Planowane czy nie jest super jak zawsze . Otwiera znów drzwi no nowych kierunków … bo te które nam się wydają za pewne za chwilę mogą się okazać tylko wabikami . Klaudia super do nich pasuje . Tomek ustawiony w pozycji króla lwa dostał zadośćuczynienie za grzeszki Izy ale czy to nie jest rozwinięcie do jakiejś nowej gry Izy …
Piękne. Rozumiem że przyjdzie czas by pokazać Klaudii prawdziwe możliwości Izy i pozwolić jej zgłębić swoje możliwości w szerszym męskim gronie. Ciekawy byłby gang bang Izy i Klaudii w szerszym męskim gronie na oczach Tomka
Gorąco! W sam raz na lato 😉
Fajnie sie rozwija temat, liczę że w następnych moze pojawi sie taka postać dla Izy, jakiś młodszy kochanek... który podobnie doprowadzi do szaleństwa, ale jak to mówił Zenek, czas pokaże!
Scena w restauracji! Tak Tejotowi dobrze, tak Tejotowi pisz (nieśmiało prosi). Paulina w akcji społecznej to osobny gatunek widowiska — wszystko pod kontrolą, wszystko na swoim miejscu, a Robert nie miał najmniejszych szans. Szczerze mówiąc, Tejot też nie.
@StagNVixen A właśnie dziś zajrzałem na portal i mam dobrą wiadomość. Przez weekend dopieszczę tekst i może w sobotę lub w niedzielę pójdzie do publikacji. Jeszcze odrobinę cierpliwości.
Ehhh tak wiele czasu upłynęło, temat zaparkowałem i leży, spisany na brudno... Obiecuję sobie, że serię w sposób elegancki zakończę. W tym roku.
Randomowy Czytelnik · 3 tygodnie temu · "Post mortem"
0
0
Tekst o którym, można pisać więcej niż on sam zajmuje miejsce. O miłości, która polega na dawaniu. O miłości, która nie umie brać. O miłości chce być wsparciem ale nie umie być obciążeniem. O starzeniu się i odchodzeniu. O znajdowaniu nowej formuły dla związku w którym już nie jesteśmy młodzi, sprawni i piękni.
Siadam przed klawiaturą i nic nie umiem napisać.
Dziękuję za opowiadanie.
Dlaczego mi to pachnie Jagodą i Szczypiorem… zawsze te trawy z nimi będą chyba się kojarzyć 🙂
Dzięki za kolejny kawałek dający do myślenia. Wiele jest sytuacji w życiu, gdy sami siebie w głowie pytamy czy jestem… byłam szczęśliwa…
Gdzie to się skończy i jak - to pytania o codzienność nieznaną.
Ty jak zawsze postawiłeś w tym pytaniu miłość i parę jako przemyślenia jak może wyglądać perspektywa dość swoista a zarazem nie do końca jasna
@Jamer106
Dziękuję, tak po prostu. Ma Tejot świadomość, że to tekst być może nawet nie całkiem przystający do profilu Pokątnych, tym bardziej pozytywny odbiór cieszy.
Ps.
„Miłość to powolne zabijanie samego siebie, dla tej drugiej osoby.”
Nie chcę rozpoczynać filozoficznej dyskusji, ale z takim postawieniem sprawy Tejot się zgodzić nie może. Miłość nigdy nie „zabija”, miłość pozwala żyć naprawdę.
Wreszcie Tejot wziął i siadł i przeczytał... i jak przeczytał, to wstać nie może. @XXXLordzie ty mnie na prawdę w kompleksy wpędzasz i mówię to nie pierwszy raz.
Opowiadanie jest tak klimatycznie i sugestywnie napisane, że nie trzeba wiele by usłyszeć stukot kół, dźwięki nagrań, ba nawet poczuć smrodek dziadka.
Tekst, który zapada głęboko w świadomości. Minimum słów, maksimum przekazu. Niedopowiedziane, ale wiemy o co chodzi.
Miłość to powolne zabijanie samego siebie, dla tej drugiej osoby.
@Hart61
Czy może autor usłyszeć coś piękniejszego ponad to, że ktoś nie tylko przeczytał, zrozumiał czy przeanalizował, ale przede wszystkim poczuł? Chyba nie. Tejot chyli łeb w pokorze i serdecznie dziękuje.
Wielkie i zarazem smutne jest to Tojetowe kochanie. Ale kochanie musi być takie do końca. Żeby poczuć. Żeby nie żałować że czegoś się nie przeżyło. Kochanie to przede wszystkim dawanie, bo jeżeli tylko bierzemy to nie ma w tym kochania. Piękne i poruszające jest Twoje kochanie
Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując
się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.
