Ilustracja: George Gvasalia

List o ojcu i córce

4 października 2012

18 min

Poniższe opowiadanie zawiera wyjątkowo kontrowersyjne sceny!
Długa samotność zawsze prowadzi do zboczenia.

Szanowna Pani Joanno.

Proszę mi wybaczyć, że nie przedstawię się moim prawdziwym imieniem, ale jeśli potrzebuje pani jakiegoś, to proszę mówić o mnie Krzysztof. Została mi pani polecona przez moich kolegów, jako wyjątkowo dobra w radzeniu sobie ze stresem i innymi problemami psychicznymi. Piszę do pani tradycyjny papierowy list, ponieważ moja sprawa wymaga anonimowości i mam nadzieję, że mogę na nią liczyć. Pieniądze w kopercie są dla Pani, i chcę kupić za nie samo wysłuchanie mojej historii.

Moja córka nie ma na imię Monika, ale tak będę ją nazywał w tym liście. 14 lat, pierwsza klasa gimnazjum. Po matce odziedziczyła ciemną karnację i drobną budowę ciała, mając około 150 centymetrów jest niższa niż większość koleżanek w klasie. Cicha, nieśmiała, siedziała głównie w swoim pokoju oglądając anime, grając w gry komputerowe albo ucząc się. Normalna cicha nastolatka, ale przyznam się, że trochę ją rozpuściłem.

Widzi Pani, po tym jak moja żona stwierdziła, że jednak lepiej będzie jej się żyło z jakimś zniewieściałym gówniarzem, wydawało jej się że ona i jej humanista zabiorą mi wszystko i będą sobie mogli spokojnie leżeć i pachnieć. Kretynka. Myślała, że wymyśli sobie jakąś historię o tym, że biłem albo ją albo Monikę i sąd postawi się po jej stronie. Trochę zbladła jej mina jak przedstawiłem sądowi rodzinnemu papiery o tym, że była kiedyś leczona na depresję dwubiegunową, a mój prawnik rozciągnął to na historię, że ona tak naprawdę nigdy nie byłaby zdolna do bycia matką w normalnej rodzinie. Ze łzami w oczach krzyczała na mnie, że obiecywałem jej że nigdy do tego nie będę sięgał, że pozwolę jej żyć nowym życiem a nie martwić się nieustannie przeszłymi kłopotami. Kąśliwie odpowiedziałem jej że jeszcze na samym początku naszej znajomości, kiedy wszystko opierało się na wspólnym paleniu skrętów i gorącym seksie, ostrzegałem ją żeby nigdy nie stała się moim wrogiem, bo jestem dla nich bezlitosny. Wyjechała z tym swoim pantoflem gdzieś do Hiszpanii, o której infantylnie marzyła od dziecka, i ślad po niej zaginął.

A w moim życiu została tylko Monika. Wszystko, czego chciała, dawałem jej. Jestem człowiekiem, który mimo tego, że ma nadmiar pieniędzy to jednak wychodzi z domu gdzie oszczędność była cnotą, więc do dzisiejszego dnia liczę grosze praktycznie przy każdej możliwej okazji, ale co do mojego aniołka zasady były całkowicie inne. Rzadko o coś prosiła wprost, była nieśmiała i dało się poznać, że niewiele jej było do szczęścia. Ale kiedy tylko widziałem na przykład jak oglądała jakieś bollywoodzkie musicale, to od razu brałem ją za rękę i szliśmy razem do teatru Roma na coś zaproponowane przez moją przyjaciółkę. Wystarczyło tylko, że zobaczyłem jakieś rysunki mangowe leżące na podłodze żebym od razu na allegro kupił jej najdroższy tablet jaki mogę znaleźć, wraz z krótką rozmową przy obiedzie, że mam dwóch znajomych po ASP którzy zajmują się rysunkiem i grafiką, i mógłbym ich kiedyś do nas zaprosić żeby opowiedzieli jej o tym jak wygląda ten świat.

Pieniądze nie grały roli, najważniejsze było to żeby zobaczyć jej zarumieniony uśmiech, albo naburmuszone brwi, które niby były na mnie obrażone, że znowu jej kupiłem kolejną zabawkę, podczas gdy reszta jej buzi pałała radością. Kochałem ją, i dawanie jej szczęścia stało się moim celem życiowym.

