musi się podobać ale ale ja do niego dojrzałem i go bardzo lubię

Jorg · 1 tydzień temu · "Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia"  

+2
0

Człowiek wraca z treningu a tu taka miła niespodzianka . Jak zawsze w tym jednym jedynym stylu pełnym uroku . Nawet gdybym nie znał autorki wiedział bym kto napisał .dla mnie ma tylko jedną wadę już się skończyło .

LaughingCoffin · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XVI)"  

0
0
Komentarz został usunięty przez moderatora serwisu!

AlexFenriss · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XIX)"  

0
0

@Agnessa_Novvak nie wiem czy świat Pokątnych jest gotowy na to ;-)

pepesza_41 · 1 tydzień temu · "Iza i Tomek (XX)"  

+1
0

@koko Pozdrawiam Szanownego autora oraz @Staruch_. Bardzo dziękuję za wyróżnienie w komentarzach, oraz na początku tego odcinka. Opowiadanie jak zawsze super, tak więc proszę o jeszcze, o więcej i równie ostro. Mam nadzieję,że doczekam wraz z innym czytającymi odcinka numer L, lub nawet C. Jak zawsze będę prosić o odcinki w seksu opisy bogate i jak Niagara perwersją i wyuzdaniem płynące. Ze względów technicznych odemnie niezależnych ciąg dalszy komentarza nastąpi.

LaughingCoffin · 1 tydzień temu · "Ciepło nieznanego"   ·

0
0

Dziękuję bardzo @AgnessaNovvak i cieszę się że się spodobało.
Niestety nie mam nikogo kto by się bawił w rysowanie fantasy furry. Jeśli jest więc w waszym towarzystwie ktoś taki to śmiało można wykorzystać.

Agnessa Novvak · 1 tydzień temu · "Ciepło nieznanego"   ·

0
0

Nie wiem, @LaugningCoffinie, na ile w przygotowaniu tego tekstu pomógł Ci ktoś z naszych kolegów-autorów, względnie jakaś koleżanka-AI 😉 ale widzę zdecydowaną poprawę jakościową. Bo o ile pomysły miałeś już wcześniej, tak wykonanie kulało i nawet wypromowana na stronę główną "Biblioteka" nie była wolna od wad. Tymczasem tutaj technicznie zrobiłeś duży postęp, a do tego dołożyłeś historię, która ma swój niezaprzeczalny urok. Owszem, jest może nieco cukierkowa, brakuje w niej jakiejś chwili zawahania / zagrożenia / czegokolwiek, co goryczą przerywałoby nieco zbyt lepką słodycz, niemniej... no cóż, #mniesiępodoba 🙂 A napisanie jej z formie delikatnego erotyku, a nie dosłownego porno, tylko dodaje jej uroku. Choć przyznam, że jak sobie pomyślę o tym, co by się mogło dziać w sypialni bohaterów, to mi się futro jeży. Niekoniecznie na ogonie 😛

Oddaję swój głos za odpoczekalniowaniem i przy okazji przypominam, że w takiej sytuacji autorzy mają prawo wybrać własną ilustrację. Może znasz kogoś, kto się bawi w fantasy furasy i chciałby się za darmo wypromować? 😉

Tejot · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XIX)"  

0
0

@Agnessa
Sie przeczyta się zrobi, spokojna Twoja rozczochrana (abo i nie rozczochrana) 😉

Agnessa Novvak · 1 tydzień temu · "Wilczyca (XIX)"  

+1
0

To teraz jeszcze tylko XX epizod, @Tejocie, i startujemy wraz z @AlexFenriss z epopeją 😉

Jorg · 1 tydzień temu · "Iza i Tomek (XX)"  

+1
0

@koko twoja kuchnia smakuje zawsze …nawet mono tematyczna skoro pepesza tak prosił to dobrze że dostał . 😜

Jorg · 1 tydzień temu · "Iza i Tomek (XX)"  

0
0

@koko uff bo już myślałem że straszysz 😂😂😂😂

koko · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"   ·

+2
0

@Staruch_ Mniej intryg, więcej "mięska", ale jak pisałem we wstępie, to opowiadanie jest ukłonem w stronę jednego z naszych czytelników - domyślacie się na pewno, którego. Na razie piszę dwa kolejne z Klaudią w tle i tu tego mięsa będzie sporo. Jednak postaram się je tak "przyprawić", aby smakowało. 😜

koko · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"  

+2
0

@Jorg Dokładnie, miałem na myśli XXXV tylko zżarło mi jednego "iksa". 😊

Jorg · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"  

0
0

@Staruch_ tak ale tak jak mówisz trzeba docenić mistrzostwo podania mięska … oraz mistrzostwo w przyprawieniu go nowymi ścieżkami na przyszłość , myślę ze nie mówimy o jednogwiazdkowej a raczej dwóch gwiazdkach w kuchni …

Staruch_ · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"  

+1
0

Motyla noga, a ja od paru dni nieświadomy, że tu czeka taka niespodzianka 😉

Chociaż mam trochę mieszane uczucia. Mięsko podano, jak zwykle w standardzie godnym gwiazdki Michelina. No i porcja na porządną wyżerkę. Tylko mam wrażenie, że opowiadania w opowiadaniu jest trochę mniej niż normalnie. Za to doceniam sprytne otwarcie na potencjalne nowe ścieżki scenariusza.

Dzięki i pozdrawiam.

Christo · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"  

0
0

Zdecydowanie pójście w tym kierunku wprowadza bardzo dużo świeżości, ale i przede wszystkim ogrom balansu, którego zaczęło brakować. Teraz Iza jest w sytuacji, którą nie wie jak bardzo będzie mogła kontrolować i która może zachwiać jej pewnością. To było bardzo potrzebne tej serii.

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.