Pliki cookies i polityka prywatności
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich
danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych
parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.
koko · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)" ·
@Jorg No wybacz, że cię rozkojarzyłem. Ale przerwa w pracy też jest potrzebna.😜
Jorg · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"
Planowane czy nie jest super jak zawsze . Otwiera znów drzwi no nowych kierunków … bo te które nam się wydają za pewne za chwilę mogą się okazać tylko wabikami . Klaudia super do nich pasuje . Tomek ustawiony w pozycji króla lwa dostał zadośćuczynienie za grzeszki Izy ale czy to nie jest rozwinięcie do jakiejś nowej gry Izy …
chameleon · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"
Piękne. Rozumiem że przyjdzie czas by pokazać Klaudii prawdziwe możliwości Izy i pozwolić jej zgłębić swoje możliwości w szerszym męskim gronie. Ciekawy byłby gang bang Izy i Klaudii w szerszym męskim gronie na oczach Tomka
StagNVixen · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"
Gorąco! W sam raz na lato 😉
Fajnie sie rozwija temat, liczę że w następnych moze pojawi sie taka postać dla Izy, jakiś młodszy kochanek... który podobnie doprowadzi do szaleństwa, ale jak to mówił Zenek, czas pokaże!
Wafelek91 · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"
Doczekaliśmy się 🥳🥳
Jorg · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XX)"
Ej i jak mam teraz pracować ? Ładnie to tak Koko ? W godzinach pracy torturować ludzi 😂😜😂😜😂
Agnessa Novvak · 2 tygodnie temu · "Wilczyca (XIX)" ·
Paulina ewidentnie chce wykończyć nie tylko swoich uległych, ale i mnie 😛
AlexFenriss · 2 tygodnie temu · "Wilczyca (XIX)"
@Tejot Dziękuję i do usług 🙂 Mam już gotowe kolejne... 40 części 😱
Tejot · 2 tygodnie temu · "Wilczyca (XIX)"
Scena w restauracji! Tak Tejotowi dobrze, tak Tejotowi pisz (nieśmiało prosi). Paulina w akcji społecznej to osobny gatunek widowiska — wszystko pod kontrolą, wszystko na swoim miejscu, a Robert nie miał najmniejszych szans. Szczerze mówiąc, Tejot też nie.
Jorg · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XIX)"
@koko dopieszczaj ile trzeba 😄
Jorg · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XIX)"
@StagNVixen witamy w klubie 😁👍
koko · 2 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XIX)"
@StagNVixen A właśnie dziś zajrzałem na portal i mam dobrą wiadomość. Przez weekend dopieszczę tekst i może w sobotę lub w niedzielę pójdzie do publikacji. Jeszcze odrobinę cierpliwości.
StagNVixen · 3 tygodnie temu · "Iza i Tomek (XIX)"
Przeczytałem wszystkie części, kilkukrotnie... cudowne!
Czekam grzecznie na więcej😉
Tejot · 3 tygodnie temu · "Post mortem"
@Randomowy Czytelnik
Serdecznie dziękuję, za docenienie i komentarz.
Minionek · 3 tygodnie temu · "Głębokie westchnienie (II) – plaża (alternatywne zakończenie)"
Jestem, chyba częściej i bardziej aktywnie...
Minionek · 3 tygodnie temu · "Dwa małżeństwa (II)"
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa, dawno tu nie zakładałem. Wznowie aktywność. Obiecuję.
Minionek · 3 tygodnie temu · "Dwa małżeństwa (II)"
Doczeka się... mam pomysł zarysowany ale czasu brak, a nie chcę pisać w pośpiechu i bylejakości.
Minionek · 3 tygodnie temu · "Mokra Włoszka (III)"
Ehhh tak wiele czasu upłynęło, temat zaparkowałem i leży, spisany na brudno... Obiecuję sobie, że serię w sposób elegancki zakończę. W tym roku.
Randomowy Czytelnik · 3 tygodnie temu · "Post mortem"
Tekst o którym, można pisać więcej niż on sam zajmuje miejsce. O miłości, która polega na dawaniu. O miłości, która nie umie brać. O miłości chce być wsparciem ale nie umie być obciążeniem. O starzeniu się i odchodzeniu. O znajdowaniu nowej formuły dla związku w którym już nie jesteśmy młodzi, sprawni i piękni.
Siadam przed klawiaturą i nic nie umiem napisać.
Dziękuję za opowiadanie.