Sam mam 43 lata, i utrzymuję się w dobrej formie fizycznej. Czy to piłka nożna z kumplami z dzieciństwa, czy codzienny jogging, uważam że aktywność fizyczna to klucz do utrzymywania klarowności umysłu. Ze względu na swoją pracę jako przedstawiciel handlowy muszę też przywiązywać dużą uwagę do wyglądu, często większą niż bym chciał. Garnitury szyte na miarę, fryzjer koniecznie raz w tygodniu, perfumy dobierane przez specjalistów w zależności od pory roku i pory dnia, wszystko to dla człowieka, który mimo wszystko najlepiej czuje się w pomiętej koszuli i starych dżinsach.

Pewnego dnia brałem prysznic po porannym biegu. Była sobota albo niedziela, więc mój aniołek był w domu. Nie widuję się z innymi kobietami z intencjami miłosnymi, bo nie mam w tym momencie swojego życia ani czasu ani ochoty na związek. Moja córka całkowicie zaspokoiła moje potrzeby miłości. Były jednak rzeczy, których nie mogła mi dać. Seksualnie zaspokajały mnie albo moje dłonie pod prysznicem, albo sporadycznie młode prostytutki z zaufanego domu publicznego, do którego czasami chodziłem. Tego dnia akurat miałem ochotę na masturbację. Cała łazienka była wypełniona oparami powietrza i zapachem mojego żelu pod prysznic. Nie zasłaniam kotary w kabinie kiedy wiem, że mogę liczyć na chwilę prywatności, stałem więc całkowicie niezasłonięty w łazience. Ciało wygięte do tyłu, jedna ręka położona z tyłu mojej głowy, druga powoli, ale mocno przesuwająca się wzdłuż mojego penisa. W takich chwilach najczęściej myślałem o młodych kobietach, czasami wręcz dziewczynach. Nastolatki zawsze kusiły mnie swoją niewinnością zaklętą w ciałach, które zachęcały do grzechu. Gorąca woda spływająca po mojej szyi i ramionach potęgowała uczucie przyjemności, więc delektowałem się tym momentem. Po kilkunastu minutach zacząłem już słaniać się na nogach, i wystrzeliłem prosto w ścianę komory prysznicowej. Wyłączyłem prysznic i patrzyłem z lekkim uśmiechem na strugę spermy spływającą po kafelkach. Nigdy po sobie nie sprzątałem w prysznicu, bo twierdziłem, że to i tak miejsce pełne spływającej po ścianach wody.

Ogoliłem się, wyperfumowałem, i wyszedłem z łazienki do swojego pokoju żeby coś na siebie założyć do śniadania. W łazience zostawiłem swój pulsometr. Niestety to już nie te lata, i lekarz zalecił mi noszenie tego urządzenia żeby moje serce nie było zagrożone podczas uprawiania sportu. Wróciłem się po niego jeszcze w szlafroku, i wtedy zobaczyłem mojego aniołka w sytuacji, która na zawsze zmieniła naszą relację.

Miała na sobie białą bluzeczkę na ramiączkach z ciasteczkowym potworem oraz ciasne szare bokserki. Stała oparta o ścianę kamery prysznicowej i... zlizywała resztki mojej spermy z kafelków. Masturbowała się jednocześnie przez materiał bokserek, ale nigdy nie widziałem tak żywiołowej masturbacji. Kształt jej cipki było wyraźnie widać na przemoczonych do nitki jej sokami bokserkach. Bawiła się swoją myszką z takim ferworem, że nieustannie obijała się łokciami o ścianę, co chwilę cicho stękając i słaniając się na nogach. Nic dziwnego, że mnie nie słyszała.

Wyszedłem z łazienki tak bezszelestnie jak mogłem, zamykając drzwi. Serce biło mi tak szybko, że naprawdę myślałem, że grozi mi atak serca. Wróciłem jednak szybko do swojego pokoju, usiadłem w szlafroku na fotelu i zacząłem nerwowo obmyślać całą sytuację. Podniecała mnie. Mój penis który tylko kilkanaście minut temu wystrzelił spermę w oblizywane przez mojego aniołka kafelki był już twardy i gotowy. Ale tak podniecony nie byłem już od lat. Stał na baczność, co chwile drgając pulsami. Wydawał się być o dobre kilka centymetrów dłuższy niż erekcja której przysparzały mi młodociane dziwki czy moja własna dłoń. Położyłem na nim swoją dłoń i zacząłem się masturbować. Myślałem o cipce mojej córki, o tym jak jej soczki muszą smakować. Dosłownie kilka ruchów ręką i już zbliżałem się do orgazmu. Złapałem szybko za chusteczkę papierową i spuściłem się w nią obfitą ilością nasienia. Położyłem ją bezwładnie na stoliku nocnym i oddałem się ponownie myślom, tym razem na trzeźwo. Stwierdziłem, że mój aniołek dorasta, więc takie rzeczy są jak najbardziej naturalne. W końcu sam Freud mówił, że nasi partnerzy seksualni w dorosłym życiu są przez nas dobierani na wzór naszych rodziców, a sam w wieku Moniki kilkakrotnie masturbowałem się myśląc o mojej matce. Stwierdziłem, że jej zachowanie można zakwalifikować jako na pograniczu normalnego i nie powinienem z tym nic robić.

Dzień popłynął więc dalej jak gdyby nic się nie wydarzyło. Monika wzięła prysznic i przyszła na śniadanie, porozmawialiśmy przy stole, i zajęliśmy się obowiązkami domowymi. W naszym domu są podzielone one w taki sposób, że ja gotuję, a Monika od jakiegoś roku wzięła na siebie obowiązek sprzątania żebyśmy nie musieli płacić sprzątaczce. Po jakimś czasie zacząłem więc przygotowywać jedno z jej ulubionych dań: kurczaka po tajsku w mleczku kokosowym, a ona w swoim białym fartuszku zaczęła odkurzać meble i dywany.

Po udanym obiedzie wróciłem do swojego pokoju żeby poczytać nieco rzeczy w Internecie. Włączając laptopa przypomniałem sobie o tej zaspermionej chusteczce, którą położyłem na stoliku nocnym. Spanikowany dopiero teraz zrozumiałem, że kiedy Monika u mnie sprzątała to mogła ją zauważyć. Zacząłem jej paranoidalnie szukać po całym pokoju, myśląc, że może położyłem ją gdzieś indziej i nie pamiętam. W końcu znalazłem ją w moim koszu na śmieci, między gazetami i innymi papierami. Była jednak jedna różnica. Kiedy spuściłem się w chusteczkę, pamiętam wyraźnie, że zgniotłem ją lekko i rzuciłem na stolik. A w koszu leżała schludnie złożona w kwadracik. Wyjąłem ją z kosza i zauważyłem z przerażeniem, że była całkowicie wyczyszczona, zupełnie jakby...

Czy mój aniołek mógł wylizać moje nasienie z chusteczki i złożyć ją schludnie żeby wyrzucić?

Następnego dnia zdecydowałem się przetestować moją teorię. Wyjąłem z szuflady chusteczkę bawełnianą. Jedną z tych, które często są mi wciskane do przedniej kieszeni marynarki żeby sprawiać wrażenie jeszcze lepiej ubranego. Wystarczyło tylko przywołać myśli mojego aniołka zlizującego posłusznie moją spermę ze ściany żeby od razu osiągnąć orgazm. Położyłem zaspermioną chusteczkę na swoim stoliku i wyszedłem do pracy. Po powrocie, chusteczka była wylizana całkowicie do czysta i złożona w schludny kwadracik.

Przez następny miesiąc karmiłem swoją córkę swoim nasieniem, płynem, który dał jej życie. Czy pod prysznicem, czy w chusteczkę, kilka razy wręcz spuściłem się na swoją własną koszulę żeby zobaczyć czy odważy się to zlizać pod moją nieobecność. Za każdym razem wszystko było wylizane do sucha, a wielokrotnie mój pokój po powrocie pachniał wyraźnie młodocianą cipką.