Tejot · 3 tygodnie temu · "Post mortem"
"Dlaczego mi to pachnie Jagodą i Szczypiorem… zawsze te trawy z nimi będą chyba się kojarzyć 🙂"
@W_ja pewnie to efekt przesadnej "łąkowatości" Tejota, problem w tym, że ani łąki nie chcą wyjść z Tejota, ani Tejot za bardzo z łąki zejść.
A co do pytań i przemyśleń, seksy dla seksów są fajne, ale (zdaniem Tejota) seksy po coś, dla czegoś, przez coś, lub nawet dla kogoś, są ciekawsze.
W_ja · 3 tygodnie temu · "Rodzinne grzechy: Wesele (III)"
No tak nie daj się prosić i napisz Poprawiny 😉
W_ja · 3 tygodnie temu · "Post mortem"
Dlaczego mi to pachnie Jagodą i Szczypiorem… zawsze te trawy z nimi będą chyba się kojarzyć 🙂
Dzięki za kolejny kawałek dający do myślenia. Wiele jest sytuacji w życiu, gdy sami siebie w głowie pytamy czy jestem… byłam szczęśliwa…
Gdzie to się skończy i jak - to pytania o codzienność nieznaną.
Ty jak zawsze postawiłeś w tym pytaniu miłość i parę jako przemyślenia jak może wyglądać perspektywa dość swoista a zarazem nie do końca jasna
Tejot · 3 tygodnie temu · "Post mortem"
@Jamer106
Dziękuję, tak po prostu. Ma Tejot świadomość, że to tekst być może nawet nie całkiem przystający do profilu Pokątnych, tym bardziej pozytywny odbiór cieszy.
Ps.
„Miłość to powolne zabijanie samego siebie, dla tej drugiej osoby.”
Nie chcę rozpoczynać filozoficznej dyskusji, ale z takim postawieniem sprawy Tejot się zgodzić nie może. Miłość nigdy nie „zabija”, miłość pozwala żyć naprawdę.
Tejot · 3 tygodnie temu · "Baltica Express"
Wreszcie Tejot wziął i siadł i przeczytał... i jak przeczytał, to wstać nie może. @XXXLordzie ty mnie na prawdę w kompleksy wpędzasz i mówię to nie pierwszy raz.
Opowiadanie jest tak klimatycznie i sugestywnie napisane, że nie trzeba wiele by usłyszeć stukot kół, dźwięki nagrań, ba nawet poczuć smrodek dziadka.
jamer106 · 3 tygodnie temu · "Post mortem"
Tekst, który zapada głęboko w świadomości. Minimum słów, maksimum przekazu. Niedopowiedziane, ale wiemy o co chodzi.
Miłość to powolne zabijanie samego siebie, dla tej drugiej osoby.
Gratuluję i daje 10/10.
Pozdrawiam
Tejot · 3 tygodnie temu · "Post mortem"
@Hart61
Czy może autor usłyszeć coś piękniejszego ponad to, że ktoś nie tylko przeczytał, zrozumiał czy przeanalizował, ale przede wszystkim poczuł? Chyba nie. Tejot chyli łeb w pokorze i serdecznie dziękuje.
Hart61 · 3 tygodnie temu · "Post mortem"
Wielkie i zarazem smutne jest to Tojetowe kochanie. Ale kochanie musi być takie do końca. Żeby poczuć. Żeby nie żałować że czegoś się nie przeżyło. Kochanie to przede wszystkim dawanie, bo jeżeli tylko bierzemy to nie ma w tym kochania. Piękne i poruszające jest Twoje kochanie
P · 4 tygodnie temu · "Rodzinne grzechy: Wesele (III)"
Błagam o kontynuację, najlepiej z Maja w tle😍
Riquelme · 4 tygodnie temu · "Droga na skróty"
Się doczekać nie mogłem na kolejne opowiadanie od CB. I sie nie zawiodłem będzie czytane nieraz w celach wiadomych pozdrawiam cieplutko
M · 4 tygodnie temu · "Domek (I)"
Wszystko ok, ale to jest stare opowiadanie - czytałem je już, wiele lat temu. Mam nadzieję, że Twoje a nie po prostu skopiowane.
Dzikość Karpat (II) - Ślady i…
Chcę więcej, kochanie (XI część 1)
Przebudzona (XIII-XIV)
Wilczyca (XX)
Marta nałożnicą? Propozycja nie do odrzucenia
Ciepło nieznanego
Wilczyca (XIX)
Iza i Tomek (XX)
Post mortem
Służka Krwi i Księżyca (III) –…