Przyszedł pewien dzień, podczas którego w szkole mojego aniołka była organizowana dyskoteka. Jakiś czas temu kupiłem jej zestaw drogich kosmetyków na jej prośbę. Powiedziałem jej, że dla mnie zawsze będzie piękna, ale że jeśli ma taką potrzebę to może zacząć się malować po domu, byle nie byłoby to nic zbyt mocnego. Zazwyczaj podkreślała tylko swoje oczy kredką i poprawiała rzęsy mascarą, raz na jakiś czas malowała sobie powieki zielonym cieniem żeby podkreślić kolor jej oczu. Tego dnia jednak, zrobiła się na bóstwo. W oparciu o jakiś poradnik na youtubie, mój aniołek podkreślił swoje kości policzkowe różem do policzków, przyczepiła sobie sztuczne brwi, które wyglądały absolutnie zniewalająco, a swoją fryzurę ułożyła w namiętnie wyglądające fale. Z szarej myszki przerodziła się w hollywoodzką piękność, co dopełniał jeszcze fakt, że szła tam w bluzeczce, która odsłaniała jej apetycznie upchnięty push-upem skromny biuścik, a lśniące od balsamu nogi były przyodziane w ledwie sięgające do połowy uda szorty. No i ten jej zapach... Nie wiem gdzie znalazła perfumy jej matki, ale ten zapach po dziś dzień działał na mnie absolutnie zniewalająco. Pragnąłem jej, i gryzłem się w język żeby się na nią nie rzucić i jej nie zgwałcić, w czym nie pomagał fakt, że mimo tego, że wychodziła o 20, to była już tak umalowana o 17, kiedy wróciłem z pracy.

Nieustannie wchodziła do mojego pokoju o jakieś bzdurne rzeczy, jak np. to, że Internet coś dzisiaj wolno chodzi albo to ze chyba się skończył papier toaletowy i będzie trzeba kupić. Ja... nie mogłem powstrzymać swoich dłoni. Zawsze kiedy do mnie przychodziła to uśmiechałem się, wysłuchiwałem co miała do powiedzenia i przytulałem ją. Całowałem w policzek, w usta, w czoło. Mówiłem jaka jest piękna. Ona uśmiechała się słodko i dziękowała półszeptem.

Godzina 19:00. Te dwie godziny od mojego przyjścia do domu były jak wieczność, mój penis zaczynał już boleć mnie od dwugodzinnej erekcji w najwyższej formie. Moje myśli owładnięte przez podniecenie powoli stawały się coraz mniej logiczne i w końcu zdecydowałem się na niezwykle ryzykowny i kontrowersyjny krok...

Zapukałem do niej i otworzyłem drzwi. Słuchała muzyki rysując na tablecie. Odwróciła do mnie głowę i spytała się mnie z uśmiechem o co chodzi.

- "Kochanie, dzisiaj na dyskotece będziesz tańczyć z chłopcami, prawda?"

- "No... chyba tak, sama nie wiem. Żaden mi się jakoś nie podoba za bardzo."

- "Ale nie zmienia to faktu, że może tam dojść do różnych rzeczy. Jesteś piękna, a chłopcy w twoim wieku są naprawdę... napaleni."

Na te słowa przytaknęła cicho i wpatrywała się we mnie z oczekiwaniem na to co się wydarzy. Drżącymi rękoma zacząłem rozpinać swoje spodnie. Ściągnąłem je całkowicie, zostając w samych wypiętych bokserkach. Wręczyłem jej do dłoni zapakowaną prezerwatywę.

- "Wiesz co to jest?"

- "Wiem... kondon?"

- "Kondom. Ale wolałbym żebyś mówiła na to prezerwatywa. Rolą każdej kobiety jest to żeby wiedzieć jak się posługiwać prezerwatywami. Jak je zakładać, i zdejmować."

Nawiasem mówiąc to całkowita bzdura. Mój penis, mój problem jak to mówiła mi moja była żona. Ale wiedziałem, że aniołek uwierzy mi we wszystko. Zaczęła otwierać opakowanie.

- "Muszę cię nauczyć jak to robić żeby nie martwić się, że jakiś idiota zrobi ci dziecko. Ufam ci, kochanie. Ale tamtym kretynom nie mogę zaufać. Muszę więc być ostrożny i dzisiaj nauczę cię tego... na sobie."

W tym momencie jej oczy poleciały w dół na prezerwatywę trzymaną przez nią w jej palcach.

- "Aniołku... zdejmij moje bokserki."

Jak tylko to powiedziałem to od razu poczułem, że mój penis zaczął ociekać moimi płynami. Czułem jak mokry ślad zaczyna odbijać się na bokserkach. Moja córeczka posłusznie wstała z krzesła, uklęknęła i zdjęła moje majtki. Jej oczom ukazał się wielki, pachnący, błyszczący się penis. Wpatrzyła w niego jak zahipnotyzowana, a moje serce było gotowe wyskoczyć z piersi. Zebrałem w sobie resztki zimnej krwi i wydyszałem do niej.

- "Nałóż prezerwatywę na czubek mojego penisa."

Monika posłusznie nałożyła gumkę na moją żołądź. Czułem przez chwile jak zimne i drżące były jej ręce. Sam zresztą też czułem jak zimne były moje.

- "Dobrze... teraz ściągnij tą zawiniętą część wzdłuż mojego penisa."

Powoli swoją malutką i zimną dłonią zaczęła przesuwać w dół, pokrywając gumką całego gorącego kutasa.

- "Bardzo dobrze, jestem z ciebie dumny. Teraz zdejmij ją ze mnie, tak samo jak założyłaś, ale w drugą stronę."

Na te słowa aniołek zaczął zawijać prezerwatywę w górę mojego penisa. Całkowicie ją zdjęła i wpatrywała się we mnie z niepewnym widokiem na twarzy. Ja podciągnąłem bokserki i spodnie, i pocałowałem ją w czoło.

- "Bardzo szybko się uczysz, kochanie. Już czuję się o wiele bezpieczniejszy co do tej dyskoteki."

Uśmiechnąłem się i wyszedłem z jej pokoju. Usiadłem w swoim fotelu, i oczywiście zacząłem się masturbować myśląc o tym co się wydarzyło...

Nie minęło pięć minut, a Monika nieśmiało otworzyła moje drzwi. Wpatrzony w nią nie przestawałem się masturbować. Powoli podeszła do mnie, cały czas gapiąc się na mojego kutasa. Położyła dłoń na mojej i swoim cichym słodkim głosikiem powiedziała...

- "Tato... daj mi."

Zabrałem swoją dłoń, a mój aniołek uklęknął i włożył mojego penisa do swoich ust. Resztki jej błyszczyka zostawały na moim trzonie, a ona zabawiała się swoją cipką stękając gdy nie mogła już więcej zmieścić w swoich ustach. Oblizywała języczkiem okolice mojej cewki, bawiła się moimi jądrami swoimi malutkimi paluszkami... Wiedziałem, że czytuje erotyczne mangi, ale nie wiedziałem, że aż tyle można się z nich nauczyć.

Ta chwila zdawała się trwać całą wieczność, po czym wystrzeliłem z impetem będąc w jej ustach. Zakaszlała i lekko się zakrztusiła, ale to, co wypluła po chwili zlizała z mojego penisa i jąder. Widać było, że nigdy nie łyknęła aż tyle na raz, bo zajęło jej chwilę zanim mogła coś powiedzieć. Ja czułem się jakbym był zupełnie naćpany, a ona patrząc w moje oczy z ustami ubrudzonymi moim nasieniem zaczęła do mnie szeptać:

- "Tatusiu, od dzisiaj nie chcę żeby żadna kropla twojego kremu się zmarnowała. Proszę, nie pozwól żebym musiała już zlizywać twoją spermę z chusteczek. Wszystkie moje dziurki są twoje, tylko proszę... nie przestawaj mnie karmić swoim nasieniem. Kocham cię."

Pani Joanno, od tamtej pory moje życie wygląda tak, że moja czternastoletnia córka każdego dnia budzi mnie seksem oralnym, a kołysze mnie do snu ujeżdżając mnie i krzycząc z przyjemności. Piszę do pani, bo mam potrzebę o tym komuś opowiedzieć. Nie szukam potępienia, nie szukam pochwały. Nie szukam żadnej opinii. Wiem, że ja i Monika damy sobie radę. Wiem, że kocham ją, teraz już nie tylko jak moją córkę, ale jak kobietę. Znalazłem w niej większy wymiar miłości niż jakakolwiek kobieta kiedykolwiek była mi w stanie dać. Jestem szczęśliwy.

I chciałem się tylko pochwalić swoim szczęściem.

105,014
9.84/10
Dodaj do ulubionych
Podziel się ze znajomymi

Jak Ci się podobało?

Średnia: 9.84/10 (188 głosy oddane)

Pobierz powyższy tekst w formie ebooka

Komentarze (19)

mgj1993 · 5 października 2012

+1
0
Hej, kiedyś czytałem coś bardzo podobnego, nie pamiętam czy na tym portalu czy na innym, ale tak jak wspomniałem zauważam uderzające podobieństwo.
W związku z tym chciałbym zapytać, czy to Twoje autorskie opowiadanie, czy może wzorowałeś się na jakimś innym ?

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

konto usunięte · 5 października 2012

+3
-1
Ślicznie, wręcz profesjonalnie napisane.
Choć nie zasmakowałem w elementach fabularnych czy fetyszu spermy, świetna robota.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

tantryczna · 8 października 2012

+2
0
Czyżby nieświadoma inspiracja twórczością Nabokova? Jeśli to opowiadanie miało być w Twoim zamyśle swoistym dialogiem, to jest ono doskonałe w każdym calu!

Sama forma już zasługuje na uwagę... Jeśli tak piszesz każde opowiadanie lub inną dłuższą formę, to chciałabym przeczytać powieść epistolarną, którą byś popełnił!

Doskonale zbudowany nastrój, piętrzenie emocji...wszystko to sprawia, że aż robi się gorąco.... 🙂) A to jak widzę dopiero początek Twojej twórczości tu.

Nie mogę się doczekać na kolejne teksty....

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

tomek922 · 17 października 2012

+1
0
Świetne, czekam na kolejne równie dobre opowiadania. 😉

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

kacihya · 31 stycznia 2013

+1
0
Cudne. Ją też tak chce . Jestem już całą mokra

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Kisame · 10 lutego 2013

0
-1
Bardzo dobre opowiadanie.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Niechciana_Emocja · 22 lutego 2013

+1
0
tematyka kontrowersyjna
kawał bardzo dobrze napisanej prozy

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Kinia · 2 maja 2013

+4
-1
Coś pięknego, ja z moim tatkiem to jak miałam już 16 zaczeliśmy... Polecam wszystkim dziewczynom Ten temat i nie bójcie się, jest cudownie :*

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Azazel · 20 lipca 2013

+2
0
O kurcze! Nie wierzę...Kinia, Ty jaja sobie robisz XD
lucyfer87wawa - pachnie Lolitą. Tak trzymać!

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Daniel · 4 sierpnia 2013

+1
0
komentarz usunięty przez administratora

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Martko67 · 26 sierpnia 2013

+2
0
Hm... wow..Ta historia jest nie samowita.. czekam na lepsze historyjki;]

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Joanna · 27 sierpnia 2013

+2
0
Bardzo Dziękuje za tą wiadomość..Jest naprawde inna niż wszystkie.. Czy twa córka naprawdę oblizywała twą spermę ? Oczywiście tylko tak pytam.. dziękuje bardzo.. Pozdrowienia 🙂

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

kasia · 27 lipca 2015

+3
0
Aż mam mokro i marzy mi się żeby mój Tata tak mi zrobił...

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

kriss · 5 marca 2016

0
-2
Chore.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Panna Nikt · 15 kwietnia 2016

+2
0
Bylo juz to opowiadanie na 99%. I to bodajze na Pokatnych wlasnie.

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Dziadek · 29 stycznia 2018

+1
0
Do Panny Nikt
Masz rację. Ja też czytałem to opowiadanie ok. 5 lat temu .

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

keeoth · 20 września 2020

0
-1
mmm

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Nator · 17 sierpnia 2022

+2
0
Bryknął mi... serio...

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

♡ · 10 listopada 2022

0
0
Proszę popraw "sztuczne brwi' na sztuczne rzęsy xD

Czy napewno chcesz usunąć ten komentarz?

Teksty o podobnej tematyce:

pokątne opowiadania erotyczne
Witamy na Pokatne.pl

Serwis zawiera treści o charakterze erotycznym, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Decydując się na wejście na strony serwisu Pokatne.pl potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

Pliki cookies i polityka prywatności

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowej lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.